Jump to content
E30 COMMUNITY

Blade

Foorumikasutaja
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Blade last won the day on July 13 2019

Blade had the most liked content!

Community Reputation

28 meeldimist

About Blade

 • Rank
  Vana kala

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Huvi siis tervele korralikule salongijuhtmestikule, kütusepaagile, katuseluugile, tankimistoru luugile.
 2. Müüa valged RH Classic veljed , kapslid olemas. Need rehvid mis peal jäävad ka peale, kulumispiirini kulunud. Hind 250.- Tel. 53026611
 3. Blade

  M: Pre põll.

  Müüki siis 85.a sedaani pre põll koos prillide all oleva pleki ribaga. Hind 50.- Asub Võrumaal ja saatmisega ei tegele. Kontakt 53026611
 4. Pole endiselt tööle saanud, ei ole kellelgi soovitusi/mõtteid mida edasi vaadatata ?
 5. Juhtemid sai kah seal parandatud , kuna mingi insener oli juhtmeid kokku sulatanud , ning kui aku peale panna sis näitab armatuuris kohe nagu süüde oleks sees.
 6. Eemaldasin kellegi pandud immo süsteemi autost, juhtmestik peaks olema õieti ja DME peaks olema ilma EWS-ita , Kuid endiselt puudub säde ja ei pane kütusepumba releed käima käivitusel (relee toimib). Kust viga edasi otsida ?
 7. IS kahe nukaga ja kas tollel pole mitte eraldi süütepoolidega kõik ? et aju peaks kah siis vähe teistmoodi olema ? algul muidu mõtlesin isegi selle peale ..
 8. Pm otsin praegu 93-94 aasta ilma EWS-ita aju. Siis peaks käima saama.
 9. Täpselt ei teagi aju oli koos mootoriga ja juhtmestiku ostsin eraldi teiselt mootorilt, aasta arve ma neil täpselt ei tea. Mida nagu tegema peaks siis ?
 10. Panin juhtmestiku peale, mootorit ajab ringi kuid sädet pole ja kütte pumpa ei võta taha käivitusel, ning kui aku peale panna siis oleks nagu kohe süüde sees olgugi et võti null asendis. DME Bosch 0 261 203 277
 11. Jagage juhtmestiku skeemi c101 pistiku otsa m43 juhtmestik, need mõlemad emased pistikud, mul isased sinna vahele olemas.
 12. Blade

  O: Rooli kardaani

  Oleks huvi siis võimuga lati otsa käivast rooli kardaanist. Kellel olemas siis andgu teada .
 13. Noo seda ma uurisin, siin läheb kohati jutt teemast kõrvale, ning kas siis m40 juhtmestikku saab kah kasutada m43 peal ?
 14. Küsimus selline et m43b18 mootor tulnud e36 pealt ja sellel karteri õlivann on kkasti pool , aga vaja karterit millel õlivann on ees pool, et kuidas seda asja lahendada ? Kas m40/m42 karter sobib üks ühele külge ? ja peab vist olema kindlasti tulnud rullika alt.
 15. Suur tänu , ex lähen keerama neid siis
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy