Hüppa postitusse

GTA

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 421
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    94

Kõik, mis GTA postitas

  1. GTA

    Müüdud! LUKKU

    Ah neeeeed veljed. Kahju, käisin veel tsipis päev enne kui müüki panid Joeliga rääkimas ja nägin ka nullkahe all neid Aga päeval ma feissis ei käi ja õhtul kuulutust nägin siis olid müüdud juba. Njah, oleks poleks vahet pole
  2. GTA

    O: Tahhomeetri anduri

    FL mootorile? Sellele on pakkuda originaali. 10e pluss transport.
  3. GTA

    Müüdud! LUKKU

    Mul 160mm diameetriga borbeti kapslid ka pakkuda, kui siin neid kaasa panna pole
  4. 1, 11, 14, 29, 32, 35, 38, 44, 49, 51, 57, 72
  5. Mul omal juhtus ka selline lugu kui lahti võtsin esimest korda ühte mootorit mille kokku pidin ka panema Lahenduseks lasin treialil teha uue punni mis istuga sisse läks. Teoorias peaks saama kaant eemaldamata võlli kätte, eeldab kapoti-radiaatori eemaldamist, mootoripatjade lahtilaskmist, mootori kergitamist. Kaanepoldid on kahjuks ühekordsed.
  6. Tere! Kuna siiamaani pole ausalt ka mitte ühtki akut ühelegi oma autole pidanud ostma, siis sooviksin veidi nõu selle koha pealt 325i tehaseaku on vist 65Ah? Mõõtudelt ja ka mahutavuselt saab pagasniku auku toppida ka toekamaid mudeleid. Tegelikult võiks ju see veidi suurem ju olla, mis oleks mõistlikkuse piiriks? Generaator on 80A kui see määrav on. Osadel mudelitel vist 90A genekad ka, mis tingimustel neid paigaldati? Või kui auto reaalselt talvel igapäevaliikluses ei osale polegi see aku võimsus olulisim vaid hoopis garantiitingimused või midagi veel ? Hetkel viskan silma selliste näitajatega akule: Aku mahutavus - 77Ah Käivitusvool EN - 780A Klemmid: -/+ Pikkus - 278 mm Laius - 175 mm Kõrgus - 190 mm Kaal - 18,7 kg Kinnitus - B13 Klemmide tüüp - Standard On selline overkill? Näiteks sama tootja (AD) pakub samade mõõtudega 70Ah/640A , 72Ah/680A ja 74A/680A, neil kõigil 17kg kaal, neist midagi valida hoopis.
  7. GTA

    O: kütte rõhuregulaator

    Mis rõhuga regulaator olema peab, neid erinevaid. Olemas M20B20 oma, 2,5 bar rõhule. B25 muidu 3.0 bar B20 oma 10e, sisaldab postikulu.
  8. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Roostetavat/lekkivat 316t olen näinud küll, garantiikorras asendatud sama narki materjalidega ja kestab. Tegu oli tavaliste muhvliitmikega keemia pumpamiseks kasutatavas torustikus. Ses suhtes et on eri märke, olen kursis :-D Aga enneaegset lagunemist ei oska ka muuga seletada kui et kvaliteet kõigub, või müüja müüb teadlikult vale marki? Konkreetsel juhul polnud ka ühtki keevisliidet, mille kaela asju ajada. Muidugi see ajalise üledimensioneerimise jutt on õige küll, oli vanasti taate kes oma ladale roostevabast väljalasked tegid. Taadid kadund, autod mädand aga selle summuti võib edasi pärandada :-D
  9. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Ma kardan, et osalt on siin taga ka kokkuhoid materjalitöötuses. Kui vanasti nimetati roostevabaks siis täna on need hoopis raskestiroostetavad Arenenud on keemia millega metalle kaetakse.
  10. GTA

    Lobamokkade rubriik

    8mm vasktoru kütusele samuti olemas, olen kuulnud mingist kohast nimega autoapteek. Ja meetri hinnast 4e.
  11. Rullikaga seostuks pigem midagi sellist? http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=37753
  12. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Pakuks et spido tagant kiiruse impulss, isegi kui cruise'i kasutada on seal piisavalt vabu pesi:
  13. GTA

    M/V: M20 hooratas MÜÜDUD.

    Lisakellad olemas Aga hooratas endiselt alles
  14. Kui päris tervet kaitsmekarbi kaant tahta siis tuleb h2-st tellida, enamasti on neil kõigil kinnitus murdunud ja selle asemel servast kruviga kinni (nagu ka mul ). Võib muidugi leida enamvähem viisaka mis on suuresti kriipimata ja kirjad peal alles aga see on ka kõik.
  15. Esimeses maalingu variandis olid joonistused karpideni välja ja stanged tavalised. "Kuldne" spoilaring paigaldati hiljem, kui rooste jälle paistma hakkas ja kuidas sa seda graffitit ikka korda teed
  16. Jätsin orig. voolikud, sai kasutada küll. Ei mäleta kas mingit osa pidin veidi painutama aga ilmselt pole see ka oluline
  17. GTA

    M/V: M20 hooratas MÜÜDUD.

    Saadaval. Vahetusena võib pakkuda veel Vdo lisakellasid, õlitemp+rõhk.
  18. GTA

    Ventilaatori lüliti valgustus

    Katsu altpoolt vaadata kus on paneeli alumine parem kinnituskruvi, vent lüliti poolel siis. Pirn on sellest täpselt vasakul ja saab alt ligi küll käsikaudu. Tagasipanek on tüütum aga peale pisikest vandumist õnnestub ka see... midagi lammutama ei pea. Teise poole pirni vahetus, kui peaks vaja minema on hõlbus kui raadio ja selle plekkraam välja võtta.
  19. Mingi 20-30 euri eest saab uue potsiku koos sõelaga. Kui aeg ja puhastusvahendid rahasse ringi panna siis ei tundugi enam niiväga kulukas lugu.
  20. Tere! Nagu pealkirjas öeldud, M20 pealt pärit hooratas oleks pakkuda. Ühemassiline, FL pealt. Hambad korralikud, tööpind pole kõige siledam. ... Võib vahetust teha ka helehalli salongi tükkidega : http://foorum.e30.ee/teema/13142-o-helehalli-salongi-detaile/ ...
  21. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Vändaanduri signaal tuleb läbi või on see elus üldse? Mingi 1300 oomi peaks olema takistus sel kui mõõta. Pluss miinus 10% on veel ok.
  22. GTA

    E34 ja E32 tulede sobivus

    Lähitulede sisud ja klaasid tõesti vahetatavad. Samuti täistulede klaasid. Ülejäänud asjad ei klappinud. Paigaldusel olen kasutanud halli liimhermeetikut.
  23. GTA

    O/V: helehalli salongi detaile

    Kardan ka, et vähe leidub neid juppe aga sellegipoolest tõstan seda kuulutust, täpsustasin ka koode ja vahetusvõimalusi.
  24. Kui kellelgi vedeleb 0270 silber (plüüž) või 0292 (nahk) - helehalli salongi tükke, võiks pakkuda. Näiteks kõlarikatted, sportistme seljatagused, keskkonsoolid. Võib pakkuda kõike selle värviga peale uksepolstrite, need on olemas. Keretüüp on 4D sedaan. Näitlikku materjali ka: Võimalikud ka vahetusvariandid olemasolevate salongijuppide (pilte leiab mu autoteemast) vastu pluss komp. Näiteks taolised nahkistmed R6 anthrazit sportsisu vastu ja rahaline komp või mingeid varuosi kaubapeale (leiab obc1-obc2 ekraane, laiendeid, sportrooli, udukaklaase ja muud mis võiks huvi pakkuda) Kontakt PS-i teel, pakutavast kraamist võiks pildid ka olla. Sander
  25. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    Aga kui viitsimist on siis tee teema ka
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus