Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Priitv01

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

156
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

6

Priitv01 võitis päeva viimati 6. mai

Priitv01 sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

48 meeldimist

Kasutajast Priitv01

• Tiitel
    Vana kala

Profiili info

• Minu autod
    BMW E30 320i '84, BMW E36 318i '97

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Kuhu kõik varuosa müüjad kadunud on? Tõesti kellegil ei ole mulle sobivaid asju pakkuda?
  2. Priitv01

Lobamokkade rubriik

Keegi teab kas revers rds c52 makil displeid saab parandada või on midagi uut vaja sinna? Ostes oli üks riba piksleid puudu, nüüd juba suht hulga läinud kaduma.
  3. Ootan endiselt pakkumisi esimeses postituses olevatele varuosadele!
  4. Priitv01

320i 92 kW sedaan ’84 - Priitv01

Tänud, hetkel siiski viga neis ei olnud. Kuigi kesised need juhtmed seal on. Tulevikus võiks nad kunagi koos küünaldega ära vahetada. Aga vaatab seda kunagi hiljem. Aga praegu oli viga hoopis viienda silindri pihusti pistikus.
  5. Lisaks esimeses postituses olevatele asjadele võib pakkuda ka: * Esimesi sportistmeid (tumedamat tooni tekstiilist (eriti ideaalne oleks Anthrazit 0150), nahka ei taha. Riie võiks enamvähem korralik olla); * 15" e30 originaal Style 5, BBS velgi (Ei pea olema ideaalsed, kuigi võiksid olla enamvähem sirged ja soovitavalt koos kilpidega).
  6. Priitv01

320i 92 kW sedaan ’84 - Priitv01

Tere, pole siia ammu midagi kirjutanud. Ei ole väga teinutki midagi, auto ka seisis vahepeal mingi kuu aega. Aga nüüd on peale seismist tekkinud mingi jama. Tundub, et üks küünal ei tööta, või küünlajuhe? Eks homme uurin täpsemalt. Aga miks ma sellest siin kirjutan on see, et kui vajavad küünlad vahetust, siis mis küünlaid soovitaksite. Mark ja mudel? Hetkel peal NGK, sõitnud nendega ainult mingi 5000 km. Kas uusi küünlajuhtmeid ka kuskilt saada on? Ei ole otsinud veel poodidest. E-poodides esmavaatlusel silma ei hakanud.
  7. Priitv01

M: Bronks toon klaasi ring

Tere, kuna sa ps-ile ei vastanud, siis küsin siin. Kas sa ühe kaupa ka klaase müüd, juhul kui terve komplekt ära ei lähe? Oleks vaja parempoolsele tagauksele seda tooni kolmnurk klaasi.
  8. Pole ise väga aega olnud asju otsida. Aga ehk on kellegil siin miskit mulle vajaminevat pakkuda.
  9. Mul see sama uus bosali pütt praegu all, mingi 5000 km sõitnud ainult, aga mingid sõelad või midagi sees lahti juba ja teeb vastikut häält. Häirib veidi, muidu poleks hullu midagi. Väljast nagu uus. Aga otsiks jah mingit kasutatud korralikku originaali või siis mingit sport varianti.
  10. Lisaks muudele asjadele esimeses postituses võib pakkuda ka summuti esimest osa R6, (ilma katita variant, soovitavalt peale potti ühe toruga). Võib pakkuda ka mingi tuntuma tuuningfirma sport pütti.
  11. Priitv01

O: Suunatule klaasi

Väga huvitav, võibolla siis pole kah enam saada. Ma omale ostsin läinud sügisel. Ühele poole sain pre klaasi. Aga kuna seda rohkem ei saanud tellida, siis tellis pood mulle teisele poole fli klaasi koos tulega.
  12. Priitv01

O: Suunatule klaasi

Kui ma nüüd hinnaga ei eksi, siis uus fli depo tuli maksis mingi 14€. Klaasi saad sealt kasutada ka pre-flile. Enda omale sai ühele poole nii.
  13. Priitv01

325iA Cabrio '90 - rreims

Tellisid selle displei selle sama lehe pealt? Palju postikulu juurde tuleb?
  14. Priitv01

Kes, kus ja keda nägi

Täna kuskil peale kümmet tuli Tartust Räpina poole tumesinine või must e30 kupee vastu. Ise olin halli e30-ga.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus