Jump to content
E30 COMMUNITY

Priitv01

Foorumikasutaja
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Priitv01 last won the day on April 17 2019

Priitv01 had the most liked content!

Community Reputation

66 meeldimist

About Priitv01

 • Rank
  Vana kala

Profile Info

 • Minu autod
  BMW E30 320i '84, BMW E36 318i '97, BMW E91 325d LCI '08

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Täna Tartus Jaama tänaval liikus ees punane baur 990PPP. 🙂
 2. * Pruuni tooniga parempoolse tagaukse kolmnurk klaasi; * Tagumist stabilaatori varrast kogu vajamineva komplektiga (kondid, puksid ei pea olema ideaalsed); * 15" e30 originaal Style 5, BBS velgi (Ei pea olema ideaalsed, kuigi võiksid olla enamvähem sirged ja soovitavalt koos kilpidega). Mingisuguseid VW BBSi velgesid ei taha.
 3. Viis pilti on tehtud parempoolsest küljest. Miks seda juhipoolset külge nii varjatakse, et sealt üldse pilte ei ole? 😃
 4. Uuendame taas teemat! Eelkõige ootan pakkumisi: * Pruuni tooniga parempoolse tagaukse kolmnurk klaas; * Tagumist stabilaatori varrast kogu vajamineva komplektiga (kondid, puksid ei pea olema ideaalsed).
 5. Selle projekti kohta lugemismaterjali ka kusagil leidub?
 6. Eelkõige oleks vaja korraliku trükkplaadiga 6-nupulist OBC. Ekraani korrasolek ei ole oluline.
 7. Tänud, seda Liqui Molyt võib vahelduseks täitsa proovida. Ma ise olen ka ikka seda meelt, et vähemalt aastas korras peaks õli ja filtrit vahetama.
 8. Lisaks eelnevale tuli ostusoove juurde: * Tagumist stabilaatori varrast kogu vajamineva komplektiga (kondid, puksid ei pea olema ideaalsed); * Värvimata must pagassilipp (eriti hea oleks koos pagassiluugiga);
 9. Mis marki õli oleks E30 mootoril kõige parem kasutada? Kindlasti poolsünt 10W-40, aga just mis marki eelistada. Need praeguse aja kõik õlid ei pruugi ehk kõige sobilikumad olla 35 aastat vanale autole. Praegu sees olev Mobil2000 tükib ikka kuskilt tihendite vahelt veidi immitsema kuigi tihendid on kõik uued. Seda ohtu küll ei ole, et territooriumi hakkaks märgistama.
 10. Kuhu kanti see kraam siis läks? Pakuks sealt mõni asi endalegi huvi.
 11. Lisasin esimesse postitusse paar huvipakkuvat asja juurde. Nii et pakkuge!!
 12. Nädala sees Tartus nägin paaril korral vilksamisi m3 välimusega e30. Erk sinist värvi, Estoril bl või midagi taolist. Kahjuks pildile ei saanud ja numbrimärki ei näidud, et vaadata kas tegu oli ehk originaal m3-ga.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy