Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Priitv01

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  131
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  5

Priitv01 võitis päeva viimati 17. veebruar

Kasutajal Priitv01 oli kõige rohkem sisu meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

41 meeldimist

Kasutajast Priitv01

 • Tiitel
  Usin rullija

Profiili info

 • Minu autod
  BMW E30 320i '84, BMW E36 318i '97
 1. Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Osta.ee jäi silma, ehk pakub huvi kellegile: https://osta-ee.postimees.ee/vanem-bmw-kanku-106131431.html
 2. O: E30 pre-fl erinevaid varuosi (6 nupuline OBC, pagassi lukk jne)

  Lisaks eelnevale võib pakkuda ka originaal business või professional RDS E30 E34 E36 makki. Võib olla nii korras kui ka remonti vajav.
 3. 320i 92 kW sedaan ’84 - Priitv01

  Aega juba pea kuu mööda läinud. Aga praeguseks on juhipoolsed õõtsa sarniirid vahetatud. Teise poole esisilla tagumist puksi ei jõudnud veel vahetada, kuna juhipoolsel murdus üks polt sisse ja tuli välja puurida. Millega läks loomulikult aega. Ülejäänud kõik vaja minevad poldid tulid ilusti lahti, aga see üks ei tulnud pika meelitamise peale ka. Murdus ikka ära. Aga nende vahetuse käigus märkasin, et juhipoolne stabika kont on väga kahtlane ja vajab vahetust. Kui juba, siis juba lähevad mõlemad pooled vahetusse. Nüüd mõned päevad tagasi sain need kätte. Siin koos nendega vahetab ära ka eelnevalt vahetamata jäänud parem poolse tagumise puksi. Loodetavasti on nädalavahetusel aega tegeleda autoga. Aru ma ei saa, miks see Upload pilte pöörab. Igaksjuhuks võtsin tagavaraks ka teisele poole uued õõtsa sarniirid. Hetkel veel ei vaheta, aga kui vaja on olemas. Plaanis on enne hooaega ka klapivahed paika reguleerida või vähemalt üle vaadata. Arusaadav, et mootor on küll vana, aga võiks veidi vähem tigiseda. Ehk saab asja paremaks.
 4. 325i M-technik 1 '86 - Hiis

  Suur töö autoga ära tehtud, edu! Mis nupud need seal keskkonsoolis käigukangi juures on? Neli on el. akende omad, aga seal veel mingid 2 nuppu.
 5. Kas süüteluku võib välja vahetada või saab parandada?

  Kasutaja Rolls, mis süütelukuga sai? Vahetasid välja või said mingi trikiga luku tööle? Endal ka jama peale hakanud, võtme eest tõmbad siis tuleb jupp aega logistada, et süüte uuesti sisse saaks. Õlitamisest polnud tolku. Pole aega uurida olnud, aga kuidas uue süüteluku saadavusega on?
 6. Lobamokkade rubriik

  Tervist, küsiks huvipärast, mis värvi on 84 aasta e30 originaalis ees piduri suppordid, -kingad ja taga trumlid? Mingeid sport variante ei mõtle. Endal esimesed veidi roostes, et ideaalis võiks kevade poole üle värvida. Tänades, Priit
 7. 320i 92 kW sedaan ’84 - Priitv01

  Ajaga küll kitsas olnud, aga vahepeal sai siiski veidi autoga tegeletud. Kirjutada pole ainult üldse aega olnud Aga siis asjast, nimelt said udutuled ära ette komplekteeritud. Kuna mul paigalduseks osa pudinaid oli puudu, siis läks sellega tavapärasest kauem aega. Aga kõik sai siiski viisakalt tehtud. Puudu olid siis reguleerimis poldid. Õnneks see asi on originaalis suht huvitavalt lahendatud. Sai ise sobib kruvi süsteem tehtud. Lisaks olid puudu ka kinnitus klõpatsid, mis hoiavad tuld raami küljes kinni. Sellega oli rohkem probleeme aga pidama ta jäi. Kõrguse keerasin ka tunde järgi paika. Mõlemad pooled on võrdsel kõrgusel ja ma arvan, et ei tohiks kedagi pimestada ka. Udukaid paigaldades vaatasin, et kuskilt alt tilgub midagi. Paisupaagi ja mootori vaheline jahutuslõdvik oli taas katki läinud. Kunagi kui mul uut veel ei olnud, sai see veidi lühemaks tehtud ja pidas küll, aga eks aeg teeb ikka oma töö. Igaljuhul sai uus pandud. Ostetud sai see juba suvel kunagi. Oli see siis küljes vist viimane originaal lõdvik. Millegi pärast on see uus teise kujuga, aga sobis ilusti. Varuosakood klappis originaaliga. Ja nädala sees sain mõned silla pudinad kätte. Ülevaatusel juba eelmine kord ütles, et vasak sarniir veidi kehv ja esisilla tagumised puksid. Aga ei midagi ohtlikku veel. Esisilla tagumised puksid said varem juba ostetud, aga vahetan nüüd alles koos ära. Kuna ma ei mäleta enam kas kehv oli sisemine või välimine sarniir, siis lähevad mõlemad vahetusse.
 8. O: E30 pre-fl erinevaid varuosi (6 nupuline OBC, pagassi lukk jne)

  Kiiret küll ei ole, aga uuriks vahepeal, et ehk on kellegil midagi pakkuda. Nimekiri esimesest postitusest: * Korraliku ekraaniga 6-nupuline OBC; * Kesklukuga variandile pagassi lukku/nuppu. Siit Nr 16/17 detaili Peaks sobima ka fl-i küljest; * Roolivõimu komplekti (peaks sisaldama kõike vajalikku paigalduseks autole, millel seda originaalis ei ole). Äärmisel juhul võib pakkuda komplekti ka ilma roolilatita. Saan esialgu kasutada e36 latti; * Pruuni tooniga parempoolse tagaukse kolmnurk klaasi; * Korralikku R6 mustriga (Anthrazit 0150) tagaistme patja sedaanile või tervet istet (koos peatugedega ja käetoega).
 9. Kojmehed

  Soojendusmootor ja kojameeste mootor eest ja tuli hoovastik mingi nurga all välja. Kui õieti mäletan, siis selle kõrvalistuja kojamehe otsa, tõmbasin august ära läbi ja siis sai mingi nurga all teise ka kätte. Need kummitihendid sealt avadest võtsin ka ära, et liikumis ruumi suurendada. Tagasi läks muidugi veel kergemalt.
 10. Lobamokkade rubriik

  Mul selline küsimus, millega või kuidas e30 plastik detaile värskendada (esistange plast osad, muud iluvõred,-liistud jne). E36 sai osa asju fööniga, aga sellel see nipp ei aidanud. Tuleb ainult üle värvida või on veel mingeid variante? Uusi ostma ei hakka. Tänades, Priit
 11. 325 Cabrio '86 - Elvis

  Aga räägi ikka autost pikemalt ka. Kust soetasid, kus selliseid seisavaid kabriosid leidub, mis aasta jne? Soomest? Tundub väga huvitav, edu ja jaksu taastamisel.
 12. Kellegil kogemusi Aeromotors poega?

  Ma olen ka aeromotorsist korduvalt tellinud ja pole siia maani probleeme olnud. Pakid kõik õigeaegselt teele pandud, vahel isegi varem. Aga kuna mul asjad tulevad teisse Eesti otsa postiga, siis posti tarnijaga on vahel probleeme olnud. Pole asju õige aegselt kätte saanud. Näiteks viimane kord jõudis laupäeva asemel pakk automaati alles teisipäeval, kuigi nägin, et saatja pani saadetise õigel ajal teele. Siin ees pool oli juttu ka H2st. Küsimus, et palju sealt Eestisse postikulu keskelt läbi tuleb? Ilma kasutajat tegemata ei näita kodulehel ära.
 13. 320i 92 kW sedaan ’84 - Priitv01

  Täna sai paisupaak, voolikud ja jahutusvedelik ka sisse pandud. Ja auto korraks veidi välja aetud. Sõitis ja käigud ka toimisid. Tee peale soola sisse ei tahtnud ronida aga kinnise platsi peal siiski tegin paar ringi. Ehk kunagi tuleb selle sumpaga veel midagi uurida. Tundub, et ei ole veel päris vabalt õiges asendis, kuskilt hoiab kergelt pinge all.
 14. Müüa hunnik e30 varuosi

  Lae siis pildid kuhugi mingi kaustana üles. Jube tüütu klõpsida igat pilti lahti, et vaadata kas omale miskit huvi pakkuvat silma jääb.
 15. 320i 92 kW sedaan ’84 - Priitv01

  Õhtuks sai mootori nii palju kokku laotud, et sai hetkeks käimagi pandud. Vähemalt kindlusetunne, et kõik on õieti koos. Homseks jäi veel nipetnäpet teha. Uute summuti torude kokku sobitamisega läks palju aega. Oli nagu õige nurga all, aga mitte vist päris täpselt. Võttis mis ta võttis aega, aga alla nad said.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus