Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY SUVEPÄEVAD 2018 Loe veel... ×
E30 COMMUNITY

Priitv01

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

148
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

6

Priitv01 võitis päeva viimati 6. mai

Priitv01 sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

48 meeldimist

Kasutajast Priitv01

• Tiitel
    Usin rullija

Profiili info

• Minu autod
    BMW E30 320i '84, BMW E36 318i '97

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Pole ise väga aega olnud asju otsida. Aga ehk on kellegil siin miskit mulle vajaminevat pakkuda.
  2. Mul see sama uus bosali pütt praegu all, mingi 5000 km sõitnud ainult, aga mingid sõelad või midagi sees lahti juba ja teeb vastikut häält. Häirib veidi, muidu poleks hullu midagi. Väljast nagu uus. Aga otsiks jah mingit kasutatud korralikku originaali või siis mingit sport varianti.
  3. Lisaks muudele asjadele esimeses postituses võib pakkuda ka summuti esimest osa R6, (ilma katita variant, soovitavalt peale potti ühe toruga). Võib pakkuda ka mingi tuntuma tuuningfirma sport pütti.
  4. Priitv01

O: Suunatule klaasi

Väga huvitav, võibolla siis pole kah enam saada. Ma omale ostsin läinud sügisel. Ühele poole sain pre klaasi. Aga kuna seda rohkem ei saanud tellida, siis tellis pood mulle teisele poole fli klaasi koos tulega.
  5. Priitv01

O: Suunatule klaasi

Kui ma nüüd hinnaga ei eksi, siis uus fli depo tuli maksis mingi 14€. Klaasi saad sealt kasutada ka pre-flile. Enda omale sai ühele poole nii.
  6. Priitv01

325iA Cabrio '90 - rreims

Tellisid selle displei selle sama lehe pealt? Palju postikulu juurde tuleb?
  7. Priitv01

Kes, kus ja keda nägi

Täna kuskil peale kümmet tuli Tartust Räpina poole tumesinine või must e30 kupee vastu. Ise olin halli e30-ga.
  8. Priitv01

320i 92 kW sedaan ’84 - Priitv01

Teinud vahepeal väga palju polegi. Rohkem sõitnud. Kui siis sai ainult klaasi tihenditele uued kiilud pandud. Spetsiaaltööriista kuskilt ei saanud. Tahtsin ise teha, aga ei leidnud sobivat materjali. Nii siis sai ikka kruvikeeraja ja seebiveega. Aega läks, aga üldjuhul sai täitsa viisakalt ära paigaldada. Ei saanud tihend ka kuskilt haiget. Nüüd veel vaja tagaamordid ja -vedrud ära vahetada. Aga sellega tegeleb kunagi siis, kui igapäeva auto saab ülevaatuseks korda tehtud. Mõned pildid ka lõppu, telefoniga kahjuks paremaid ei suuda teha.
  9. Priitv01

Muud hetkel teinud polegi, kuid täna sai autoga ülevaatusel käidud. Läbis ilusti puhta lehega. Ühtegi norimis kohta ei leitud, kõik oli korras. Läbisõiduks 222970 km. Üks pilt ka mustast autost:
  10. Priitv01

Koobaste järgi vaadates tõesti ei saa aru, aga jah kahjuks karp ka ei ole maaga paralleelne. Mis just häiribki.
  11. Priitv01

Nii, tervist. Kevad käes ja tehtud autoga juba väike prooviring (~50 km). Toimis peale talvist remonti suhteliselt hästi. Ainult vaatasin, et maanteel veidi nagu õõtsus. Selgus, et tagumised amordid on kehvaks jäänud ja vajavad tulevikus vahetamist. Aga vahepeal said veel autole ostetud madaldusvedrude komplekt. Kuna esiots on koguaeg olnud ulme kõrge ja tagaots sellest madalam. Madaldusvedrud on uued ja madaldavad kirjade järgi 30/30 mm. Aga seoses nende paigaldamisega tekkis ka väike probleem. Esiotsaga on kõik korras, läks täitsa viisakaks. Ei ole liiga all ja ei ole liiga üleval. Aga tagaots vajus sirka 5-6 cm alla poole nendega. Mida on juba võrreldes esiotsaga liiga palju. Nii, et külgvaates jäi tagaots alla poole. Hetkel läksid originaal vedrud taha tagasi. Kuigi nendega on jälle tagaots esiosast veidi kõrgemal. Teab keegi võib-olla, et miks nii? Kas tagaolev kärukonksu (originaalist) pärast tuli tagaots rohkem alla? Või mõjutavad kehvad õliamordid auto kõrgust? Mainin ära, et ees on kunagi juba vahetatud korralikud gaasiamordid. Järgmine nädalavahetus vaatab seda asja veel, ehk saab sinna madaldusvedrudele mingid kõrgenduspadjad alla panna, et ei langetaks madaldusvedrud taga otsa nii väga palju. Näitamiseks sobivaid pilte hetkel ei ole, kuna auto suht tolmune.
  12. Priitv01

Eelmisel nädalavahetusel sai auto korraks õue aetud ja ka mõned ringid tehtud, et mootori soojaks saaks. Avalikele teedele muidugi ei roninud, kuna ei tahtnud soolaseks teha ja kindlustust ka polnud. Aga täna selle viimase vea parandasin. Nii, et nüüd on pooleks aastaks kindlustus peal. Saab mingi aeg juba sõita ja kuu lõpus ülevaatusele minna. Aga mõni telefoniga tehtud pilt päevavalguses: Täna jõudsid minuni ka mõned uued detailid autole: Tegu siis uute originaal klaasikiiludega. Kui kellelgi peaks üle olema või oleks nõus laenata Tartu või Põlva kandis nende paigalduseks spetsiaalset tööriista, võib sellest PSi teada anda. Vaja mul seda ju ainult üheks päevaks, nii et kalli raha eest osta väga ei tahaks. Kui muidugi keegi teab kust hea hinnaga seda saada võib, võib samuti mulle teada anda. Kindlasti saaks tavalise kruvikeerajaga ka ära paigaldada. Aga olgem ausad tihendid on juba vanad ja ei tahaks neid lõhkuda. Lähipäevil on veel jõudmas auto välimuse parandamiseks mõned jubinad aga sellest juba hiljem.
  13. Priitv01

Lobamokkade rubriik

Keegi Autokaubad24 e-poest on midagi tellinud? Tulevad sealt posti teel asjad kohale? Omal kogemus puudub, aga on see usaldusväärne koht? Kirjale ei vastatud, kui toote kohta lisainfot küsisin. Tänades, Priit

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus