Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Anto

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

34
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

3

Anto võitis päeva viimati 3. mai 2017

Anto sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

26 meeldimist

Kasutajast Anto

• Tiitel
    Mininokk

Profiili info

• Minu autod
    E30 320' 90 (2.5)

Hiljutised profiili külastajad

162 profiili vaatamist
  1. Anto

BMW 320i (2.5) '90 - Anto

Teisipäeval on minek. Ma ei näe hetkel mõtet seda enam ära vahetada kui nii või naa autot ei kasuta, järgmine hooaeg vahetan kindlasti ära.
  2. Anto

Auto on veel jah originaal värvi all, välja arvatud kapott mis on üle värvitud eelmise omaniku poolt.
  3. Anto

Pole pikka aega kirjutanud, nüüd oleks aeg seda teha. Autol oli vahe peal voolu probleem mille tõttu ta tõmbas aku tühjaks iga kord kui ma auto seisma jätsin (1-2 nädalaks). Tuli välja, et probleem oli olnud mu maki juhtmestikus mis pani teda voolu tarbima kui süüde väljas oli aga see asi sai lahenduse Henri Kivimäe juures kellele ma olen väga tänulik . Suve keskel sai paigaldatud ka IS-i lip mis kaks päeva hiljem ära kukkus ja põhja alt läbi käis... . Viisin ka auto Shwax garage-i kus ta üle poleeriti ja vahatati.. tulemus oli väga hea. Enne Pärast Ning valmisprodukt Nädalake tagasi viisin auto uuesti Shwax garage-i ja lasin kõik ratta koopad ära pesta kui ka mootoriruumi, kõik selle pärast, et roostet ei hakkaks tekkima. Aeg on kahjuks nii kaugele jõudnud, et ma pean minema varsti kaitseväkke ja auto jääb seisma garaaži . Enne auto ära panekut pesin ta uuesti põhjalikult üle ja tegin viimased pildid: Kahjuks jäi see hooaeg lühikeseks aga mis teha.. kohustusi tuleb ju täita. Plaanid järgmiseks aastaks on suured aga sellest räägin alles järgmine aasta. Peace
  4. Anto

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Auto on minu käest läbi käinud, ütleme nii, et kere seisukord oli väga nukker kui ta minu käes oli ja ma ei näinud mingisugust pointi enam seda taastama hakata ja edasi omada. Praeguse seisuga ma tean seda, et praegune omanik tegi sellel kere täiesti korda, värvis üle, pani uue rooli ning pani uued veljed. Minu arvates oleks see väärt ost. 2016 mai oli ta veel selline
  5. Anto

Auto ei lähe käima

Tere! Pöörduks tagemate poole kuna ise ei jaga sellest asjast mõhkugi. Nimelt mitmeid kordi on juhtund, et suretan auto välja kogematta ja peale seda enam käima ei lähe.. mootor käib ilusti ringi. Iga kord on probleemile lahendus olnud nii, et lasen masinal minuti koha peal seista nii, et võtan võtme süütest välja (loe: süüte sisse jätan siis ei toimi see) peale minuti ootamist keeran uuesti poolest pöördest auto käima.
  6. Anto

Kes, kus ja keda nägi

Märgatud kasutajat @Rasmus Pärnus. Sai pöialt ka näidatud kui mööda päeval vurasid. Ja miks pidi neiu juhipoolsest uksest välja tulema?
  7. Anto

Kes, kus ja keda nägi

Täitsa olin mina jah Edit: Märkasin ka sinu rulli Stancesti-l
  8. Anto

Kes, kus ja keda nägi

@Paap Märkasin ka ühte prefl mis oli tagasihoidlikult pargitud teistest rullidest eemale
  9. Anto

Uuendan siis teemat ka, et päris ära ei vajuks asi. Vahepeal sai uus aku vahele ostetud kuna vana andis talveunes olles otsad (enda lollus). Vahetatud ka akuklemmid värskemate vastu ja woofer autosse visatud. Mõned pildid ka selle jutu juurde:
  10. Anto

M: Azev A

Müüdud!
  11. Anto

TÄNA HIND VAID 200€!!! 56993685
  12. Anto

Up!!! Hetkeseisuga turul kõige odavamad veljed.
  13. Anto

Vaatasin paar kuud tagasi siin foorumis ringi alateemal ''Kes, kus ja keda nägi'' ja 2014 aastal oli ta kaasfoorumlaste poolt tembeldatud strokeriks. Ma ise kahtlustan seda, et eelmine omanik ei teadnud ise vist mida ta müüs mulle. Eelmise omaniku jutu järgi oli see 2.5 mootoriga aga ma hakkan juba selles veidi kahtlema. Ehk on siin foorumis inimesi kes on selle autoga enne kokku puutunud või teab selle auto ajalugu lähemalt? Siis saaks sellele küsimusele lõpuks vastuse ka.
  14. Anto

Müüa 4x100 auguvalemiga Azev A 16x7,5 veljed. ET20. Sõidetavad rehvid suurusega 205/45/16 ja 205/50/16 tulevad kaasa. Telefon: 56993685 Hind 275€

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus