Jump to content
E30 COMMUNITY

e60

Foorumikasutaja
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 meeldimist

About e60

 • Rank
  Mininokk

Profile Info

 • Minu autod
  kia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. e60

  müüdud

  tallinn pääsküla
 2. e60

  müüdud

  müüdud
 3. 40.- kuna puudu üks kaitsekumm ja keeret on lühemaks lõiganud .
 4. musta värvi ,vaatan täpselt järgi kas on mõni rooste plekk või mitte,rehv arvan küll et on originaal.vaatsi järele näha et korra on all olnud ,muster 8mm paar kerget rooste kohta ja rehv on ka originaal ,isegi bmw kirjaga tasakaal on küljes 175/70/14 good year grand prix s 70
 5. jah ainult 3,64 on keevitatud kellegi poolt kunagi ,2,65 on e34 kaanega vaatasin ise sisse korralik lõtkud puuduvad ,paku mingi hind või näiteks vahetust 3,64 latise vastu.
 6. Pakkuda siis type 188 2,65 e34 tagakaan ja 3,64 lukku keevitatud ilma kaaneta ,kuna jääb omale kaan,veo võllid suured üks kumm katki eemaldasin aga määre ilusti sees,tagasilla tala ,puksid otsas omadega .PM 4x100 14" tagavara ratas jääb ka üle.
 7. e60

  M: e30 varuosad,

  rooli vahe tukk on alles ,ise maksin 35. selle eest .
 8. e60

  M: e30 varuosad,

  on veel asju mis ümber ehitusest on üle jäänud,sportrooli vahe tükk,radiaatori koda,trummel piduri õõtsad korralikud ja toimiva piduri süsteemiga ja trossidega,roolilatt ilma võimuta ,gardaan ilma vahelaagrita kupee,mingi tööriista kast paremast pagasniku nurgast.
 9. ostetud võib teema lukku panna.
 10. ei ole tootja oluline ja see 33.- on westleigi rehv ,mul vaja ainult need rehvid arvele võtmiseks alla panna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy