Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

streetrace foorumist või kuskilt võis veel lugeda, et auto24 kuulutus ja ei ühtegi kõnet ega mingit huvi automüügi kuulutuse vastu kui asukohaks oli ida-virumaa vms. Kuid kui asukohaks tallinn, et siis kohe tuli kõnesi ja vähem kui nädalaga oli auto müüdud...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma olen ka sõitnud tallinnast räpinasse ehk siis umbes 500 km kokku, autot vaatama ja suure pettumusega kohale jõudnud kuna auto pole vastanud kirjeldustele ja jutule, aga mis teha. Vahel ikka juhtub :D ja praegu sellele mõeldes siis oligi hea, et ei ostnud :D

Muudetud , muutis Magnus
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Maailm on kole ja paha- talvepeale 2h jäärada on ilmselgelt liiga vähe ja siis tuleb mingi tüüp karaoket laulma kellel elevants kõrvapeal trampind.

Grimesil hea meel kindlasti- kuna hea muusika teemas vastukaja puudus siis pidi siia ka panema ja reageeringut kamaluga kohe.

Ma lihtsalt avaldan oma arvamust siin nagu RaulA ja Grimes :D

Või hakatakse siin nüüd ahistama kui julged üelda, et pole eesmärgiks nädalas vähemalt 2 liitrit kanget alkoholi tarbida  nagu peded ahistavad heteroseksuaalsete maailmavaadete pooldajaid? http://www.decivitate.ee/?news_id=2124

  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus