Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

kündsime põllu peale rada laupäeval. Eile lakkusin haavu ja järgmine laupäev läheb kõvemaks keevitamiseks :D Arvatavasti oli mul naine see, kes selle naljaga hakkama sai :D pole kindel. Pmst tekitame Elva külje alla põllule raja kus paugutamas käia. Paar künnivaalu vaja ära tasandada ja siis tuleb jääda lund ootama :D või lihtsalt külma...

1621687_817799331580513_748469591_n.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kes põllurallikale ikka uut ostma hakkab... :D

Võtsin siis omal 126kw mootori lahti: plokikaas kenasti terve, ainult üks nookur pooleks. Klapp väliselt terve, aga ideaalis ikka ära vahetama. Ülejäänud iludus siis siin, kõik saaled olid jahedad mootoril, ühe lihtsalt poos kinni ja lõi kepsu pooleks.

1620740_10200517194731922_1016399078_n.j

Muudetud , muutis -Kaido-
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Surame amordi tagasi sinna kus ta enam-vähem käima peaks ja siis läheb 5x40mm raudlatt surinaga kinni üle amordi otsa. Kerge hirm on, et hakkab koopast plekki rebima aga las minna. Ega see sõiduauto pole. Ja kaine peaga sinna keegi nagunii sisse ei istu :D Amort käis ülesse kõlarini välja :D lõi magneti minema kõlli tagant :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Põllu vastu pole mul midagi aga kui kaine peaga ei oska enam elu ja põldu :D nautida siis on miskit veits nihkes elukorraldusega.

Või on see mure, et kaine peaga ei julge? :baby:

 

Kusjuures 0,5 promilli võiks olla lubatud rooli- lõunapoolsetes riikides täiesti norm nähtus, et lõuna kõrvale väike õlu või vein mahub.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ei Tiit, ainult mitte ampulli :huh: Ega siis umbjoobes keegi rooli ei lähe. Väike jäägerilonks külma peletamiseks või nii :brr:. Või suvel keerutame lõkkel vorstikest, libistame õltsi ja teeme tiiru. Keegi avaliku tee peale selle masinaga ei lähe tappes ka mitte. Pole seda tüüpi mehed. :ph34r:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Hakkab tõsiselt see Eesti teema juba närvidele käima, ma ei tea kas kogu elu käibki aind Tallinnas ja ülejäänud kant mõttetu w? Üritan siin vaikselt ühte avariilist E36 kupeed müüa, juba ma ei tea mitmes ... kirjutab, et oleks Tln ostaks ära või ala too Tln ma vaatan üle. Vanasti viitsiti vähemalt ärigi ajada, nüüd tundub et pealinna ärikad ei viitsi üldse oma p´rset liigutada diivani pealt, ainult oskavad müüjatele närvidele käia.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus