Hüppa postitusse

RaulA

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    219
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

RaulA päevavõit oli viimati 4. oktoober 2014

RaulA sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

  • Minu autod
    '87 735i/A

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja RaulA saavutused

Panustaja

Panustaja (7/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

18

Reputatsioon

  1. Laurile teemasse märk maha pandud. Tänan viite eest. Täna pool päeva toru otsas istudes sain kusagilt lammarist infot(Keegi Igor), et kõik vajalikud jupid saadaval Vaene nagu ma olen(loll ka, sõidan siiski 30 aastat vana autoga :D) vaatan ikka kust saaks penni kokku hoida. Panustaks raha pigem välimuse taastamisse. Siit ka kiire küsimus, MAALRIT oleks vaja kes selle asja enam-vähem söödavalt ära värviks(ja tiivalt mõlgi välja sikutaks) mõistliku hinnaga. Soomes liiguvad jutud värvimisest a la 500rutsi detail. Muidugi kui on keegi Helsinki lähedal sama ameti peal ja tahab vabast ajast "õlleraha" teha, siis kontakte võib lahkelt jagada. Lisaks üks 17x8,5 Rondell58 jooks tahaks sirutamist. Üks konkreetselt tsentrist väljas. @Margo Kuulduste järgi pooltelgedel pole vahet Mina tänan.
  2. Kui keegi Teist, Kallid Sõbrad, või Teie tuttavatest, lammutab keegi mõnda e32-te, palun andke mulle sellest märku. Kõige suurem mure praegu poolteljega, mida pole põrgu põhjast ka leida. Soome ja Eesti foorumid läbi kammitud ja ilma selleta on mu Hõbedane Armulaev jalutu nagu Edgar. Vaja oleks muidugi ka järgmisi detaile: Tagumine vasak uks, Tagastange, Sillatala (või siis õõtsa välimised kinnitused sillal) Tehke Klassikaliste BMW-de ühiskonnale teene ja aidake mu Hõbedane Armulaev taas teid-tänavaid ehtima. Abistajale kuulub minu igavene tänu ja lugupidamine. Kindlasti mõtlen ka mingi väikese preemia välja Minuga saab ühendust +358406813770 raul.aus@gmail.com https://www.facebook.com/raul.aus
  3. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    ei usu hästi... hakkasin kalevipojaks
  4. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    DRIFTIMEES Kolm-kaks-üks väljas sajab jälle drifti, eile lasin puruks bemmi tagumise diffri. Ootan uut mis tuleb homme idapiiri tagant, mängida siis tänavail saan ma jälle pagan't. Öösel kulgen bemmiga mil mootor on nii suur, märjaks unistuseks mul on bemmi turvapuur. Suvega mul kulub rehve jookse kuni neli, sama hobi harrastab ka minu väiksem veli. Kuldklient bensiinijaamas olen juba ammu, kodust parkla poole minnes kiirendan vaid sammu. Külg on mõlkis, stange puru, värvil mõni kriim, lahti murdun'd peeglit hoiab paigal superliim. Bemmi piirajasse ajan, teravaks teen meele, et ei tuleks ühtki menti jälle minu teele. Rikutud on tuju mul kui driftida ei saa, lumest aina valgemaks nüüd läheb kogu maa. Hommikul ma tööle lähen liinibussiga, et saaks ketsi põletada õhtul bemmiga. Päeval kannan ülikonda, lipsgi ripub ees, öösel naik'i dressiga ma vana bemmi sees. Pereisa korralik ja vinge olen paps, minusugust issit tahaks endal iga laps. Autol uue turbsi sain nii vinge oli ost, enam pole kasu tast sest bemmi lõpp on post. Enam ei saa rõõmu tunda lastes külge teel, pole hullu, elan üle, müügis neid on veel... Peale pauku kere hele, neli ribi sees, aga mind see vähe kotib, olen DRIFTIMEES! ...JEE!
  5. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Tahan ka vändale rõngast...
  6. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    http://www.nettiauto.com/bmw/325/6683700
  7. RaulA

    Kes, kus ja keda nägi

    Eile roheline touring mingi maru bling-bling veljega Viljandis Tartu tänaval. Keerasin ise Mazdaga nina eest alla järve äärde...
  8. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    oipljäääääääää.... kutil teine sünnipäev nüüd...
  9. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Noore ja rohelisena sai suure hurraaga natukene ülejõu käiv kohustus kaela võetud. 2 aasta peale 140 tuhhi eeku polnud tol ajal just kommiraha nii et tundus mõistlik masinast loobuda enne kui kaelani võlgadesse kukun. kuid olenemata sellest auto ei lagunenud. Tegin oma argiseid sõite ja hooldasin täpselt seda mis vaja. Ah jaa... käru jõuab ka muretult vedada. Maru kähku oleks 2-3 nädalat. Minu käes oli masin ligi aasta vist. Siiani kõige pikemalt käes olnud eelmine masin(vectra 2a3k). Ja üleüldse oled sa minu eluga keskmisest paremini kursis. Fänn oled?
  10. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Valud nagu uuemate bemarite puhul ikka, kuid mitte midagi nii ränka nagu e39-tel. Tagasild näiteks sisuliselt sama mis e36-l. Tüüpviga on pooleks murduvad tagavedrud, kuid see mure vaevas ka e30, e34, e36. Peaasi et ei tahma ja turbo normaalselt toimetab. Üldiselt hea juhitavusega piisavalt kiire ökoliikur. Ainuke "kitsaskoht" on see, et alla 17" velje alla ei mahu, kuna kolmnullise pidurid suuremad kui ülejäänud 46e tavamudelitel.
  11. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Clarksoni raamatut lugedes saate teada kes valgete kaubikute juhid tegelikult on Ise olin valge kaubikuga samasugune m-nn nagu seal videos. Ainult et mina oleks filmija asemel täiega kaubiku ees plokki tõmmanud
  12. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Üldiselt võiks sul rihm ikka nii olla, et väga pitsitama ei hakka ja liikumist ei sega...
  13. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    eee... rehvid on olemas...
  14. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Põlva ei ole takistuseks, olekski põhjust esiämmale minna lapselapsi näitama Kui sa veel mingi hea hinna ka juurde mõtled, siis võime isegi kaubale saada
  15. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Minu veljesaaga hakkab lõpule jõudma. Kolmapäeva õhtal viisin veljed vanglasse, täna toodi tööjuurde kätte ära(pmst oleks isegi reedel kätte saanud). Ülibrod on, ei tahagi auto alla panna... ja kui panen, siis naist rooli ei lase Kahjuks enne värvimist pilti ei teinud... Järgmine jutt siis. Kuskohast ma RAL 9007 spreid saan Tartus? Devor? Kapslid unustasin vangidele kaasa anda Ja ühtlasi võiks sadulad ka üle lagastada Täna viisin massina maalri juurde, nädala alguseks lubas nina sirgeks lüüa. Siis on ok. Ah jaa... Kellelgi 205/55 r16 kahte enam-vähem sõidetavat(al 4mm) rehvi pole mulle müüa? Seda siis Tartu-Elva ja muud lähikülad. Pakkumistele avatud
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus