Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Magnus

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

686
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

13

Magnus võitis päeva viimati 25. märts

Magnus sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

48 meeldimist

Kasutajast Magnus

• Tiitel
    Jutupaunik

Profiili info

• Minu autod
    E30 316 preface kupee (müüdud)
    E30 318i preface sedaan
    E30 316i(m20b25T)facelift kupee

Hiljutised profiili külastajad

1 190 profiili vaatamist
  1. Magnus

316i kupee M50B25

Vahepeal pole miskit väga töö kõrvalt rohkem teha jõdnud, aga nüüd võtsin veljed ette. Korra tahaks veel üle teha, et väiksemadki liivapaberi jäljed välja saada, aga muidu rahul, sest maksma see mulle peale ajakulu midagi ei läinud.
  2. Magnus

316i kupee M50B25

Hetkel nii alla ma pole vaadanud, aga esimesed keevitused väljast poolt puhastasin liivapritsiga üle ja pintseldasin epoga üle ning lasin värvi ka peale koos kerega. Aa ja uksed said ka liivaga seest alt pritsitud pluss kiskusin tehase hermeetiku ka maha, et nende aluseid puhastada. Seestpoolt juba mati alt katsusin, oli niiske, aga ma nagunii plaanisin pestud teise mati sisse panna, mis mul vähemalt 3 aastat juba ootab 😀 Ja kui miskit ilmneb, eks teen uuesti. Heli isolatsiooni ja pigimatid ostsin ka ära.
  3. Magnus

316i kupee M50B25

Kere värvitud, värviks sai valitud uuema f seeria värv (tansanitblau). Hetkel miskit head pildimaterjali pole. Esimesed tiivad värvisin seespoolt ka, et vältida rooste teket. Homme veel uksed ja kapott värvida suurematest asjadest. Lõppkokkuvõttes sai tehtud topelt kruntimine kuna mõlke oli palju ja et vältida lainetusi hiljem ning rullitud tiivakaared oleksid ideaali lähedased. Ja kõrvaistuja poole tiival sai vahetatud ka alumine osa kuna oli liiga otsas omadega. Päiksekäes peaks nägama välja nagu viimasel pildil.
  4. Magnus

316i kupee M50B25

Tegelikuses nii sile pole, mõlke on ikka päris meeletult, aga rooste osas on jah viisakas.
  5. Magnus

316i kupee M50B25

Ei
  6. Magnus

316i kupee M50B25

E30 on ikka üsna tõsine haigus Kuigi oman juba ühte poolikut projekti, siis pikalt pidasin väikest plaani osta üks tänava kõlbulikum juurde. Mitut olin tahtnud varem vaatama minna ja mõnest ilma jäänud või hind ei sobinud, aga ilmselt selle ostuga olen ma kõige rohkem rahul. Ühesõnaga ühel õhtul ilmus Facebooki müüki üsnagi kuulus (rändkarikas ) kupee, millest olin juba varem mõnda huvitavat ja sihtotstarbelist mootori kasutamis videot näinud, aga see ei häirinud. Järgmine päev läksin vaatama ning kuna kere oli väljast üsnagi viisakas ja positiivne oli näha et eelnevad omanikud ka käe külge pannud. Ja siis ostetud ta saigi. Autost endast suurt ei oskagi midagi rääkida, mootoriks M50B25, sportistmed, hüdrokäsipidur, natuke on kõlareid lisatud, tiivakaari rullitud ning style 5 veljed tulid kaasa. Paar õhtut kasutasin ise sama otstarvekalt nagu teised ja natuke funisin, aga kuna nüüd hakkas töö auto kallal pihta siis otsustasingi teema ka teha, sest siis kindel et tekib mingi progress. Alustasin nüüd keretöödega. Uus värv ostetud ja pildid uue värviga peaksid tulema uue nädala lõpus. Velgedel lasin ka rehvid eemaldada ning peaks hakkama rante taastama. Lisaks lammutasin juhi sportistme ka laiali, et leida tegija ning lasta riie ära vahetada kuna leidsin enda keldri varudest kaks tagumist seljatuge sama mustriga, mis hetkelgi tagumised istmed. Lisan ühe laenatud pildi ka, siis lihtsam arusaada mis autoga tegemist
  7. Magnus

Lobamokkade rubriik

Kunagi ma panin golfi originaal 15 bbsid ja nende ET oli päris suur, istusid jube koopas.
  8. Magnus

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

9. Magnus

O: istme riiet/doonor istet

Ja ning ühte komplekti tagaistmeid eraldi ka, sest hetkel tume halli mustriga, selle võin vastu anda.
  10. Magnus

O: istme riiet/doonor istet

Tervist, kas kellelgi oleks pakkuda siit riiet sportistmete parandamiseks? Näiteks sama mustriga tavalist istet või tagumist. Tel 56903092
  11. Magnus

Jälle huvitava aastaga auto, aga ehk pigem kauem laos seisnud ja oodanud oma aega http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2673575
  12. Magnus

See sama jah
  13. Magnus

Natuke huumorit ka, tuleb välja et 1990 tuli üleminek prelt flile 😂 Facebookis müügis olev e30 sedaan
  14. Magnus

Lobamokkade rubriik

Part number peaks koosnema ainult numbritest ja algama seitsmega. Esimene serial number võiks sobida, aga teist ka vaja Nagu siin, algab seitsmega ja tühik
  15. Magnus

Mitte just auto, aga ehk on kellelegi vaja

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus