Hüppa postitusse

Tiit

Moderaator
  • Postitusi

    1 946
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    84

Kõik, mis Tiit postitas

  1. Tiit

    Ei jää seisma

    Krt seal võib päris naljakaid asju leida vist kui juhtmeid pidi otsima hakata Ega mootor või motojuhtmestik 36 pealt pärit pole juhuslikult ja mõni osavnäpp seal modifitseerinud? Veel 1 variant, mingi kange immo olnud ja siis sellest omaenese tarkuse järgi üritatud mööda minna.
  2. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Mingid osavad näpud- äkki siit- https://www.carhifidiele.de/soundboards_2/bmw/produkt/soundboard-magicboard-xtc-3-wege-2x-400watt-5/
  3. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Sellisest küll asjalikku ei saa, mingi hipsteri heal juhul.
  4. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    See mingi kraakovite papa sohilaps, kahtlaselt sarnane tundub?
  5. Tiit

    Mootor ei lähe üle 5000 pöörde

    E30 on kiirusesignaali juhe olemas mootoripistikus, äkki oli sinine kollase triibuga. Kirjutama ei pea midagi.
  6. Tiit

    K: Mootori läbipesu

    Õliga koos ringi ujuvat s***a saab vähemaks pesuõliga.
  7. Saab karbiremondi jagu alla tingida 5 tonni või miskit.
  8. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Sel juhul olid stanged teised, põlle see vist ei mõjuta.
  9. Tiit

    K: Mootori läbipesu

    Mina eelistan sisepesuõli sest mis pesemist sa ikka vana sitaga solgutades saavutad. Teine asi, et need kanged lahustid võivad tõesti ladestunud jääkide tükke lahti meelitada mootori sisemusest.
  10. On üle ühest kellaplokist välja võetud rõngad, ehk keegi tahab omale. Kätte saab Tallinnas Ülemistelt või Lasnamäelt. Hind võiks olla näiteks 10€
  11. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Võta kaitsmekarbist suvaline relee välja arvatud mustad ja pista asemele. Ennem võid veenduda, et klemmide juures on samad numbrid sama asetusega.
  12. Tiit

    Ostan M10b18 JAGAJA

    Tartus sõbral pakkuda see haruldus. 100€
  13. Tiit

    Webasto eelsoojendused

    Lähed äkki delfisse oma sappi pritsima? Või oskad sa kuidagi muudmoodi ka suhelda???
  14. Viimase pildi tilk ilmselt ahjust või ahju tihendi vahelt. Eelviimase pildi rooste on kaitsmekarbi alune nurk ja lanseka ühendus kere külge- see tähendab- tiib maha, armatuur välja, armatuuri alune müraisolatsioon välja ja ideaalis juhtmestik ka välja. Kusjuures kapotialt ei pruugi see auk üldse näha olla aga kui tiiva maha võtad siis küljepealt august salong paistab. Kapotiall on see nurk mastiksiga kaetud, mis tähendab kahjuks, et mastiksi alt voolab vesi kuni poolraamini ja aitab tervel serval roostetada.
  15. Sest sel ajal kui need mootorid olid aktuaalsed, veel internetti ei olnud ja kõik andmed olid kusagil paberkataloogis ja magnetlindil.
  16. Tiit

    Ei lähe käima

    Vändaanduri veaga ei käivitu üldse, värsket kütet panid? mõõda kütuserõhk ära.
  17. 11:1 on päris kindlasti laest võetud number. Ei saa teha efektiivselt töötavat mootorit nii, et teeme jõhkra surve astme ja siis piirame selle ära, et on vaja teha tohutult tööd selle õhu silindrisse imemiseks. Tegin kerge googelduse ja kõigil lehtedel, mis ma vaatasin, tuli vastuseks vanemal 9 ja uuemal 8,5. Lisaks veel leidsin sellise kalkulaatori- https://www.google.ee/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=9&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjZl47KxsHXAhWKJ5oKHczNCD0QFghOMAg&url=http%3A%2F%2Fe28-535i.com%2Fupload%2FM20_CR_Calcs.xls&usg=AOvVaw0x5OoXtKhlcH-BvOCoAL26
  18. Tiit

    Käsipidur

    Sulle ju pakuti õigeid asju, miks sa leiutada tahad? Mul peaks ka leiduma neid pulkasid Tallinnas.
  19. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Tuled ja kellad küll ei tohiks unloader releedega seotud olla, seal mingi tõsisem jama kokku keeratud, võibolla ka lisaks mingi masside probleem
  20. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Pildil olev b osa 4,4 vabalthingava poolslikiga driftirullika alt.
  21. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Viimane katkine pooltelg mis ma nägin oli selline:
  22. Tiit

    320 1984 coupe

    Endiselt on teemast puudu hind!
  23. Tiit

    M:e30 IX coupe 1000Eur

    Saab ikka- karter vahetada, õlipump ja pumbaajam vahetada, treida vahetükk reduktsiooniklapi asemele, uus auk puurida õlivardale ja mootorikäpa poldid suuremaks lõigata -ja juba saabki
  24. Minuga sai herr Taksaator oma sotid sirgeks, seega üdini halb ta vist ei ole.
  25. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    No aga kui kõik mult raha ära võtavad siis mulle ei jäägi ja ma enam ei ole
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus