Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Lille

324d '86 Lille

Soovitatud postitused

Alustan ka siis oma teemaga.

Autoks siis 324d mis omab 63kw. Auto on mul olnud minu käes nüüd juba 8 aastat (enne seda oli vanaisa oma kes oli Eestis esimene omanik)  ja lõpuks hakkas vana bemmi armastus pähe ja otsustasin hakata raha pritsima, nagu uusrikas stripiklubis, et teha üks kena rullikas. Hetke seis on nadist natukene halvem, tööd on palju ja vaeva peab nägema.

_IGP0912.JPG

  • Meeldib 1

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Pole pikka aega kirjutanud siia midagi, aga nüüd hakkas igav ja hooaeg hakkab vaikselt mööda saama ja mõtlesin jagan natukene ideid mis tekkinud.

 

Suve keskel siis võtsin lõpuks ennast kätte ja läksin autole põlvamaale järgi, et see Tallinnasse tuua. Kuna olin värskelt kaitseväest tulnud siis rahaga ei olnud priisata ja mõtlesin diisel hea öko teen kindlustuse peale ja sõidan kuna treila jaoks lihtsalt ei jätku, need ~300km kõik läks hästi kuni olin jõudnud Tallinnasse ja vastu sõitis politsei mille peale tuli jalg gaasi pealt maha, et auto teeks võimalikult vähe häält, sest rooste oli hauganud resost ja sumpast hea tüki ja hääled polnud kõige vaiksemad. Sain edasi sõita umbes 20 sekundit kui nägin tahavaatepeeglist diskot tulemas suurel kiirusel minu poole, polnud isegi kahtlust, et tulevad mind peatama jätsin rahus auto räägupesa ees seisma ja kerisin akna alla, et hakata korrapidajaga vestlema. Alustasid nad juttu küsimusega: "Kas olete teadlik, et autol puudub 10a ülevaatus?" Põhjust valetamiseks polnud ja rääkisin asja ära nii nagu oli. Õnneks politsei mõistis mind ja lasi koju ära sõita, isegi hoiatust ei tehtud. 

Peale seda hakkas siis pihta auto üles lakkumine, et minna üv-le kasutusile tulid siis kohati pornod meetmed põhjas paar auku mis olid said lapidud klaasplastiga, et salongis oleks kuiv kui peaks vihma tulema. Vahetusse läks parem esitiib ja vasak tagumine uks kuna nendega oli ka roosteuss teinud 1-0 peale seda sai kõik värvitud montanaga matt valgeks kuna jällegi raha puudus ja imelik oleks sõita musta esitiiva ja sinise uksega. Alla sai ka uus summuti ja 15' ja 7 laiad exipid. 

Siis sai mõnda aega autoga sõita kui märkasin, et väiksed õli loigud auto all tegin siis karteri tihendi vagetuse või õigemini paigalduse kuna seal olid ainult jäägid mingist silikonist, kuid sellega õli leke ei lõppenud siin kohal paluks mõnda mõtet kust veel üle vaadata või mida välja vahetada.

Peale seda sain ka piduritorust jagu ja seegi läks vahetusse.

 

Nüüd kui tuleb autole talvitus aeg on plaanis keevitada ära põhi, vaadata alla mingid coilid, värvida korralikult püstoliga üle ja alusvankrile teha uuenduskuur uute pukside näol sinna veel otsa uued pidurid ja mõtted liiguvad ikka turbo suunas kuna 63 kw jääb nagu natukene jalgu liikluses. 

Esimesed kaks pilti siis sellest kui masin oli linnas juba ja ussitanud osad vahetusel ja viimased siis lõpp tulemist

20160625_193912.jpg

20160620_202446.jpg

20160820_200951.jpg

20160820_203306.jpg

20160820_191223.jpg

  • Meeldib 2

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Jala liigutamine ei päästa, politsei autodel arvuti automaatselt lööb autode numbreid sisse, piisab kui sõidab vastu või taga sul, kui miskit puudu, annab kohe märku.

Teise asjana, milleks hakata turbot leiutama, kui selline mootor ja isegi auto on välja mõeldud juba?

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Vaadates enda oma, mis on ka 63kw ja veel automaat ka otsa, siis linnas jalgu ei jää, ka maanteel saab sõidetud normaalselt (lausa möödasõidud pole probleem). Oleme ausad, aga see auto polegi mõeldud mingiks kiirendamiseks ja ei tea milleks veel, see ongi rohkem kruiisimiseks. Endal oli ka vahepeal lausa turbod ja asjad valmis vaadatud, isegi auto oli lahti kakutud, aga vot sinna see jäigi. Pole ju mõtet rikkuda seda tavalist ilma turbota mootorit, mida on niigi vähe liikluses. Aga muidugi omanik teab ise mida teeb, keegi kätt ette ei pane :) 

  • Meeldib 2

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus