Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Mr M

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

16
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

8 meeldimist

Kasutajast Mr M

• Tiitel
    Algaja

Profiili info

• Minu autod
    91' E30 Touring, 92' e30 td Touring, VW Bora Variant 4Motion

Hiljutised profiili külastajad

298 profiili vaatamist
  1. Tervist, mis oleks antud esemete hinnaks? Madis
  2. Mr M

MÜÜDUD

51mm püstakud on alles ja hind?
  3. Mr M

O: e30 td plokikaane

Tere! Sooviks osta m21d24 korraliku plokikaane. Hind kokkuleppel. Kontakt ps või 56954490 Madis
  4. Mr M

O: e30 td turbo

Tere, sooviks omale soetada 92 aasta td touringule uut turbot. Kontakt ps või 56954490
  5. Hetkel ma sain ühe e28 alt pärineva diffri omale, kuna ise asun Saaremaal ja on veidi tülikas kuskile midagi küljest ära keerama minna. Samas kui on võimalus teil see küljest ise ära keerata ja mõistliku hinnaga sellest olenemata saab, võibolla võtaks ka selle difri ligi omale. Madis
  6. Sooviks osta oma e30 touringule siis: rida kuue bensuka kellaplokki esimesi 51mm püstakuid type 188 diffrit, kasvõi ainult sisu. Differ olemas! Kontakt ps või 56954490 Madis
  7. Mr M

M: 318 Touring varuosadeks

Sellisel juhul pole millegi järgi soovi peale katuseluugi mootori. Madis
  8. Mr M

M: 318 Touring varuosadeks

Kas põrandamatt on alles ja mis tooni see on, katuseluugi mootor koos lülitiga ja fl esistanget on saadaval? R6 kellade plokk pakuks ka huvi, kütusepaak ja liistu ring. Madis
  9. Mr M

M:324d juppe-kõik koos 250€

kas on 45mm püstakud või 51mm ja oleks huvi siis püstakute ja öötshoobade vastu.
  10. Mul on selline huvitav küsimus, et kas originaal esimeste küljetiibade plasikvariante koopaosast laiemana pole võimalik saada? Asi selles, et arvatavasti 9" Borbet T jääb eest koopasse käima sellisel juhul ja lisalaiendid ette ka väga ei sobiks võimalikult originaalilähedase välimuse säilitamiseks. Madis
  • Loo uus...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus