Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Mr M

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

32
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

2

Mr M võitis päeva viimati 20. september

Mr M sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

20 meeldimist

Kasutajast Mr M

• Tiitel
    Mininokk

Profiili info

• Minu autod
    91' E30 Touring, 92' e30 td Touring, VW Bora Variant 4Motion

Hiljutised profiili külastajad

488 profiili vaatamist
  1. Mr M

Bmw 318i e30 Touring 1991

Tere! Pakuks müügiks oma 91 aasta e30 touringu keevitatud ja tugevdatud kere. Autol on kõik detailid peale mootori ja jõuülekande olemas. Põhi on korralikult kaetud epo krundi ja mastiksiga. Kaasa saab edition sport sisu, mtech 2 rooli, terve salongi, 2.0 ja 1.8 kerejuhtmestiku, ketassilla jne. Juppidena väärtus u 1500 euri, müüks komplektina, valmis tingitud hinnaga, 1000ga. Kui kõigile suurematele asjadele leiduvad huvilised, ilmselt olen nõus ka jupita sellisel juhul. Üldiselt eelistaks müüa tervikuna. Lisa tasu eest võin masina ka üle Eesti treileriga kohale tuua. Kontakti ja lisa infot saab ps või siis 56954490
  2. Täienduseks mainiks, et mul oli ka m57 mootoriga rullikal 2,65 lsd all, pole häda midagi olnud, pööre maanteel okei ja jõudu vedada jagus, kast oli getrag 260, ehk siis see kiirendav kast, 5 käik 0.8. Naljakas on jah see hindade mahategemise teema, müüa ju määrab hinna, ostja otsustab kas see sobib talle või ei.
  3. Mr M

MÜÜDUD

51mm püstakud on alles ja hind?
  4. Mr M

O: e30 td plokikaane

Tere! Sooviks osta m21d24 korraliku plokikaane. Hind kokkuleppel. Kontakt ps või 56954490 Madis
  5. Mr M

O: e30 td turbo

Tere, sooviks omale soetada 92 aasta td touringule uut turbot. Kontakt ps või 56954490
  6. Hetkel ma sain ühe e28 alt pärineva diffri omale, kuna ise asun Saaremaal ja on veidi tülikas kuskile midagi küljest ära keerama minna. Samas kui on võimalus teil see küljest ise ära keerata ja mõistliku hinnaga sellest olenemata saab, võibolla võtaks ka selle difri ligi omale. Madis
  7. Sooviks osta oma e30 touringule siis: rida kuue bensuka kellaplokki esimesi 51mm püstakuid type 188 diffrit, kasvõi ainult sisu. Differ olemas! Kontakt ps või 56954490 Madis
  8. Mr M

M: 318 Touring varuosadeks

Sellisel juhul pole millegi järgi soovi peale katuseluugi mootori. Madis
  9. Mr M

M: 318 Touring varuosadeks

Kas põrandamatt on alles ja mis tooni see on, katuseluugi mootor koos lülitiga ja fl esistanget on saadaval? R6 kellade plokk pakuks ka huvi, kütusepaak ja liistu ring. Madis
  10. Mr M

M:324d juppe-kõik koos 250€

kas on 45mm püstakud või 51mm ja oleks huvi siis püstakute ja öötshoobade vastu.
  11. Mul on selline huvitav küsimus, et kas originaal esimeste küljetiibade plasikvariante koopaosast laiemana pole võimalik saada? Asi selles, et arvatavasti 9" Borbet T jääb eest koopasse käima sellisel juhul ja lisalaiendid ette ka väga ei sobiks võimalikult originaalilähedase välimuse säilitamiseks. Madis
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus