Jump to content
E30 COMMUNITY

Bmw525

Foorumikasutaja
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 meeldimist

1 Follower

About Bmw525

 • Rank
  Bemarivend

Profile Info

 • Minu autod
  E30 2,5 141kw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sul on kasutusel vanem juhtmestik nagu jutust võib aru saada, et c103 pistik ka on. Kui sul praegu road speed signaali ajul pole siis pead selle vedama spidoplokist c101 pistikusse. Spidoplokis pin10 valge pistik ja c101 pistikus pin14.
 2. Bmw525

  Temperatuur

  See, et temp sul liiga kõrge sõidu ajal on, selle probleemi lahendab termostaadi vahetus. Kuna sul e36 mootor siis seal on kasutusel 92c termostaat aga e30 mootoril kasutatakse tiba madalama kraadiga termostaati. Pane 88c termostaat ja see mure laheneb.
 3. Bmw525

  Pagasnik lekib

  Keerad neid regull jullasid madalamaks ja luku vastast ka tiba sisse poole.
 4. Bmw525

  Pagasnik lekib

  Lase luugi tagumist osa allapoole ja hakkab hingede juurest ka pidama. Või siis tene varjant on otsida uus tihend sinna vahele mis pole veel ära surnud.
 5. Ei tahaks eriti uskuda, et sul sellel plokil midagi häda on. Võta laiali uuesti ja proovi neid hammakaid näpuga liigutada. Vahes juhtub, et kui alumist näitu nullida jääb asi natuke valesse asendisse ja enam ei loe edasi.
 6. Sinu mootorile sobib 88mm, kui alu kaanega on.
 7. Siis kindlasti selle viga jah. Kahele releele antakse sealt massi.
 8. Pakun, et sul on mootorist tulev peene mass puudu mis lülitab releed järgi. Kunagi oli ühel autol sama jama, et läbi starteri ei antud massi peale. Panin otsa lihtsalt massi ja asi toimib siiani. Roheline musta triibuga juhe c101 pistikus pinn15.
 9. Laseme siis veel hinda natuke alla! Ehk ikka keegi tahab kevadeks rullile uut hingamist 😀 1050.-
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy