Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Leks

Kes, kus ja keda nägi

Soovitatud postitused

Hommikul sõitsin musta FL kupeega kõrvuti tammsaarel ja peale tondi risti nägin musta sedaani, millel vist kõik esimesed tuled kollased ees. Peab ka ikka rulli liikuma panema krt.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kasutataja Poochi tuli Tartus Maaülikooli kompleksi juures oma oranži faceliftiga vastu. Mõni rull ikka Tartus liigub.

Muudetud , muutis Vahtraleht

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Täna kristiine ristmikul laiade pappudega läikiv  Marrakesh brown rull, vist sedaan aga võib ka kupee olla, nägin tagant.

numbri tähed FAR

Kelle oma ? 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Täna 17.45 paiku Järvevana teel sõitis grimesi auto minu järel ning hiljem tunnelis sõitis mööda. Püüdis pilgu kinni küll.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Täna 18 paiku sõitsin ühe punase sedaani järel mööda järvevanat. Ix-i laiendid olid ka küljes. Tundus päris sile pill olevat

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kas keegi tunneb mõnda kes sõidab Rakvere kandis mõne e30-ga ringi?

Vaikselt sedasi uurima hakanud ja tuleb ikka siukseid vanu rulle sinna linna ikka juurde üks on isegi mu kooli õpetajal ja tal on minu teada 325 ix.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mairo kutt tema töö hoovis ja vaatan et sul paar maja edasi ka mingi hõbedane kuupe seal seisab veel.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Näen nüüd mitu päeva järjest erinevaid kasutajaid siit foorumist. Seni pole siiski ükski rullikaga kalendri järel käinud :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ma märkasin üle-eelmisel nv-l Tallinnas Vabaduse puiesteel Nõmme ujula kandis heleroosat/lillat über highlifer sedaani - keegi veel näinud või olid mul hallutsinatsioonid?  :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus