Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Vahtraleht

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

60
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

3

Vahtraleht võitis päeva viimati 27. juuni 2014

Vahtraleht sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

4 meeldimist

Kasutajast Vahtraleht

• Tiitel
    Bemarivend

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Vahtraleht

Lobamokkade rubriik

Minu kunagine auto, praegune tagasihoidlik omanik ei ole teemat teinud.
  2. Vahtraleht

Kupee istmed+ polstrid ( toorikud või juppideks)

Müüdud
  3. Kunagi sai endale soetatud tuhinaga, et saab miskit sportlikumat sisu ehitama hakata, aga käiku ei läinud ja nüüd on tasapisi jalus ja ehk kellegil on vajadust, Minu silma järgi ei saa neid asju kohe paigaldada, vajalik remont. Kupeele esiistmed, tagaiste ning polstrid. Varasemalt keegi neid juba oma silma järgi ümber teinud. Kõik detailid vajavad esialgu puhastamist. Esimesed istmed vajavad kindlasti remonti (juhi oma mitmest kohast katki jne), või saab keegi omale siis juppe. Kõrvalistuja omal mõlemal pool turvavöö kinnitused kuna see olevat viimati olnud juhiistme asemel käigus. Asuvad Jõgevamaal, aga tihti käin Tartus ja transport minu poolt linna piires, kellel soov kaugemale, saame kokkuleppele. Hind kogu kupatus 80.- Pilte: http://album.ee/album/270616/50356667 5291300
  4. Vahtraleht

Kes, kus ja keda nägi

Kas keegi on näinud minu endist 434BCR punane kupee pre-facelift, väidetavalt läks Pirita kanti. Aus pill oli ja nüüd pool aastat hiljem süda tilgub verd, kuidas autol läheb. Keegi ikka pealinnas liikumas läinud, või tõesti asi kurb ja auto vedeleb ei tea kus??? Minu usk ja lootus oli anda reliikvia üle järgmisele austust avaldavale omanikule...
  5. Vahtraleht

320i '87 - Vahtraleht

Võib selle teema lukku panna. Täna varahommikuse miinuskraadiga tuli sõita autoga Jõgevale... paras nostalgia ja nauding. Ja siis läks "poeg" järgmisele omanikule. Lugesin veel sõnu peale härradele, et hoidke seda uunikumi edasi! Nüüdsest siis vanake pealinnas! Kahju on, aga elu läheb edasi!
  6. Vahtraleht

M: E30 320i pre-facelift kupee 1987

Võib teema lukku panna.
  7. Vahtraleht

Kes, kus ja keda nägi

Must facelift sedaan ilmus Maaülikooli ühiselamu parklasse möödunud nädalal ja siiani pole liigutatud. Ootab ehk paksemat lund, kuna IX
  8. Vahtraleht

2015 Kalendrile pildild

Maamees tagasihoidlikult
  9. Vahtraleht

316i 141kw kupee '91 - TenZki

Maitse asi, aga need numbrid mina vahetaks küll Euro aegsete vastu välja, häirib tänapäeval juba nagu kunagi häirisid värksed eurokad ja samas reedab koheselt, et auto ammu Eestis arvel ehk arvatavasti ka liikluseks... Aga muidu tundub esialgu pildilt täitsa normis, jõudu ja jaksu omanikule!
  10. Vahtraleht

325e 2.7i kupee 1987 - oo7

Piltidel väga viisakas auto, kahju et pealinna kandis, muidu lajataks enda vanakese kõrvale ja pildistaks, välimuselt täitsa sarnased, va mõned pisiasjad, nt peeglid, tiib tagaluugil ja sumpa ots, aga sinu auto näeb välja ilusam!
  11. Vahtraleht

M: E30 320i pre-facelift kupee 1987

Tõstan! Septembri keskel tegin väikse tiiru, sai ämblikud summutist välja puhutud... kõik mis autol küljes, töötab. Pärast seda pesu ja talveunne. Kuna tali peatselt ähvardab siis autole talverehvid riiulis olemas, 14 tolli origin. kärgedel. Ootan huviliste hinnapakkumisi.
  12. Vahtraleht

Lobamokkade rubriik

E30 pisiku levitasin ka oma neljajalgsele sõbrale, paarist km piisas. Aga peabki ju valvur teadma, mille eest ta vastutab! Pilt ise aastast 2011.
  13. Vahtraleht

Kes, kus ja keda nägi

Kasutataja Poochi tuli Tartus Maaülikooli kompleksi juures oma oranži faceliftiga vastu. Mõni rull ikka Tartus liigub.
  14. Vahtraleht

320i '87 - Vahtraleht

Aeg siia ka pajatada. Ilusad ja inetud suveilmad möödunud ja rullikale sai päikesevalgust näidatud häbiväärselt vähe, sõitsin niipalju, et seismisest rattad kandiliseks ei läheks. Olen poole kohaga hobitalunik ja õpin veel magistris metsameheks ning hakkasin tsiklimeheks ka. Üks põhjustest miks pakun rullikat müüa on lisatud pildil parempoolne härra: (pilt on tehtud 2a. tagasi). Kadund vanaisast kätte jäänud GAZ 24 ja ootamas oma aega. Pensionisambaks E30... sellest avaldasin kunagi oma arvamust foorumis rullika hinna teema all.
  15. Vahtraleht

Tartu kokkutulek??

Tuleva nädala kolmapäeval ehk siis 17.sept oleks huvilisi?? Endal plaan rullikas päevavalguse kätte ajada ja Tartusse sõit ette võtta.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus