Hüppa postitusse

Vahtraleht

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    62
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

Vahtraleht päevavõit oli viimati 27. juuni 2014

Vahtraleht sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja Vahtraleht saavutused

Kaasalööja

Kaasalööja (5/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

5

Reputatsioon

  1. Kiidan ning soovitan Margust. Viskasin talle tavapäraste bemarite vahele 2020 kevadel ühe mersu w124 kere ja mina olen tulemusega hetkel väga rahul! Koostöö oli sujuv.
  2. Vahtraleht

    Lobamokkade rubriik

    Minu kunagine auto, praegune tagasihoidlik omanik ei ole teemat teinud.
  3. Kunagi sai endale soetatud tuhinaga, et saab miskit sportlikumat sisu ehitama hakata, aga käiku ei läinud ja nüüd on tasapisi jalus ja ehk kellegil on vajadust, Minu silma järgi ei saa neid asju kohe paigaldada, vajalik remont. Kupeele esiistmed, tagaiste ning polstrid. Varasemalt keegi neid juba oma silma järgi ümber teinud. Kõik detailid vajavad esialgu puhastamist. Esimesed istmed vajavad kindlasti remonti (juhi oma mitmest kohast katki jne), või saab keegi omale siis juppe. Kõrvalistuja omal mõlemal pool turvavöö kinnitused kuna see olevat viimati olnud juhiistme asemel käigus. Asuvad Jõgevamaal, aga tihti käin Tartus ja transport minu poolt linna piires, kellel soov kaugemale, saame kokkuleppele. Hind kogu kupatus 80.- Pilte: http://album.ee/album/270616/50356667 5291300
  4. Vahtraleht

    Kes, kus ja keda nägi

    Kas keegi on näinud minu endist 434BCR punane kupee pre-facelift, väidetavalt läks Pirita kanti. Aus pill oli ja nüüd pool aastat hiljem süda tilgub verd, kuidas autol läheb. Keegi ikka pealinnas liikumas läinud, või tõesti asi kurb ja auto vedeleb ei tea kus??? Minu usk ja lootus oli anda reliikvia üle järgmisele austust avaldavale omanikule...
  5. Võib teema lukku panna.
  6. Vahtraleht

    Kes, kus ja keda nägi

    Must facelift sedaan ilmus Maaülikooli ühiselamu parklasse möödunud nädalal ja siiani pole liigutatud. Ootab ehk paksemat lund, kuna IX
  7. Tõstan! Septembri keskel tegin väikse tiiru, sai ämblikud summutist välja puhutud... kõik mis autol küljes, töötab. Pärast seda pesu ja talveunne. Kuna tali peatselt ähvardab siis autole talverehvid riiulis olemas, 14 tolli origin. kärgedel. Ootan huviliste hinnapakkumisi.
  8. Vahtraleht

    Lobamokkade rubriik

    E30 pisiku levitasin ka oma neljajalgsele sõbrale, paarist km piisas. Aga peabki ju valvur teadma, mille eest ta vastutab! Pilt ise aastast 2011.
  9. Vahtraleht

    Kes, kus ja keda nägi

    Kasutataja Poochi tuli Tartus Maaülikooli kompleksi juures oma oranži faceliftiga vastu. Mõni rull ikka Tartus liigub.
  10. Tuleva nädala kolmapäeval ehk siis 17.sept oleks huvilisi?? Endal plaan rullikas päevavalguse kätte ajada ja Tartusse sõit ette võtta.
  11. Metsamees... Maaülikooli metsatööstuse magistri 1 aasta varsti lõppemas.
  12. Vahtraleht

    Kes, kus ja keda nägi

    Täna hommikul põristasin Jõgevatreffi laagrist minekut ja Kuremaa lossi taga seisis tumesinine/lillakas facelift cabrio, number polegi enam meeles, aga viisakas auto tundus... kuna tsiklijopest annab seda nutikat nutitelefoni kätte saada, siis ei viitsinud pilti ka teha.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus