Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Poochie

Tartu kokkutulek??

Soovitatud postitused

Võikiste kirjutada koha ja aja kus kogunete sama moodi nagu meie Tallinnas iga kolmapäev mustika keskuse all parkalas siis lisaksin selle teema pealkirjaks.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ma peaks olema köikide eelduste kohaselt 22 detsember tartus.Kui näete soome numbriga saani liikumas, siis see olen mina. :D

Täpsustan, et saani ees pole pöhjapötru ega ka saanis jöulupukki. :P

Muudetud , muutis Marko S

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Pidasime siin mõne Tartu rulliomanikuga nõu ja otsustasime, et saame homme ehk juba sellel kolmapäeval (17.07.2013) kell 19:00 Tartu Statoili tagumises parklas kokku ning uudistame autosid. Pärast seda plaanis natukene masinatega linnas ringi liikuda. Kui keegi veel huviline, võib julgelt liituda, võibolla saame asja pikapeale ülenädalaseks ürituseks muuta.

Muudetud , muutis siimp

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Pidasime siin mõne Tartu rulliomanikuga nõu ja otsustasime, et saame homme ehk juba sellel kolmapäeval (17.07.2013) kell 19:00 Tartu Statoili tagumises parklas kokku ning uudistame autosid. Pärast seda plaanis natukene masinatega linnas ringi liikuda. Kui keegi veel huviline, võib julgelt liituda, võibolla saame asja pikapeale ülenädalaseks ürituseks muuta.

Laon enda kuudi kokku ja katsun kohal olla :P

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

See koht oli suletud vahepeal ve?  Sealt sai alguse mu rullikutega kokkupuude 11-12a tagasi ,kui e30 mu armsa pargitud sierra puruks sõitis....

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Hämmastavalt palju rulle tuli kokku, ise kahjuks sõitsin kolmap õhtu minema, järgmine kogunemiseni seega.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus