Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Marko S

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

179
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

2

Marko S päevavõit oli viimati 25. jaanuar 2015

Marko S sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

5 meeldimist

Kasutajast Marko S

• Tiitel
    Vana kala

Profiili info

• Minu autod
    E39 530dA

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Marko S

E30 ostuabi

Ma just lõin vinkoodi sisse. S209 Differential lock 25% - LSD ? S215 Power steering, rpm-sensitive - põhimõtteliselt siis kiirustundrik rool ehk siis servotronicu eelkäija? S219 Sport leather steering wheel, 380 mm S225 Standard suspension S300 Central locking with antitheft system S314 Door mirror / driver's lock, heated S351 WAERMESCHUTZGLAS BRAUN, RUNDUM S401 Lift-up-and-slide-back sunroof
  2. Marko S

E30 ostuabi

Ma just vaatasin mobile.de'd. Mitte ühtegi sedaani polnud pakkuda neil. Seega turg tühi. Aga eix22, oskad Sa öelda miskit nende kroomosade kohta?
  3. Marko S

E30 ostuabi

Eks ma jah veidi kaugel olnud. Aga peaks minema kauplema ja ära tooma ta siit.
  4. Marko S

E30 ostuabi

Pesitsen sellises väikelinnas nagu Akureyri, Island ja oli võimalus ühte E30't vaatama minna, siis mõeldud tehtud. Tegemist siis 84 aasta väljalaskega mis on uuena siia riiki imporditud.Mootoriks M20B23. Spidumeetrinäit oli 167tuhat kopikatega, mis võiks olla isegi originaal. Kusjuures täitsa sile pill oli. Mõned kohad tahaksid veidikene putitamist ja omanik väitis, et väntvõlliõlitus kadunud. Mis mind tegelikult ajendas kirjutama on need kroomosad. Tiivakaared prefl'il olen näinud, aga need mis karbi küljes ? Kas see on ka originaal toode või tegemist mingi järelturu asjaga ? Kuidagi hirmus h
  5. Marko S

M: E30 jubinaid (uued)

Kontrollin üle. Hetkel peast ei mäleta. Aga saadaval veel pudinaid, kellel soovi ? Teeme kevade puhul hinnasula, kõik träni kokku 130.-
  6. Marko S

Ja ikka ootavad asjad uut omanikku. Teeks nii, et kogu kompott 150.- Kabapeale saab tagatuled (nii ja naa korras) ja kui leian mingeid rullika asju veel, siis võin need kah kaasa anda.
  7. Marko S

O:m20b25 sidur+sidurikorv

Vaatan esmaspäeval, mis hinnaga sachsi uue komplekti saaks.
  8. Ma tsekin keldrist üle homme/ülehomme, kas mul on tagumised vedrud originaalid või mingid madaldavad ja annan teada Sulle.
  9. Marko S

Polegi kellegil varuosadele soovi ? Keegi rullikaid ei remondigi ?
  10. Marko S

Uurin ja annan teada. Hetkel bmwfans maas. Kui uuesti online tuleb, tsekin väheke neid numbreid seal.
  11. Hei! Käisin oma keldrit koristamas ja leidsin terve posu varuosi. Äkki kellegil soov need endale soetada ? Alustame siis lihtsamatest : Rattalaager, ABS vööga: 40.- Puksid, eeldan et need : https://www.ladu24.ee/bmw-varuosad/3+(e30)+1982-1992/316+i+75kw/6147/alusvanker-käändmik-rattad,,0,1/597002,239/kinnitus-sillatala-hutchinson 15.- Puksid : https://www.ladu24.ee/bmw-varuosad/3+(e30)+1982-1992/316+i+75kw/6147/alusvanker-käändmik-rattad,,0,1/04060,101/montaa%3Fikomplekt-roolisüsteem-febi-bilstein 20.-
  12. Kuna hetkel on aja ja koha kriis ja ma ei taha, et auto niisama mädanakes kuskil, siis panen ta müüki.Keegi saab endale hea projektika siit.Tehtud on palju, ja tegemata on ka veel omajagu.Aga autost rääkides, siis tegemist 88 aasta väljalaskega, millel on M40B16 mootor ja on ilma lamdaanduri ja katalüsaatoritas variant.On ostetud 89 aasta uuena soomest ja läbisõit on kuskil sinna 350-400tuhande kanti.Eelmise omaniku poolt on vahetatud suur hulk juppe ja sama olen ka mina teinud.Kõiki arveid kahjuks alles ei ole, kuid mingi osa leidub täitsa.Isegi hooldusraamat on alles.Noh, see on ilmselt palj
  13. Marko S

Püstakud.

Vedru peaks mölemil olema sama.Lihtsalt tuleb välja jäikuse erinevus R6 vöi R4.
  14. Peaks mainima, et sellise korrakaitsja peaks juba pöhimötte pärast lahti laskma.Kust selliseid tehakse, tegelikult ka ? See ei ole normaalne, kui mul on auto täisoriginaal ja mingi vend leiab, et udutuled on liiga madalal ? Ja autole ei ole keelatud panna madaldust vöi mis ? Milleks neid madaldusvedrusid ja coile siis müüakse ? Kui nad tahavad madaldusega kah keppida, siis tuleb vötta TUV paber, mis töestab, et need on sellele autole möeldud ja asi vask.
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus