Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Vazza

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

234
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

7

Vazza võitis päeva viimati 17. juuli 2016

Vazza sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

35 meeldimist

Kasutajast Vazza

• Tiitel
    Vana kala

Profiili info

• Minu autod
    325i M-tech 1 sedaan,320T coupe,340T coupe,324TD touring,325i M-tech1 cabrio,316i touring

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Vazza

Suvine kokkutulek Oore 2018 14.-15. juuli

Tartust olen mina mineja, samuti kardirajale ei lähe. Nagu täna Margo käest sai kuuldud siis Tallinna omad plaanivad jõuda 16 paiku Valka. Tartu omad võiksid teha mingi kogunemise nt. 14:30-15:00 Bauhofi parklas nagu viimastel aastatel on tavaks saanud ja siis liiguks üheskoos Valga poole. Valgas kogunetakse Bauhofi parklas või kuskil mujal?
  2. Vazza

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

iknowthatfeelbro-le vastuseks- ei ole tehtud makrotuuningut ega ka sprayga värvitud, vähemalt minu käes mitte. Sai ülevärvi, kuigi kvaliteet pole just kõige parem, samas hind pole ka näituse auto hind. Esi-ja tagalisa on zenderi omad, peal on tehasest konditsioneer, mis cabriode puhul on väga haruldane lisa. Kui mina seda autot müüsin kunagi, siis kuulsin palju viginat värvitooni osas- kuid roheline pidigi olema intelligentse inimese värv, vbl seepärast enamusele peale ei läinud Ise leian et kena vaheldus nii tavaliseks saanud mustale,hallile ja punasele tänavapildis. Kui on tõsisem huvi, siis soovitan kindlasti minna autot vaatama- Eestis pole kaugeid kohti- va. siis ehk saared.
  3. Vazza

O: m20 FL mootori juhtmestiku

up🙏
  4. Vazza

O: m20 FL mootori juhtmestiku

Vaja oleks siis m20b20 95kw või m20b25 125kw mootorijuhtmestikku. Kindlasti peaks olema e30 pealt pärit. Äärmisel juhul võiks sobida ka e28 m20b20 95kw mootori juhtmestik. Ise asun Tartus. Kontakt: PS või 56 950 807
  5. Vazza

BMW 325E

Väga ahvatlev kuulutus. Äkki mingi pildimaterjal oleks ka võimalik saada sellise hinna ja lisainfo kõrvale?
  6. Vazza

316i Touring 92' - Sepik

205/45 on kindlasti mõistlikum valik kui 215/40 mis 90% tõenäosusega hakkab taga koopasse käima kui inimesi peal rohkem kui 1. (eeldusel et auto pole päris traktori kõrgusel ja sellisel juhul pole vahet enam mis velg seal all on- tulemus on niiehknaa kole). Lihtsalt minu 2 kopikat..
  7. Vazza

Kurat seda teab. Igatahes minust jäi ta võtmata kuna tegemist on tohutult ja paremad ix-le iseloomulikud palad on juba minema jalutanud sealt.
  8. Vazza

Niimoodi omanik mulle väitis et kuna käigukasti ära vahetas siis ülekanded endam diffriga ei sobinud ja seetõttu vahetad tagadiffri ka 2.0 oma vastu.
  9. Vazza

Käisin seda millalgi talvel vaatamas. Ütleme nii et üsna väsinud isend- kere oli läbi kõigist traditsioonilistest kohtadest. Lisaks veel rääkis omanik et mootori plokikaas oli vahetatud 2.0 oma vastu, samuti ka käigukast oli pandud 2.0 oma ja ka tagumine ix-i originaal lsd differ on vahetatud tavalise lahtise 2.0-i diffri vastu. Boonusena sel hetkel kui ma vaatamas käisin puudus mootoril säde ja ei saanud mootori tööd kuulata. Pigem varuosadeks kui taastamiseks, kuid eks igaüks võib oma silmaga üle vaadata.
  10. Vazza

M: E30 316I (M50B25) facelift kupee 87a. avariiline.

Minul ka katus pakkuda ja ostjal võimalik ise valida kuskohast soovib piilaritest maha lõigata.
  11. Vazza

324td (m60b40) - Sideway

Seal oli juba sisselaset ka muudetud kui Mihkli e34ja mõtled.
  12. Vazza

See oli ca aasta-poolteist tagasi mul tuttava auto- siis vajas küll kere poolelt tegemist omajagu. Näib nagu midagi oleks tehtud- iseasi kui hästi. Igatahes tema vahetas selle mingi e39 tds käraka vastu väärtusjärgus 600-700 euri.
  13. Vazza

316i kupee 1.8is '90

To do list ka olemas
  14. Vazza

M/V: BMW e30 318i

Mis olukorras on amordikannud,samuti ka karbid,põhi ja lansekad?
  15. Vazza

Tartu kokkutulek??

Ma loodan et antud juhul street.ee kogunemist e30 väikeste Tartu kogunemistega segi ei aja. Need kaks punast e30 kerega sõidukit tegid midagi ohtlikku ka liikluses või jäid lihtsalt silma? Ja tavaliselt on suurem kasu otse vastavate sõidukijuhtide poole pöördumisest kui hiljem kuskil foorumis või märgatud ei tea kus grupis kurtmisel. Tervitades ja külma närvi soovides...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus