Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Edoman

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  82
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja Edoman saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

 • Esimene postitus
 • Kaasalööja
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem
 • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

1

Reputatsioon

 1. 150euri, kevad käes aeg uute velgede jaoks
 2. ikka alles ja esimeses postis uuendused, hind räägitav
 3. Lepa: Ma ajasin ise võibolla sassi või võttis keegi teine vastu vb mu telefoni, velgi on mul 5 jooksu lausa müüa . Praegu olnud segased ajad ka tänu ajateenistusele ja keeruline tänu sellele oma keldrit tühjaks müüa. Aga veljed on ikka müügis 150 euri!!! Vaatada saab see nädal terve nädal ja edaspidi ainult nädalavahetustel. Huvi korral targem ilmselt PM saata kuna nädala sees olen sõjaväes.
 4. 100 euri homseni!!!!! Tõesti keegi ei taha olematu hinna eest velgi ?
 5. Selle pühapäevani 22.06 on veljed 110 euri!!!!!!!!!!
 6. Kas sa tahad vaatada neid valgas või tartus ? Veljed on tartus aga ise valgas, tartus saab vaatada ainult nv ja nädalasees saab valgas vaatada kui ütled mulle nädalavahetusel ette Ühesõnaga kui kellegil konktreetne huvi, helistage lepime kokku ja ajame asja ära .
 7. Minul pole nad kuskil all olnud, ET 38 ja keskava ei tea. Veljed ise tartus ei saa vaatada ka, kui oled väga huvitatud annab korraldada seda, et ütlen sulle kõik täpsed numbrid mis veljed kirjas ja vajadusel ka rohkem pilte.
 8. Nii veljed on nüüd põhimõtteliselt minukäes, välja näevad üsna ilusad seega hind jääb samaks. Rehvid peal on mõranenud kuid mustrit on, põletada saaks veel. Ja veljepealt lugesin ET oli 38 kui kedagi huvitab. Kes tahab velgi vaatada, siis nädalavahetusel ja võiks ette öelda natuke.
 9. Edoman

  Kes, kus ja keda nägi

  Valgas näen aina rohkem rulle, neid tekib siia viimasel ajal massiliselt juurde vist
 10. 4x100, 17 tolli, ET38 Rehvid peal 225/45 mustrid umbes 2-3 mm rehvid kohati mõradega, seega vajavad ilmselt vahetamist. Velgedel on mõned kriipsud kraapsud üldpilt suht hea. Sirgust ei tea kuna pole kuskil all olnud ega midagi. Hind 170 euri asuvad valgas või tartus . 56814365 Lihtsam on saada kätte mind läbi privaatsõnumi kuna olen enamus aega ajateenistuses.
 11. Kellelgi ehk üürida garaget Valga linnas siis, võiks olla kanali ja elektriga. Pakkumised paluks PSi.
 12. Edoman

  Lobamokkade rubriik

  Oskab keegi öelda kas tasuks panna taastatud siduriketas või võtta kohe uus ligi?
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus