Hüppa postitusse

kotkas1

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    224
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

Kõik, mis kotkas1 postitas

  1. kotkas1

    Head muusikat autosse :)

    ühest vanast loost uus remake väljas originaal: bloodhound gang - bad touch ja uus hüva lugu 3lau - bang tiesto remix
  2. kotkas1

    m20b27 sureb välja

    1.kütusepump - kas rõhk korras ja olemas kui välja sureb 2.vändaandurid - vahepeal olnud juhus kui andurid pekkis (külmalt on takistus, läheb soojaks siis takistus kaob ja auto sureb välja) 3.õhulugeja otsa saanud 4.jahutusvedelikuga juhitav tühikäiguklapp vajab puhastamist, see ei seleta väljasuremist
  3. kotkas1

    EWS immo ühendamine m52 mootoril

    kas muidu endal poleks lihtsam jyrisoo juures ews välja progreda ? eriti kallis see ei olnud ja endal ka vähem mässamist muidu ma tavaliselt olen siit võtnud skeemi ette ja siis üks haaval tulnud juhtmetega www.bmw-planet.com/diagrams/release/us/e39old/index.htm www.bmw-planet.com/diagrams/release/en/e39old/index.htm
  4. kotkas1

    Pikk käivitus aeg

    kompressioonid üle mõõta ja teine kütusesurve regulaator külge ning siis pihustid koos latiga pesast välja ja vaata ära ega mõni pihusti lekkima ei jää
  5. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    ei tohiks nagu sobida ma sain kunagi ladu24 -st enda e30 323 esivõre asemel mazda 323 esivõre
  6. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    kuna järgmine nädal hakkan kuuri koristama siis huvi pärast küsin, kas lõuna eesti meestest on kellegil huvi m52b28 mootori vastu- tegu tavalise lammari mootoriga ehk puudub genekas, starter, moto juhmestik tuimalt läbi lõigatud, püksid kohe peale kollektoreid maha lõigatud, starteri juures samuti üks käigukastipolt maha võttes lihtsalt läbi lõigatud (kellel keevitus olemas keevitab mutri peale ja keerab välja). kaasa tuleb e34 karter ja õlivõttur. mis hinda oleks mõistlik selle eest küsida?
  7. kotkas1

    uks ei jää kinni

    uus lukk lihtsam variant panna, tõenäoliselt lahtisesse asendisse kinni ära jäänud. ise puhastan alkoholiga enne talve lukku sest määrded minul soovitud tulemust ei andnud(loe: uksed ei jäänud külmaga kinni)
  8. kotkas1

    Kes, kus ja keda nägi

    mul tuli sellega kohe silme ette pilt kus eelmine aasta toonase tüdrukuga käisime pärnus mingis marketis(maksimarket või maxima) süüa ostmas tee peale ja ei viitsinud auto uksi kinni visata ja tagasi tulles askeldas üks noorpaar tagaistmel tagaiste läks lõkkesse ja pole sellest ajast saati tagumist istet enda touringusse pannud
  9. kotkas1

    Kes, kus ja keda nägi

    kellegi punane pre cabrio täna leedus palangal ise olin helerohelise touringuga, kas klubiline ? vähemalt eesti nr olid küljes
  10. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    ei tundu kuidagi ix moodi
  11. kas on pakkuda tuledekilet ka selliste mõõtudega nagu 0.7m x0.3m helemusta, kollast ja läbipaistvat ning mis hind koos postiga kogu komplektile
  12. kotkas1

    Head muusikat autosse :)

    www.youtube.com/watch?v=Ei4rbJgMZPc Kronic & Krunk! - Hey Ho
  13. kotkas1

    Palun abi vea diagnoosimisel?

    ms puhul aegajalt olnud häda et ms ei suuda originaal hooratta vändaanduriga suurtel pööretel koostööd teha kuid see seadistuses kinni, mida muidu logid näitavad vea esinedes. kas ms seadistatud selle õhulugejaga või oli varem teine õhulugeja kasutusel.
  14. kotkas1

    Palun abi vea diagnoosimisel?

    pane algatuseks 3,5 aju, kui mootori juures muid muudatusi ei ole siis sobib 3,0 aju paremini sealt edasi kontrolli kütuse pump-filter õhulugeja
  15. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    pole hullu piilusin rehvid üle aga unustasin siia kirjutada
  16. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    ma pean korra hommikul kuuri alla piiluma, mul vist jäi kaks rehvi üle eelmisest aastast kuigi küll põlvas
  17. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    tee tõmmits endale vastasel korral kulutad ropult aega ja närve ning pudel vedel seepi, ettevaatlik tuleb olla sillatalapukside ülemiste otsdega mis kipuvad aegajalt kere külge murduma. kui teed ise siis on arukas ka piduritorude vahetus samaaegselt ära teha kui sild lahti on. või viskad auto um -i ja lased seal neil möllata paar tundi. kümne palli skaalal on see töö raskuselt 2/10 ja närvikulult 9/10 ise tehes e30.de vasakult do it yourself-fahrwerk-tonnenlager...
  18. kotkas1

    Head muusikat autosse :)

    nädalavahetuse trippil jäi paar huvitavat lugu kummitama autos DODA feat. Fokus - F_CK IT (OFFICIAL VIDEO - BEZ CENZURY) Pezet-Supergirl
  19. kotkas1

    K: Bauri tuvastamine

    aga mis muidu esiklaasi all oleva vin koodi järgi näitab
  20. kotkas1

    K: Bauri tuvastamine

    minu mälu järgi baurid olidki tavakeredest tehtud
  21. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    heh sind, see drag on vist rohkem 4x4 meestele mud race, kes suudab kohapealt kaugemale liikuda ilma vintsita
  22. kotkas1

    Tartu kokkutulek??

    kas tartus ka veel kokkutulekuid toimub? siin keegi uuris diagnostika kohta, võta uuesti ühendust kaotasin su kontaktid ära - võtan järgmine kord tartu liikudes arvuti ja seadmed kaasa
  23. kotkas1

    touringu Küljekarbid

    ikka nende käest kes lammutavad touringuid. kui eesmine poritiib siis osta tuimalt uus a- osa need peaaegu kõigul suuremate või väiksemate defektidega
  24. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    õnne eix-ile ka minu poolt. sul vedas sünnipäevaga see aasta kohe ilus reedene õhtu hüva grillida vällan
  25. sa vast tahtsid kirjutada liitri asemel ikka kilogrammi, pane pange liiter bensiini ja kaan pääle, põleb seal ära ainult sada grammi
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus