Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Poochie

Tartu kokkutulek??

Soovitatud postitused

Ma arvan, et siis võiks väikese kogunemise jälle teha kui mingi lumelaadne toode maha tuleb...

+1 , siis võiks ka videot teha :D Ekul ja mul goprod olemas, mis autole visata :P

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

+1 , siis võiks ka videot teha :D Ekul ja mul goprod olemas, mis autole visata :P

Mul ka olemas, eelmisel aastal sai Vazzaga jääpeal testitud ja päris hea tulemus oli.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Detsembris ka kokkusaamist on? Saaks uue autoga eputada. :P

Räägitud sai, et kui lumi maha tuleb, siis esimesel võimalusel kokkusaamine.

Muudetud , muutis siimp

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Praegu nagu ilmateade lubab lund kolmapäevaks :D 
Suutsin ainult enda gopro autoga alla ajada ja iminapp on katki. Eks üritab lume tulekuks uue leida. 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mul praegu asi rehvide ja mootori taga. Panin ette liiga kõrged naelad ja sain logaritest lahti driftides. :D Uued tellitud, vast jõuavad õigeks ajaks kohale. :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Näis kas see nädal kokkutulekuks on lumi maas või ei :P Ja Karl- neid gopro vidinaid peaks müüdama taskus ja lõunakas kindlalt

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Siiani on tavaks olnud üle nädala kolmapäeviti kell 19 paiku koguneda kesklinna statoili tagumises parklas.Kehvemate ilmade puhul tasku all parklas.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Prismasse vist nägu näidata enam mõtet pole tänu mõnele siinsele. :D Alles eelmine nv sai seal külksi lastud ühe 525ga ja ise ka imestasin et kuidas ta kurat nii mahedalt libe on. :P

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

To Kaido: "uudis" polnud minuga seotud, ma jäin lihtsalt lindile. Ei teadnudki, et filmiti too hetk.

Kokku võib saada küll.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Linna vahel tasub ettevaatlik olla, minu fun on selleks talveks läbi. :) Jäävad alles ainult Ilmatsalu ja Ulila.

Kuidas nii? 

Ise sai nv käidud põhja-eestis müttamas. Väga mõnus oli. Kohati 20 cm lund :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Linna vahel tasub ettevaatlik olla, minu fun on selleks talveks läbi. :) Jäävad alles ainult Ilmatsalu ja Ulila.

Täpselt sama siin...taheti teha 200 eurtsi trahvi ja load ära võtta ;).

Respo parkla, tõrvandis, suuruselt suurem kui prisma oma. Seal juba pikemat aega paarutatud ja ei koti seal kedagi ;) 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Will ära nii avalikult kirjuta kohti, kes tahab teada võtab ikka ise ühendust. :) Ma enda teema saan teada alles järgmise aasta algul, ei hakka avalikult rääkima.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus