Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Mina arvan, et suure punase raamiga Erekas.

Aga mina olen puhkuse ajal tubli olnud, mitte lillegi pole liigutanud kogu puhkuse raha panin pintslisse õllega segatuna.

Ükspäev naine tahtis loomaaeda minna, ma panin juutuubis änimälpläneti mängima ta jaoks ja tegin õlut juurde.

Ma olen joodik ja uhke selle üle aga ma olen maru hea südamega.

Äss lugu on see, et homme ma saan ennem kümmet võtma hakata sest mu sõbral hakkas ka puhkus ja me tõime kastid juba täna ära.

PS. Kas Geylas on rõdul grillimine lubatud, sõber nimelt kvarteris elamas?

Omal on näpud töntsid ja pea jämedam veel, ei saa mitte enam lahti neid sätteid ja akte...

Piiss

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Meie seas mõnda itimeest ka on? Krt, üritan juba pikemat aega üht programmi vahetada, st lasin vana maha ja tahaks teist versiooni panna, aga Windows 7 ütleb, et mul see programm juba olemas. Kõik registri olen juba ära puhastanud, kuid ikka ei saa. Tegemist Solid Edge ST2ga, peale tahaks panna Solid Edge V20.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Diisli teemal jätkaks siis, et kui raske oleks paigaldada E30-le E39 või E60 diisel mootorit. Kas siis see 135 või 142 KW või E60-e 160 KW? Vahepeal käis mõte läbi ka E38 3.9D (180 KW). On seda üldse tehtud?

Edit : 3.0 diislit peale pandud küll :).

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

V8 D jääb liiga suur litakas sinna vahele, ei mahu oma turbodega ära sinna ilma lõikamata.

Ja kas "torunina" seda Nm kinni suudaks kaua hoida on ka iseküsimus :P

Kui see 4.0D juba seitsmest liigutab nagu lolli siis rulli otsas oleks see puhas rehvi raiskamine, jube keeruline oleks silda pidama saada :P

Aga kuskil striitreissil oleks küll äss, toiduõliga minema põletada ja miskisele vanemale 2.5le sõbralikud ploomid teha.

Väga elav rajapill ta küll ei oleks ja prosekti maksumus ja tulemuslikus oleks küll teatav küsimärk aga 10 -17 000€ ja saaks teha küll ju pulli.

See 135kw tundub ka natsa mõtetu kolakas sinna, mina kui R4 pjede ahujeitaks kohe pakkuma 110kw 2.0D sinna koos 6 käigulise õunakastiga.

Ja siis saaks pigem ökonoomsuse regordi teha, miski 4.2 sajale kihutada 6ndaga.

Poleks ka just odavam kui 4.0d prosekt aga see auto oleks isegi kurvis vast auto nime väärt.

Arutelul pole viga, kaale ei viitsinud juurde otsida aga mina hääletaks 110kw poolt.

Mõlemat mootorit peos hoidnud ja mulle tundub, et see 2.0 oleks isegi odavam köögis valmis lahmida kui seda 4.0 sinna lõigata.

Kaine Praegu

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Meie seas mõnda itimeest ka on? Krt, üritan juba pikemat aega üht programmi vahetada, st lasin vana maha ja tahaks teist versiooni panna, aga Windows 7 ütleb, et mul see programm juba olemas. Kõik registri olen juba ära puhastanud, kuid ikka ei saa. Tegemist Solid Edge ST2ga, peale tahaks panna Solid Edge V20.

Paaril sõbral oli sama jama, guugle abiga said nad lõpuks tööle (user account control tuli control paneli alt välja lülitada vms)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus