Hüppa postitusse

madis23

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    109
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis madis23 postitas

  1. kõik asjad koos ostes 70euri, tingimusega et võimalikult kiiresti viid minema ja köik korraga. kontakti saate 55697409
  2. Varuosa kunnid võiks teha pakkumise kogu kupatusele, kokku ju asju tegelt terve auto kärutäis, ära müüdud asju on vähe. teen pisi listi asjadest mis seal on: diisli käigiukast, 1.8is käigukast, 2x touringu kardaane, touringu juhtmestik, 1.8 esipüstakud, tagavedrud 2tk, touringu pagasniku ja salongi detailid, touringu 3ustplus tagaluuk(pleki osa mäda, aga uksed komplektsed) is väljalakse kolle. ühesõnaga vaadake pilte, asjade kogu on korralik ja tahaks ära müüa köik korraga. 10-20 euriseid pakkumisi ei oota!!!!
  3. ukse ja tagaluugi plekk on ära mädanenud, hetkel hoian neid alles ainult nende sisu pärast.
  4. Väljalaske kolle IS oma jh, hind 15 euri. Esimesed püstakud on väiksemad, 1.8 omad. Sees on täitsa töötavad amordid ja vedrud, aga laagrid on seismisega ära surnud. hind 15euri 2tk kõlari katteid on veel 1 komplekt alles, hind 5 euri.
  5. seisukord teadmatta, 5 euri.
  6. Ma pole kindel, et siia sobib, siis kustutage ära kui ei sobi. Nimelt mu sedaan kerega diislil oli kyljes selline tagaluugi lukk mis toimib siis kui vajutada luku südamik sisse, mitte terve nupp. Keegi kellega olen sellest nupust rääkinud, pole varem kuulnud, ehk kellegi enda tehtud....Igatahes kes endale soovib seda siis võib hinna pakumise teha, aga kuna hind siin on kohustusli siis panen hinna välja 20euri. Lisan paar pilti kah, milline välja näeb.
  7. Originaal Prantsuse täistuled. ( kollased, ei ole kiletatud) Nende viga on see, et üks on Hella toodang ja teine ATM toodang, ehk siis natuke erinevat tooni, autoküljes peaaegu märkamatu vahe. Tulede hind 40 euri. Veel pakkuda torukollektor mis pärineb 1.8 või 1.8is mootori kyljest, vb sobib ka mõnele muule mooorile( pole kindel) Hind 25 euri. Asuvad Tartumaal Luunjas, kontakti saate 55697409.
  8. Edit: lisasin uusi pilte asjadest mis veel järel on. Edit 2 : Debiilseid hinnapakkumisi ( ala10-15euri) kogukupatusele pole mõttet teha, hoiame mõlema aega kokku, hinnad teen niigi soodsad. Kuna enam pole plaanis E30 soetada ja garaazi koristusel jäävad ette, sis panen allesjäänud varuosad müüki. Jupid on pärit 86.a 324d ja 90.a 318touringu kyljest. nädalavahetusel lisan veel pilte asjadest mis alles on. Kui midagi huvi pakub sis võite omapoolseid hindu pakkuda, kaua ei hoia enam asju alles, lähevad metalli ja prügimäele. Keegi kes varuosadega tegeleb võib kogu kupatusele oma hinna pakkuda. Asjad asuvad Tartust 5km Räpina poole. Kontakti saate 55697409 või ps. Pildid asuvad siin: http://album.ee/album/468791/50358039?
  9. Keegi oma rulli Mu tuning Focuse vastu ei taha vahetada ?

    1. Tiit

      Tiit

      Kas ta tagurpidi oskab sõita?

    2. madis23

      madis23

      Igatpidi sõidab ;)

  10. Piltidet tundub tõesti kere väga heas korras olevat ja välimusel pole ka väga viga. Kui bussi müüdud saan siis lähen vb vaatama.
  11. madis23

    M: e30 324td touring 92a.

    Kui muusika on veel sama mis minu käes olles siis, selle raha eest müristab küll Tasuta up. Hi-fi paketist on alles seal vaid tagumised kõlarid, ja originaal võim. Põhjamati värvisin Mina vastava värviga, et oleks ikka täiesti must. Edu uuele omanikul. Tasuta up.
  12. Vahetus Chevi G20 Van vastu pole huvitatud? 89 aasta, 5.7 V8
  13. Kellegil lisainfot vaja siis see masin on minu käes ja mina teda müüngi. Tonn euri eest on siin autot piisavalt.
  14. tundub ilus ja korraik püss olevat, teab keegi rohkem sellest midagi?? http://www.auto24.ee/used/950559
  15. madis23

    2012 KALENDER

    Makstud 1 kalndri eest
  16. Olen tartus näinud korduvalt, väga rääbakas tundus, kere ka suhteliselt otsas!
  17. madis23

    M: BMW 320iT(m20b25)

    Olen näinud tartus kui sul on huvilis käinud, kõik uksed kapotid ja pagasnikud olid lahti. Mis põhjuses õeldi et ära ei ostetud. Siis kui oma kuuti müüsin vana kaupsi taga siis nägin ka sind ära minemas, päris madal oli kl. Kas eelmised veljed on ka veel alles ??
  18. madis23

    M/V: 324td 1992.a touring

    Auto on müüdud !!!!!
  19. madis23

    M/V: 324td 1992.a touring

    Mõistlikuse piires on tingitav!!!!
  20. madis23

    M/V: 324td 1992.a touring

    keegi ei taha siis endale diisel rulli ????
  21. krt ma tahan endale Ix-i. aga ennem peaks saama diisli müüdud ju.
  22. http://www.auto24.ee/used/840836 Keegi selle kohta oskab midagi tarka rääkida ??? Hind tundub kuidagi hea..
  23. madis23

    Lobamokkade rubriik

    Keegi midagi tarka selle 335 touringu ohta oskab rääkida. Huvitab just as keegi vaatamas käinud ja oskab ehituse kohta midagi rääkida. Kere seisukorra hinnagut sooviks kaa. Võib ps vastata.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus