Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

str

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

54
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast str

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    Subaru Impreza WRX STI PSE III 2006

Hiljutised profiili külastajad

157 profiili vaatamist
  1. str

Kutid kus mu auto on?

Kas keegi teab mis neist saanud? Eriti huvitaks 583 ACJ. 393 ANO oli paar aastat tagasi vähemalt Viimsis naisterahva kasutuses. Sõidab veel? 293 AJT peale müümist käis mitme omaniku käest läbi kuid kas on veel kellegi käes ja elavate kirjas?
  2. str

ÄA/M : E30 jubinad

Kõik läinud! Teema lukku palun!
  3. str

Ma ei teahgi, peab vaatama, aga usun, et leian kuskilt ikka.
  4. str

Kas keegi palun viiks asjad minema? Vastasel juhul varsti tõesti läheb kõik prügikasti ning siis hiljem hakatakse PS-e saatma, et kahju, et ära viskasid.
  5. str

Tuled on läinud.
  6. str

Kuna enam E30-t pole ja lähitulevik ei näe ette ka et tuleks, annaks kõik järelejäänud jubinad kellelegi kellel neid rohkem vaja. Täiesti tasuta on samas mõnda neist asjadest imelik ära anda ehk hind on 4 pack, näiteks Saku või AleCoq-i. Jupitama ei hakka kui keegi just millegi eest ei maksa ehk kõik tuleb korraga ära viia. Asjad asuvad Laagri kandis. 59 18 06 36 on number kui huvi. Iga päev asju minu töö olemuse kätte ei saa ning igal ajal ei saa ka telefonile vastata. PS või E-mail on abiks. Põlle on keegi juba keevitanud ja üldiselt mõlkis. Stange on sprayga mustaks värvitud, aga kannatab ajutiselt külge panna küll. Õhulugeja on 86' 325E pealt. Muud ei ütle kui, et auto käivitus ja sõitis. Mingit garantiid otseloomulikult ei anna. Pidurisupporti rem. komplekt 325E tagapiduritele, kui õigesti mäletan. Soome keelne E30 raamat. Igasugu tüüblid, mutrid, poldid jne, pluss releed ja üks tagapidurisupport ning kasutuskõlblikud tagumised piduriklotsid 325E-le.
  7. str

Lobamokkade rubriik

Diisli teemal jätkaks siis, et kui raske oleks paigaldada E30-le E39 või E60 diisel mootorit. Kas siis see 135 või 142 KW või E60-e 160 KW? Vahepeal käis mõte läbi ka E38 3.9D (180 KW). On seda üldse tehtud? Edit : 3.0 diislit peale pandud küll .
  8. str

Meie kunagised E30-d

2007 suvi : BMW 318i Coupe 1985 Oli minu käes : oktoober 2006 kuni detsember 2006. Kahju... kahju... auto mida siiani igatsen ja ostaks tagasi kui ta on tõesti nii korras nüüdseks nagu räägitakse. BMW 318i 1988 Oli minu käes : detsember 2006 kuni mingi vähene aeg kuni sain oma punase kupee tagasi. Väga väsinud auto oli, aga nägin mingi pool aastat hiljem seda autot kui oli ülevärvitud ja vahel oli uus tõksuta M40. Vene keelt kõnelev noormees oli omanik. Käis vahepeal siit foorumist ka läbi (ei leia enam teemat. Igatahes väsinud auto tehti suht ilusaks ja korralikuks. BMW E30 316iA Coupe 1988 Oli minu käes, mäletamist mööda : aprill 2007 - august 2007 Sai naisele ostetud sõitmiseks, aga kuna naine siiski ei jäänud sellega rahule siis mingi aja sõitsin ise ja lõpuks vahetasin ära. Minu käes oli kõik OK, aga peale müüki hakkas üks jama teise otsa . Hetkel siis kahe peale sõbraga 325 E (2.5i).
  9. str

Polüuretaanpuksid

No mõtle . Nende hinnaklass on muidu 200.- (B varuosa odavaim) ja kuni 500.- (A varuosa ja Lemförder).
  10. str

Polüuretaanpuksid

E38 praegu, aga E36tel kohtab seda ka ja paljudel teistel bemmidel ka kindlasti. Nr. 2 varuosa. http://bmwfans.info/parts/catalog/E38/Sedan/Europe/750iL-M73/LHD/A/1998/march/browse/rear_axle/rear_axle_support_wheel_suspension/ Pilt : http://www.acar.ee/index.php?p=6&mod=tooted&m1=114&m2=19&m3=20094&pos=1&iz=22521205&ik=114&t1=&t2=&t3=&t4=&t5=
  11. str

Polüuretaanpuksid

Silikonpukse suudad ka järgi teha?
  12. Nii rroht7 tehtud pildid minu seebikarbiga. Kahjuks ennast kohal ei olnud, aga oli olnud tore üritus. 4 pilti küll ainult, et oleksin ise ka rohkem oodanud, aga vähemalt midagi alustuseks .
  13. Ei tean küll, et võib ka teise autoga tulla , aga aitäh üle kordamast sellegipoolest!
  14. Tere Laura! Mõtlesime sõbraga, et peaks juba sellepärast näiteks kohale tulema, et näeksin oma vana kupeed (see mis avataril Teil). Samas, aga väga millegiga tulla pole. See millega on, see sinna ritta vist ei kõlbaks, aga samas ei tea veel. Plaanid pole veel kindlad selle päeva koha pealt.
  15. str

325 cabrio - Kert

Uuriks huvi pärast, et kas vahepeal on ka mingit arengut toimunud või mis seis selle autoga on ?

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus