Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Kas kellelgi oleks rattalaagri vahetuseks vajalikku padrunvõtit tänaseks-homseks laenata, hädasti tarvis. Endal pole, vist on 36 suurus ja õhukese seinaga, need kes laagrit vahetanud, teavad, millest jutt, endal kah esimene kord ees. Võin kiirele ja abivalmile mõne õlle kah tuua :), Tallinnas.

Henrik

just täna vahetasin ühel rohelisel touringul aga jah, ma olen võrus niiet :P

ise sai ka otsitud seda padrunit, kuskilt rekkapoest lõpuks sain, mingi 100 kehtimatut eesti krooni maksis paar aastat tagasi...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Asjalik on see idee, mõttel on jumet.

Sai siin sünni päeval käidud ja järgmine päev olin lõunani paha olla.

See on siis nüüd juba täna ja päälelõunat muedusin ära, nüüd on jälle parem sest selkus oli äss diil ja sai 24 Rokki miski raha eest odavalt

Äss, pooled on otsas :P

Alati loeb kõik eilsest põhjast...

Lümandu.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kunagi värvisime isaga GAZ53 kabiini koduhoovis üle. Sadolin khaki värv oli. Väga ilus toon kuigi mitte metallik (aga siiski läikega). Soovitan soojalt.

Võin isa käest uurida kust ta selle ostis. See oli suht ammu, mingi 10-15 aastat tagasi, aga äkki ta mäletab :roll: . Ise arvan, et see võis kuskilt Viljandist ostetud olla.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Pinnavärvi ja rekkavärvi vahe on milles?

Püstol muidu olemas, aga see rulliga värvimine tundus kuidagi palju lihtsam.. :P

Põhimõte on järgmine- Võimalikult odav värv, võimalikult lihtne pinnale kanda. Peab olema matt värv, ei taha läiget. Edasi oskan juba ise :P

Oskab keegi aidata/soovitada?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus