Hüppa postitusse

str

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    54
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis str postitas

  1. AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne.
    Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.

  2. str

    Lobamokkade rubriik

    Diisli teemal jätkaks siis, et kui raske oleks paigaldada E30-le E39 või E60 diisel mootorit. Kas siis see 135 või 142 KW või E60-e 160 KW? Vahepeal käis mõte läbi ka E38 3.9D (180 KW). On seda üldse tehtud? Edit : 3.0 diislit peale pandud küll .
  3. No mõtle . Nende hinnaklass on muidu 200.- (B varuosa odavaim) ja kuni 500.- (A varuosa ja Lemförder).
  4. E38 praegu, aga E36tel kohtab seda ka ja paljudel teistel bemmidel ka kindlasti. Nr. 2 varuosa. http://bmwfans.info/parts/catalog/E38/Sedan/Europe/750iL-M73/LHD/A/1998/march/browse/rear_axle/rear_axle_support_wheel_suspension/ Pilt : http://www.acar.ee/index.php?p=6&mod=tooted&m1=114&m2=19&m3=20094&pos=1&iz=22521205&ik=114&t1=&t2=&t3=&t4=&t5=
  5. Silikonpukse suudad ka järgi teha?
  6. Nii rroht7 tehtud pildid minu seebikarbiga. Kahjuks ennast kohal ei olnud, aga oli olnud tore üritus. 4 pilti küll ainult, et oleksin ise ka rohkem oodanud, aga vähemalt midagi alustuseks .
  7. Ei tean küll, et võib ka teise autoga tulla , aga aitäh üle kordamast sellegipoolest!
  8. Tere Laura! Mõtlesime sõbraga, et peaks juba sellepärast näiteks kohale tulema, et näeksin oma vana kupeed (see mis avataril Teil). Samas, aga väga millegiga tulla pole. See millega on, see sinna ritta vist ei kõlbaks, aga samas ei tea veel. Plaanid pole veel kindlad selle päeva koha pealt.
  9. Minu auto oli vaja üle värvida täiesti, stock on ja kokku oleks läinud 10-11k.Ajaliselt 2-3 päeva.
  10. No nii, kurat kyll, sain teada, et tööl laupäev, ma ikka proovin tulla, aga kindlalt ei tea. Raisk .Getukaz, siis vist ei saagi isiklikult üle anda, pean Snoopi juurde järgi minema.Asi pole veel muidugi kindel, äkki saan.
  11. Tegelikult oleks nagu õige jah kui klubi sünnipäevale ikka tullakse. Et ei oleks jälle põhi seltskond kohal ja Tallinnast kõik, üx kord aastas sünnipäevale vähemalt võiks tulla ju.
  12. Enam vähem sama siin, ainult, et ma ei saa autot nii või naa kokku .Ei jõua ajaliselt, seekord jääb minu jaoks ära oma autoga tulek jällegi .
  13. Väike OT, aga Snoop , viimase peal avatari pilt sul . Mina kyll kohal, muidugi eeldusel, et ma kellegi auto peale saan.
  14. Kuskile saarele trippida oleks jah vabsee hea.Oleks ka käpp.
  15. KINDLALT kohal, lihtsalt peab olema . Kui mitte oma autoga, ei jõua maybe valmis siis kellegi teisega, kasvõi bussiga, aga kohal ! Koha puhul pole vahet, võiks olla jah kuskil ,et kõik ikka tuleks mitte nagu Aksel ütles, et põhiinimesed kohal nagu enamus kordadel.
  16. str

    E30 M5 mootoriga Tallinnas

    Loodame siis klubis ja tänavatel varsti näha .
  17. Ei tea kas läks õige teema alla ja pealkiri õige,aga äkki moded aitavad kui midagi valesti. Kaitsmete tähendustest siis ,e30 manual bookist vaatasin ja kirjutasin maha siia.Siin kõik täpselt kirjas mis kuhu käib,mis on mis ja mitme kaitse.Parim mis saab olla.Ei hakanud eesti keelde proovimagi tõlkida.Kel viitsmist ja saab hakkama siis siia samasse postitusse oleks hea. 1 = 7.5 A = Fernlicht links (Relais K3) 2 = 7.5 A = Fernlicht links (Relais K3) 3 = 15 A = Zusatzlüfter 91 C (Relais K1) 4 = 15 A = Fahrtrichtungsanzeige 5 = 30 A = Wisch-Wasch-, Sheinwersfer- und Inensiv-Reinigungsanlage (Relais K10) 6 = 7.5 A = Bremslicht (15 A bei Zusatzbremsleuchten), autom. Geschwindigkeitsregelung 7 = 15 A = Signalhorn (Relais K2) 8 = 30 A = heizbare Heckscheibe 9 = 15 A = Motor-Elektrik (bei Vergaser) , Rückfahrlicht; Ganganzeige für autom. Getriebe 10 = 7.5 A = Instrumente, Bordcomputer 11 = 15 A = Kraftstoff-, Vörförderpumpe 12 = 7.5 A = Radio, Check-Control und Instrumente 13 = 7.5 A = Abblendlicht links (Relais K4) 14 = 7.5 A = Abblendlicht rechts (Relais K4) 15 = 7.5 A = Nebelschlubleuchten (Relais K4, Abschaltung bei Fernlicht - Relais K9) 16 = 15 A = Sitzheizung (Relais K5) 17 = 30 A = Schiebehebedach (Relais K5) 18 = 30 A = Zusatzlüfter 99 C (Relais K6) 19 = 7.5 A = Spiegelverstellung, Spiegelheizung (Relais K7) 20 = 30 A = Gebläse, Klimanlage (Relais K7) 21 = 7.5 A = Innen-, Handschuhfach-, Gepäckraumlechte, Handlampe,Uhr, Radiospeicher, Bordcomputer 22 = 7.5 A = Stand-, Schlub- und Parklicht links 23 = 7.5 A = Stand-, Schlub- und Parklicht rechts, Kennzeichen- und Instrumentenbeleuchtung 24 = 15 A = Warnblinkanlage 25 = 30 A = Nicht belegt 26 = 30 A = Nicht belegt 27 = 30 A = Zentralverriegelung, Türschlobheizung, Diebstahlwarnanlage, Bordcomputer, Signalhorn 28 = 30 A = Anzünder, automatische Antenne, Standheizung 29 = 7.5 A = Nebelscheinwerfer links (Relais K8 ) 30 = 7.5 A = Nebelscheinwerfer rechts (Relais K8 )
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus