Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Ragnisaer

318i kupee '87 - Ragnisaer

Soovitatud postitused

Tervist. Sai siis soetatud oma esimene auto, bmw e30, mootor 1.8 75kw. Kere on roostevaba aga leidub pindmisi värvi kahjustusi muidu päris sile. Salongis oleks vaja niipalju teha, et käigukangi kott oleks vaja ära vahetada ja esimese juhiistmega tuleks midagi ette võtta. Tuleviku plaanid oleks siis et saaks madalamaks ja korraliku velje alla. Autlol siis nii palju tehtud et kütuse voolikud vahetatud, uus aku peale pandud ja natukene montanaga värvimis tööd tehtud,sai siis ära värvitud taga luugi numbrimärgi alune, eest neerud ja iluvõre. Uued bmw märgid peaks ka siin lähipäevil tulema ja saaks jälle auto olemise ilusamaks.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sain märgid kätte, ette kaptile istus ilusti aga taha luugile ei läind nagu kuidagi jäi igat pidi loperdama, tundub et tuleb ikka orginaal märk osta.

20160831_124450.jpg

Mõned pildid autost ka 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Pildi pealt pole üldse paha, juhiistet lappida, märgid külge, mõistlikud veljed (need mustad kilbid on jubedad küll), neerud võiksid ka hõbedased olla ja oleks kena retro olemas.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kere rooste vaba? :D

Kas ma olen ainus kellele tundub, et summuti kõrval rooste täpp on? :memeHmmm:

Tüüp kohad ka nagunii roostetavad kui ei ole tehtud kere.

• Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Selfide peal on naised ka ilusamad kui tegelikult :) Paistab aus rivipaugutaja,uus istme kate ja kilpide eemaldus ratastelt on piisav ,et peatada verejooks vaataja silmas.

Muudetud , muutis sass

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Märkide osas ise proovisin ka mitmeid ja ka tagaluugi omad kas ei klappinud kenasti või lendasid kleebitavad osad minema pealt tuulega. Lõpuks võtsin ka vihaga originaalid ja sellega on asi lahendatud. 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Õnneks ei ole see sumpsi juures rooste, läksin ükspäeva autoga pesula ja järsku vaatan ilukilp minema pand ei tea kuidas see juhtus, üritan autot ikka nii korras hoida ja ainult paremaks teha, kui kellegil on näiteks mingit korras käikukangi kotti ss pakkumised oodatud psi

Muudetud , muutis Ragnisaer

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Uus originaal oli mingi 30-40.- vist  vms ei mäleta, ise ostsin selle

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kui sa hästi näed ss selle autol teised eesti numbrimärgid ja see pole minu auto sellel kere päris läbi ja roostetas korralikult, minu rull paistab sealt tagant musta värvi ??

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kui siin ka kuu aja pärast M50 vahel ja vedrud pooleks lõigatud on siis ma lähen närvi ära :D

Edu vuntsimisel ja tunne siledast plekist rõõmu :)

• Meeldib 5

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Esimesel ja tagumisel märgil suuruse vahe pole? Pildilt ka näha, et vanad on eri mõõdus aga uued on samad(vähemalt minu silm ütleks nii). Sada prossa kindel pole ning endalgi tagumine märk kenasti pole.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Tagumisel märgil on üllemine serv paksem kui allumine ,pagas on ju kumer ülevalt osast .Paistab et pooltel autodel on seal see odav 7 eur plärakas pandud lihtsalt ja pole org näinudki.:D Org. tabumine maksab h2 juba 51,07 pluss postikulu. Plja kus hind on ikka tõusnud . Nii et mõned tagumised märgistused on juba uuena kallimad kui mõne mehe rull.:D.Eixx saab head allahindlust ,tema käest või kaudu saad ehk odavamalt selle tellida.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus