Hüppa postitusse

kurikristjan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    630
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    42

Kõik, mis kurikristjan postitas

  1. Oleks tarvis 4-ukselise sedaani vasaku külje ülemist kroomliistu ja selle tagumises otsas olevat ühendusjuppi. Vaja kroomdetailidega pre-facelift autole, shadowline ei sobi. Vaja oleks seda kiiresti, eriti hea, kui keegi saaks nädalavhetusel Oorele kaasa võtta. 53858447 Joonisel detailid 1 ja 2
  2. Kust Tallinna kamp läbi kavatseb sõita? Ehk saaks kuskil liituda, ise Põltsamaal.
  3. Oleks ka huvitatud remondimehe leidmisest. Mul on autos üks Business CD RDS, mis lülitus lambist LW sagedustele ning ei lülitu enam FM-i peale. Muidu töötab, plaati mängib jne... Annaks ka kellelegi üle vaatamiseks.
  4. kurikristjan

    Kes, kus ja keda nägi

    GTA punane iludus sõitis äsja Mäo kandis vastu
  5. kurikristjan

    Olemas

    Vaja 2,5 bar kütuserõhu regulaatorit, mootoriks M20B27 (eta). Iseenesest mõistetavalt peaks asi olema ka töökorras. 53858447 kristjangsxr@gmail.com
  6. kurikristjan

    Differ lekib

    Esimene asi, mida kontrolliksin, oleks tuulutus. Kui umbes, tekib rõhk sisse ja hakkab õli välja pressima. Teine asi on lihtne ja elementaarne - simmerid väsinud ja ei hoia enam õli kinni.
  7. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Põhimõtteliselt piisab vahetuseks tungrauast, veljevõtmest, supporti poltidele sobis vist 19 (ei mäleta), kuuskant ketta stopperpoldile, mingi tööriist kapsli eemaldamiseks rummult ja 36mm padrun teljemutrile. Mina pole iial haamrit vajanud ja kahel autol neid vahetanud. Easy-peasy. Tagumisega keerulisem.
  8. kurikristjan

    Kes, kus ja keda nägi

    Peale kella kuut tuli Tartu maanteel Puurmani ja Põltsamaa vahelisel lõigul üks valge rull vastu. Viskasin käppa, visati vastu ka.
  9. kurikristjan

    Esipõlle lisa

    Tegu on pre jupiga. Naljakas, et keegi faceliftile selle külge pookinud.
  10. Pakuks oma ratast siia ka müüki, ehk mõni otsib midagi, millega huligaanitseda. Pilte vaatab siit: http://www.mototehnika.ee/kasutatud/auto.php?id=2111125 Tegemist on 93. aasta GSX-R750-ga, millel peal kergelt näpitud 1100-ne mootor. Muu olulisem on ratta juures eelmiseks kevadeks ka üle käidud - supportid korrastatud, uued piduriklotsid, uued laagrid veermikus, esiamordis uued simmerid ja õli, uus aku, uued peeglid. Raam ja veljed klaaskuulis puhtaks lastud ja värvitud; plastiring samuti värvitud möödunud suvel. Raha on kulutatud, aga ei saa väita, et kõik oleks perfektne - aga seda tõsine huviline uurib juba ise lähemalt. Sõitmist miski otseselt ei sega. Olulisemad modifikatsioonid on niisugused: - Silindrid puuritud +2,5mm, töömaht 1146 cm3 - Plokikaas lihvitud, põlemiskambreid muudetud, kanalid porditud, suuremad klapid (kaas on pärit endise Inglise külgkorvisõitja mootorilt) - Originaal süütepoolid asendatud uue GSX-R "coil on plug" tüüpi piipudega - Otsast lõpuni Akrapovic väljalase (praeguseks juba veits rariteetne ja hinnas kaup) - Hüdrosidur vahetatud trossajami vastu kasutades GSX-R 750 osi - Õliradiaator eemaldatud, paigaldatud GSX-R750 õli/vesi soojusvaheti - Kõik sidurikettad uued (sõitnud ~2000 km) - Lukuvaba, keeratav paagikork - Rayrotec jäigad jalarauad - Yamaha R1 4XV gaasirull (originaalist lühem gaasikäik). Mina olen eelmisest kevadest saati, kui ratta sõitma sain, liigelnud sellega u. 4000 km, millest kuskil neljandik on sõidetud kardirajal. Paraku pole väga resursse, et mööda radasid ringi kolada ja tänavasõiduks jääb enesevalitsusest puudu, seega minema ta peaks... soovitavalt väärilise omaniku kätte. Hinda küsin hetkel 1700 ja sellest enam eriti miskit kaubelda ei ole, kahjumis olen nii või teisiti. Eks ratas seistes leiba ei küsi, kuid kiusatus jääb ja nukker teda garaazis niisama vaadata ka... Selles suhtes annab alati ka mingi muu kokkulepe teha, nt. mul on vaja odavat talveautot + pisike cash või mida iganes... Asun Põltsamaal, telefon 53858447
  11. kurikristjan

    Kes, kus ja keda nägi

    Täna lõuna ajal Põltsamaal Selveri ees.
  12. Minule küll automaat meeldiks, neid on vähem ka, lisab rariteedi hõngu.
  13. Müüa 885 kaas. Hind €80. Asub Põltsamaal, 53858447 MÜÜDUD!
  14. Mul 205/55 R15, seega originaalmõõt ja samuti valetab 10 km/h.
  15. Neoonvärve ei fänna, priskete seljas ei näe iialgi head välja. Mina eelistaks midagi neutraalset. Kas siis hallikarva, valge või tõesti sinine.
  16. Vastupidiseid on samuti saada, ebays ei maksa palju.
  17. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Käisin eile tuttava juures grillimas. Mainis, et tal suures lõkkehunnikus on rulli juppe. WHAAAT, ja sorteerima ma läksin...
  18. Keegi võiks saksa kotka teha, kus svastika asemel BMW logo, oleks rohkem huvitatud
  19. kurikristjan

    Head muusikat autosse :)

    Mina olen selge metal-kallakuga, aga kuulan ka muud, mis meeldib - üksikuid "lalinaid" ja trammipussu lugusid. Ma ei jagaks muusikamaitse järgi inimesi heteroteks ja pederastideks, see ei ole lihtsalt õige. Sama hästi võiks hariduse ja elukutse järgi hakata sildistama, et mehed on treialid, keevitajad ja lukksepad ning kokad on homod, sest köögis on naise koht... Nõme jura ju! See pole komplekside arutamise teema, kui nii kõva mees oled, siis sheeri head okastraati!!
  20. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    R6 plokk peaks ju samuti sobima, kui sul endal õige koodipulk olemas?
  21. kurikristjan

    Kes, kus ja keda nägi

    Tartus Stati taga parklas istus eile üks härra punase Touringuga. Oleks ehk seltsi läinud, aga kino ootas, vaatasin "Päevad, mis ajasid segadusse" ära. Ei pidanud pettuma.
  22. Külmalt/soojalt ka erinevusi on? Haiseb bensiini järgi ka?
  23. kurikristjan

    Kes, kus ja keda nägi

    Põltsamaal märgatud mingil päeval sellel nädalal Rail Auto ees tumehalli moodi olevat kaheukselist. Ilmselgelt olen ma enda rohelisega sealt mööda tuisanud. Keegi omaks ei võta?
  24. kurikristjan

    Kes, kus ja keda nägi

    Põltsamaal märgatud mingil päeval sellel nädalal Rail Auto ees tumehalli moodi olevat kaheukselist. Ilmselgelt olen ma enda rohelisega sealt mööda tuisanud. Keegi omaks ei võta?
  25. Miks mitte? Kui aega on, tuleks ka kogunemisele.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus