Hüppa postitusse

renxx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    61
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    8

renxx päevavõit oli viimati 13. juuli 2018

renxx sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

  • Minu autod
    325 2,7ETA 1985a ; 318i 2,5 ; E60LCI; Jeep GC ZJ 5,2 V8; Octavia III FL, motikad jne.

Hiljutised profiili külastajad

1 398 profiili vaatamist

Kasutaja renxx saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

  • Pühendunud
  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud

Hiljutised märgid

50

Reputatsioon

  1. Ega tagaistujate turvavööde emaseid pole pakkuda? renxx9@gmail.com
  2. renxx

    Kes, kus ja keda nägi

    @Duding, vaatasin jah, et keegi sõidab järgi, pildistab ja naerab terve tee Esimene sõit sellel aastal. Järgmisel nädalal postitan midagi teemasse ka vast.
  3. Kas iluvõre neerudel on ka pre-fl migi vahe?
  4. Kena pill, kena hind, aga pole vist puhtatõuline? https://en.autoplius.lt/ads/bmw-325-2-5-l-coupe-1990-petrol-7254603.html
  5. renxx

    Kojmehed

    Hei! Kuna hobisi on palju, siis pole siia foorumisse üle pika aja jõudnudki kahjuks.. Priitv01, kuidas kätte said lõpuks? Mina ei saanud. Soendusmootor oli maas, kojameeste mootor samuti. Ka olid mul kõik liigendid/munakad hoovastikus lahti lastud.. Loobusin ja panin kokku tagasi
  6. renxx

    Tühikäik 2,7 eta

    Niipalju kui ma oma mõistusega aru sain, siis klapp täielikult ei sulgunud. Selleks paningi ühe vidina vahele ja nüüd saan kruvist ise pöördeid regullida. Endiselt ostan aga kokku tühikäigumootoreid, tahaks selle risti põiki tükkideks lõigata ja aru saada mis ja kuidas seal sees tegelikult töötama peaks.
  7. Ostan Pre Facelift tagumised turvavöö emased vastased.
  8. renxx

    Kellad

    Tänud! Siis tundub, et sain toimima.
  9. renxx

    Kellad

    Kui armatuuri kellad toimivad laitmatult, siis kui palju "Inspectsioni" tulesi läheb põlema süüte sisse keeramisel? Kas peaks põlema ka "Servise ja Inspection", või süttivadki vaid rohelised tulukesed eeldusel et reset on tehtud? Kui mootor töötab siis kas peavad kõik ära kustuma? Ühesõnaga, kuidas see möll reaalselt toimima peaks?
  10. renxx

    Tühikäik 2,7 eta

    Hetkel ratsisin siis ajutise variandi. Võtsin oma vana tühikäigumootori lahti. Aru ma ei saanud mis moodi ta töötab, aga mingit klappi ta seal timmima peaks. Mulle jäi mulje nagu see varras mis klappi regullib, oleks nagu liiga lühike. Panin sellele väikese metalli julla vahele ja kokku tagasi. Siis keerasin tühikäigumootori tühikäigukruvist pöörded paika ja käib nagu peab. Ainus viga on see, et kuna lammutustööde käigus sai liiga palju rapitud, siis tühikäigumootori sees mootor enam ei tööta ja sellest tulenevalt nö. automaatne toores ei funka. Praeguste soojade ilmadega pole probleemi külmkäivitusega.
  11. renxx

    Tühikäik 2,7 eta

    Kuna tühikäik veidi puterdas, siis otsustasin ühe vidina brake cleaneriga läbi lasta. Peale seda aga hakkasid pöörded täiega kõikuma. Mingi 800-1200 vahemikus. Kas ma rikkusin tühikäigumootori ise ära? Kummaline, aga tühikäigumootoril oli kruvi ka täiesti kinni, et pöörded madalamal oleks (siis kui veel toimis normaalselt)....
  12. renxx

    Küünlajuhe

    Huvitav, minu autol seda pole...
  13. renxx

    Millised veljed ja raadio

    CD tundub ebaloogiline mullegi. http://www.claasi.de/ra100800.php Hetkel sees BMW Bavaria Cassette Digital (1985) ja kaldun arvama, et see sama seal tehases ka sisse pandi.
  14. renxx

    Küünlajuhe

    Kuhu käib pistik, mille juhe tuleb küünlajuhtme ümbert?
  15. renxx

    Millised veljed ja raadio

    Ja miiline võiks õige olla?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus