Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

pocket

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

115
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

4

pocket võitis päeva viimati 15. detsember 2019

pocket sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

52 meeldimist

Kasutajast pocket

• Tiitel
    Usin rullija

Profiili info

• Minu autod
    E30 325 Cabrio FL; E30 320 sedaan FL; E30 320 kupee PF

Hiljutised profiili külastajad

1 056 profiili vaatamist
  1. Roheline e30 ka tuttav auto oleks nagu minu käest läbi käinud.
  2. Mina passin anyway, hetkel on garage sõidukeid täis, samuti pole kunagi mõelnud, mis tunne oleks 30+ th eurot e30 omada 😁. Jääb Märtini suguste meeste pärusmaaks
  3. Kui kere peaks olema kogemata kabe, siis polegi paha, samas saab Leedukale ka pakkumise, neid nats tundes siis 35 on realistlik, kui just Sakslane enne ära ei vii.
  4. pocket

M: BMW 325E 1985a kupee

Võiks natuke parema ülevaate anda auto hetke olukorrast, piltide järgi nagu oleks midagi ikka väga puud sh tagumised tuled ja klaas jne.. mis case nende paberite on? Hispaanias oli saksa paberitega? Mis seal Ark's öeldi?
  5. Midagi vähe käredamat https://m.autoplius.lt/skelbimai/bmw-m3-2-3-l-sedanas-1990-benzinas-10304053.html?category_id=2&make_date_to=1995&order_by=3&order_direction=DESC
  6. eelmist on hea võrrelda järgmise LV pakkumisega, kes oskaks arvata, et nii unikaalset autot müües tekib sul suht identne konkurent 😁 https://autoplius.lt/skelbimai/bmw-320-2-5-l-sedanas-1990-benzinas-7488447.html ja kuigi ma oma sedaani ei müü, siis on hea arvutada turbo tehnika installi hinda vs stock algmaterjal (korralik isend umbes 5-6K) -umbes 5K eurot oleks turbotatud tehnika investeering, kui üldse nii meelevaldselt saab arvutada. Teadjad mehed võivad nüüd peas kokku lüüa, kas sellise summaga saaks või mitte. Velg ja vedrustus on selline so-so teema.
  7. Leedus üks soodne kupee projekt müügis, kere tundub piltidelt ok, mida rõhutab ka müüja. 3.5 swap https://m.autogidas.lt/skelbimas/nuotraukos/bmw-316-e30-coupe-1989-0132708107.html?return=YToyOntzOjQ6InBhdGgiO3M6MjQ6Ii9za2VsYmltYWkvYXV0b21vYmlsaWFpLyI7czo2OiJwYXJhbXMiO2E6NDp7czo0OiJwYWdlIjtzOjE6IjIiO3M6NDoiZl80MiI7czo0OiIxOTk1IjtzOjU6ImZfNjBiIjtzOjEwOiIxNTc4MjU3OTI3IjtzOjQ6ImZfNTAiO3M6MjE6ImF0bmF1amluaW1vX2xhaWthX2FzYyI7fX0=#photo-1
  8. kas keegi oskab midagi ka selle püssi kohta öelda -jutt on ilus, kuid samas mainib karpide vahetamise vajadust, vaevalt mootorgi tiksu vaba on, sinna läheb järgmine 500 juurot. https://www.soov.ee/14259967-bmw-318-e30/details.html
  9. pocket

M: BMW 316 1.8IS must sedaan 1991

Maitsekalt tehtud, igati kiiduväärt. Müümist ei pea küll põhjendama, see auto tundub valmis olema ning ega e30 haigusest lahti naljalt ei saa, kunagi tuleb uus ja huvitavam 😉 Pane kuulutus kindlasti ka Mobile.de ja Autoscouti, peaks olema tasuta.
  10. Kui nüüd meenutada, siis minu poolt müügis olnud 325 touringul (2.0 konega) oli ka aku ees. See konkreetne on vin koodi järgi väidetavalt 2.5, kuid saksa passis on märgitud kone vahetus 1.8 vastu
  11. Ei pruugi, minu 325 fl cabriol on samuti mootoriruumis. Sain LT e30 klubist infot, et on toodud auto saksa passiga, kuid mootoris üks silinder ei tööta -??? Kah muidugi kõva tagasiside 😁
  12. Kas keegi on selle 325 touringuga mingil moel kursis -müügis Leedus juba mõnda aega, kuulutus maas. Hinna ootus oli 4k juures. Olen siin paar kirja müüjaga vahetanud, kuid peale piltide infot ei liiga ja niisama vaatama ei viitsi 600km sõita.
  13. Tuleb välja, et see valcasgarage tüüp on mul hea tuttav E30 LT klubist, ei teadnudki, et on sellise businessi püsti pannud. Ma täna suhtlesin ja võiks tema kaudu küsida EST klubi liikmetele püsivat allahindlust -ma tegelikult olen sealt just ka tellimas ja eks paistab, kui palju ta soodukat pakub. ..sain 10%, abiks seegi
  14. Ei, mina müüsin just rooste tõttu ja väga odavalt (3700) -kerge lutt tuli ära küll 😁 aga oli põnev ka natuke.
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus