Hüppa postitusse

pold2

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    52
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    12

pold2 päevavõit oli viimati 13. oktoober 2023

pold2 sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

  • Minu autod
    Bmw e30 316i m42

Hiljutised profiili külastajad

732 profiili vaatamist

Kasutaja pold2 saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

  • Tubli reageerija Harv
  • Pühendunud
  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja

Hiljutised märgid

72

Reputatsioon

  1. pold2

    M. Silla osad

    Kardaan mille oma?
  2. pold2

    M: E30 varuosi erinevaid

    Oki, selge, muidu oleks olnud huvitatud.
  3. pold2

    M: E30 varuosi erinevaid

    Kas see ahi on konditsioneeri ahi ja filtriga?
  4. Kui auto valmis saan olen ka huvitatud.
  5. Müüa 6x14 bottlecaps veljed koos naelrehvidega 185/65R14, 2018 aasta rehvid. Ühel veljel värvi maas, kapslid alles, võin ka müüa veljed ja rehvid eraldi! Asuvad Saku lähedal. Hind 240 koos rehvidega. Mu nr 58242919
  6. Ehk kellegil kaasa võtta facelift coupe juhiukse küljeliistu, oleksin sellest huvitatud.
  7. pold2

    4x100 mim 1800 veljed

    Mis velje ET ja palju soovid nende eest.
  8. Tere! Panen müüki m10 orginaal radika koos ventika kojaga. Radikas korralik ja lekkevaba, kork toimib. Auto sõitis nii, et jahutuse probleeme ei olnud. Endal jäi mootori vahetusega üle. Asub Saku külje all. 58252919
  9. Olen tulemas, tore et jälle rullide kogunemine toimub;)
  10. pold2

    M: E30 jupid erinevad

    Tere! Pakuks huvi roolialune kate ja m40 kardaan, kui sul on seda.
  11. Tere! Soovin osta jämedaid püstakuid, võivad olla keermeosa defektiga, sest lähevad ümber tegemisse. Kirjutada siia või helistada 58242919
  12. Soovin osta facelifti kupee tagastange parempoolset ja keskmist liistu, kupee juhiukse liistu, katuseluugi hoova ümmargust nuppu, m40 mootori käigukasti getrag 250 kast vist võib pakkuda ka e36 318 käigukasti, Helistada 58242919 või saata sõnum
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus