Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Raix

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

42
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

7

Raix võitis päeva viimati 3. august

Raix sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

57 meeldimist

Kasutajast Raix

• Tiitel
    Mininokk

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Raix

316i Touring '93 - raix

Andsin siis musule pilliga s6ita 2 päeva, et tal vanemad tulevad külla ja tahtis neile vastu minna oma 6ega nii u 130km... Algas siis nii et esimese päeva hommikul tegi tagasip66rde kuskil libedal l6igul t6mbas täiesti risti 4 rattaga yle äärekivide ment taga karjuti ta peale otsiti auto läbi jms... ok see selleks.. Nyyd täna kui tagasi j6udis siis k6llas ,et tule maja ette ma panin laksu ma nagu wtf lÄksin välja vaatan yks kylg enamvähem m6lkis nagu see kylg mul ikka... aga teisltpoolt siis bbs velg tagumine lipe kahest kohast jumst m6lkis 😁 krdi oli mingil kitsal tänaval mingile autole otsa s6itnud ,(mingi peugeot mis oli yhesuunalisel kitaal t3naval rattad väljapoole parkind ja siis oli sinna kinni haakind ja tollel esi ratta viltu alla t6mband) sest et" tark "6de ütles et siit saab kiiremini koju kuigi oleks pidand aint otse pysima tänava peal ja koju j6udnud, mitte kuskile uitama minema. Tavai- velg saab homme haamrit. Vb vaja uus lipe tellida... siis rool ale viltu peal ja mingi hale k6rin on nyyd juures donno. Fuk it.... Krdi tal vanemad olid rentikaga taga s6itnud kui ta oli ära rihtinud vastu teist autot ja olid sinna passima jäänud aga tra siin romulas ei jääda passima kui sisse s6idetakse. Aga nad jäid ja siis tulid mendid ja siis kutsuti mind ka sinna et ala pilte vaja ja kindlustus teema lalala whatever... hyppasin siis maja eest rooli ja s6itsin sinna 6nnetuspaikka tra kuhu karupersevaheletänavatevahelkitsaskuubis vaja neil ronida oli, tra s6idad autodest m66da poole autoga k6nnitee peal, karta on et keegi sisse s6idab aga kirss tordile see,et google map v6ib ka updateda ennast fakin juhatas nii valesti ja pidin tagurdama ja rool sirgelt tagurdasin oma vasakpoolsed veljed ka ääred ära- i mean dafaq tra 6nnetus kuubis see spain ikka 😂 ja nyyd ta kassib et bemmi ära l6hkus. ^^. Tavai nyyd ootame seda aega kui saame sellele tagsi vaadata ja naerda selle yle.. btw 6petasin ta austraalias landcruiseritega s6itma- need madalad bemmid ja laiad veljed ei ole ikka teema kui oled harjunud yle äärekivide s6itma aga noh mis sa teed 😀😀😀
  2. Raix

316i Touring '93 - raix

3. Raix

316i Touring '93 - raix

Krdi arvan ,et viga leitud- u 4l tosooli sai peale valatud,siis l6puks kui systeem vedelikku täis siis toimetab as usually... Kysimus et kas mekaanikule molli kytta ka veh?
  4. Raix

316i Touring '93 - raix

Tavai ma tagasi Täna sai uus veepump peale visatud ... (mootori t66hääl ka muutus paremaks) hommikul s6itsin t66le k6ik timmis.. korra t6usis temp yle keskmise kui m2est yles s6itsin pikk mägi oli... arvasin et mull on eesotsa sattund et kui alla poole hakkasin veerema siis temp langes. L2ksin siis poodi et ostan tosooli juurde s6idan kallaku peale ja teen tuulutuse lahti valan normi ja panen korgid kinni... ja kuradi lita lihtsalt ronib punase poole 😠 wtf Termostaat umbes kuidagi? Väikse ringi peal ainult?
  5. Raix

316i Touring '93 - raix

Aga s6iduajal kuumaks minev.... Ûks s6ber,kes seda video vaatas, ûtles et selline ei ole katkine... dafuq keda uskuda. Veepumpa kahtlustan ise, t2na pilliga t66le ei s6ida. Pean siit mingise mekaaniku nyyd otsima good luck to me..😐
  6. Raix

316i Touring '93 - raix

Proovisin mäki paberkotiga ventika vahele käiva mootoriga ja see ventikas jäi seisma kyll.... kui paberi ära v6tsin siis t66tas edasi...... Sellest Video
  7. Raix

316i Touring '93 - raix

Tavaliselt s6ites läks temp suht kiirelt normi tagasi, but not today.. Hiljem kui auto juurde tagasi j6uan siis proovin seda visko ja ajalehe värki T2nx vastajatale
  8. Raix

316i Touring '93 - raix

Andke n6u 🙄 Siin on u +30c ja tavaliselt kui seisan kuskil liikluses siis vaatan,et temp vaikselt t6useb yle keskmise (uus termostaat on) ja kui s6itma hakkan siis temp läheb alla tagasi normi, aga täna ei läinud vaid hakkas täitsa punasele lähenema ja siis s6idu ajal tundsin tosoolikat ja kui auto seisma jätsin siis nägin,et radiaatori paisupaagi korgi alt pressib välja tosooli. Kontrollisin voolikuid, mingit survet nagu sees ei olnud, mootori 6li korgi alt valget plesmi ka nagu ei pastnud.... Veepump ära väsinud? 😒 Kusjuures mingi nädal aega tagasi panin tähele mingit k6hedat häält mootori ruumi juurest, aga väga ei saanud aru kus kes mis kus kus .... 😕
  9. Raix

316i Touring '93 - raix

Täna oli siis "dude whers my car" olukord Siin k6ik pljat tänavad yhesuunalised ja parkimist vapsee pole, aga leidsin mingi koha siis kus polnud väga palju autosi. Plix-plax parkisin auto ära ja tipa-tapa kodu poole.. läksin siis u 4 ajal tagasi et tahaks auto kodule l2hmale parkida ja wtff auto läinud tänava pealt.. siis alles nägin fuking tow away zone ja märk kuskil tänava l6pus 😒 ... ma oma 0 spaini keele oskusega siis koos google translatega sain teada et pean menti minema auto paberitega, 40euri trahvi maksma ja siis tsekiga tagasi menti minema, siis uute menti kus auto seisab ja veel 76euri maksma 😁😐 .... see k6ik kokku u 120 euri... selle m6lgi parandamine u 180 et 300 mingi lambi lükked aga no elu 6petab 😀 nüüd uus mission sebida kuskile maja alla private parking ja hoida pill ilusti luku taga siin rajoonis aknad majadel lahti ja pmst üle päeva on kuulda mingit pauku- plekim6lkimist oma r6dult jne... jube noh.. tänaval ka u 85% autodest on krdi m6lkis ja kriime kraapse täis fukin hell kuhu ma sattund olen 😂
  10. Raix

316i Touring '93 - raix

Tiiva äär oli varem, ostes selline seal ja väike muljumine ja kusjuures m6lemal pool on/olid aga see uks noh.. 🙁
  11. Raix

316i Touring '93 - raix

Such as victim! Et siis parkisin auto ära ükspäev ja üllatus üllatus kui auto juurde läksin next day siis oli suprise motherfucker 😠! Haigelt kettasse ajab ikka kui hit and run tehtud.. uks täitsa m6lkis nyyd pole enam sile rullikas 🤕
  12. Raix

316i Touring '93 - raix

Ei ole saand. 😂 K2isin täna lammutuses kysivad 50 euri selle eest. Eks peab maha v6tma ise selle ja siis talle näitama et ta saaks samasuguse anda. Kuigi ta kysis, et kas kindel et mootor on katki, äkki on nupp vigane? Aga nupp peaks terve olema, sest kui ma nuppu keeran siis nagu mingised klickid hakkavad käima kuskil armatuuri taga/sees iga teatud intervalli tagant.. seega tuleb kuskilt need v6tmed sebida ja maha kakkuda salongi mootor 😁
  13. Raix

316i Touring '93 - raix

Head 420 k6igile rullijatele
  14. Raix

316i Touring '93 - raix

Ma tegin siis natuke youtube researchi ja sealt v6is ja välja lugeda et mootor v6ib terve olla aga mingi asi(reostat?)mootori all? mis seal kontakte edasi annab v6ib oksudeerund v6i siis omadega läbi olla... siin kaugel maal veel see jama et mul pole t66riistu, ja pole väga kohand inimesi kes ingliskeeles räägiks seega selle parandamine v6ib olla kaugel veel 😀 aga one day it will be done 😁
  15. Raix

316i Touring '93 - raix

Ei sheeri kuskil mujal lihtsalt siin e30 foorumis ja olen siit foorumist igast nippe ja asju teada saand auto kohta. Siit saab tarka n6u ja abi, fesari laikidega pole midagi peale hakata 😁 Nyydseks siis oleme kohale j6udnud ja tegemist oligi nii6elda relocationiga nii minimaalselt 6 kuuks jääme esialgu siia. K6ik oli improviseeritud, teadsime, et mis kanti tahame tulla spainis ja siis veel see et läbi saksamaa ei viitsi ka otse kohale lennata. Ja plan oli max tee peal olla poolteist nädalat aga kokku läks u 8 päeva. 66bimised said sebitud 1 öö ette airbnb'st ja nyyd siis tuleb hakata siin uut chapterit elama. Varem olin 5 aastat austraalias , aastake eestis ja nüüd siis hispaania. Kuidagi ei seedi seda eesti halli ilma ja päikesevaest kliimat 😐 Enne s6ittu sai autol mootoris suht palju juppe välja vahetatud et tiginat poleks, õlid puksid isegi käisin ülevaatus punktis,et vaadake yle mis vaja oleks fixida kuna kaugel maal ei taha juppe vahetama hakata kuna venna garages sain t6stuki abiga k6ik kondid ja sarniirid ja puksid ära vahetada ühe hooga....

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus