Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 10.07.2017 kõikidest kohtadest

  1. Jäime ka üritusega väga rahule ! Tõesti suured tänud korraldusele, osavõtjatele, toitlustusele ja Rmk puhkealale.. Oli igati meeldiv ilm, seltskond ja palju ilusaid autosi .. mida veel tahta Lõpetuseks sain muidugi ka suure üllatuse osaliseks auhindade näol. Kaks karikat ja @metsakutsu CD plaat Tänud kõigile kes üritusel kaasa lõid, oli meeldejääv nädalalõpp ! Järgmist korda ootama jäädes !
    8 punkti
  2. Sama siin, üritusega igati rahul. Iga aastaga ikka asi kõvasti edasi arenenud. Kõik need "võistlused" olid lihtsalt oma siseringi rahva aja sisustamiseks ja lõbustamiseks, tulemusi ei dokumenteerita ja ei võeta kusagil arvesse. Kõik oli arvamuse peale üles ehitatud, mitte täpsuse ja faktide. Haruldase lisa osas küsisid tõesti paljud minult, mis see olla võiks. Jagasin oma arvamust , mis on ka faktilisele tõele kindlasti üsna lähedal. Seal ei ole nagu palju variante, nivooreguleeringuga vedrustust pandi vaid 320i,324td ja 325i touringule. Touringuid seal palju polnud ja mina ega ka keegi teine pole süüdi ,et just ühe korraldaja autol selline lisa peal. Ühel touringul oli siiski veel, aga juba tavaamortidega asendatud ja mittetöötav. Võime ka ulmelisemaks minna ja hakata mudelipõhiselt ning aastakäigu lõikes hindama.Nii võib teatud mudelil roolivõim ,taga peatoed ja isegi värv olla haruldane. Võidu autole nagunii seal ükski pill kannapeale ei oleks saanud astuda seal, see on haruldasi tehase lisasi täis ja mäletamistmööda ühe pikema lisavarustuse listiga pill mida näinud. Aga võid(võite) vabalt arvamust avaldada, mis siis oli kõige haruldasem lisa teie meeles?
    6 punkti
  3. Minu arust üritus igati super. Hea , et toitlustus oli kohapeal olemas, ei pidanud ise grilliga jändama hakkama . Iga aastaga läheb ikka asi paremaks! Kiitus korraldajatele!
    6 punkti
  4. Kõik pildid (piltide lingid jne), videod ning tagasiside ürituse kohta on oodatud siia teemasse. P.S.- Aitäh, et tulite ja te olete ikka kuradima lahedad. Järgmine aasta uuesti!
    5 punkti
  5. Jah, üritus oli tore, ootame järgmist aastat. 💪 Üritus oli lausa nii kõva, et pool Valgat otsib endale e30-neid, kaasa arvatud minu ema ja tema kaasa 😬😬 ainuke asi mis häiris, oli see, et kruiisi ajal kadusid osad eest ära, osad jäid maha (vahepeal oli silmapiiril 1-2 autot, sest teised olid kadunud) aga see selleks, järgmine aasta paremini 👌
    4 punkti
  6. Näpud püsti ja pidu!! Ei tegelikult ülitimm üritus oli, sügav kummardus korraldajatele ning ka kõigile kes kohal olid! Kuna sai kuuldud ka järgmise aasta kohta huvitavat kõlakaid, siis loodame et saavad teoks ja saan ma ka kunagi pikemat otsa sõita.
    4 punkti
  7. Ka mina tänan väga ägedaid rullikute omanikke ja ustavaid fänne! Üritus oli super ja lõime ka taas uue rekordi! Teie tagasiside on meile (korraldajatele) nii suur motivatsioon ja tahe teha iga aasta aina suuremat ja vingemat asja!😉 Saime kõik koos tehtud ühe suurima mudeli põhise kogunemise ja see on üüber vinge! 😋 @Toivoku See oli vabatahtlik värk 😀 Kokku oli 4 osalejat,kes olid asjaga nõus 😉 Aitähhhh!!! PS: Pildid üritan paari päeva jooksul ka siia lisada
    4 punkti
  8. Karl, sina oled oma hinge ära müünud ja ei saa enam objektiivset hinnangut anda Tegelt meil oli see "Haruldaseim lisa" korra arutlusel küll, aga jäi toppama ja tegin juba karikad selle sildiga valmis Loodame, et lähme iga aastaga paremaks nagu ka korralik E30. Kuna korraldajad pole professionaalsed peokorraldajad, siis igal aastal õpime midagi juurde. Siiski oleme kõik hingega asja juures ja eeldame, mis osalejatel sees värisema võiks panna Meie eesmärk ongi pakkuda positiivset emotsiooni, et kõigil osavõtjatel oleks huvitav ning meeldejääv nädalavahetus toredate inimeste keskel. Saab muljeid vahetada, kasulikke näpunäiteid, huvitavaid ideid ja kes teab mida veel. Mina jäin väga rahule ja loodame järgmine aasta veel paremini siis
    3 punkti
  9. Respekt korraldajatele ja osavõtjatele! Igati vinge üritus. Sai paari päevaga 700 km sõidetud. @-Kaido- Alati saab ka ringiga tulla.
    3 punkti
  10. Kokku tuli 565km,tänud korraldajatele ja kohtumiseni.
    3 punkti
  11. Auto häält võib samuti mõõta arvamuse järgi, kui võtija valitakse selle järgi, kelle autol on kõige coolim hääl ja inimesed seda reaalselt kuulda saavad nagu seekord tegite. Sa ei peaks mõõtma kõiki autosid, silma järgi näeb ära paar kõige madalamat, mille vahel kahtled ja mõõdad nende ratta tsentrit koopa servast Mõtle loogiliselt, kui panna lauale 0,5L õlu ja 1L õlu, sa ei pane seda hääletusele, kumb on suurem.
    1 punkt
  12. Ei viitsi siin Lõunas ringi tiirutada, tean pea iga urgast unepealt tänu töökohale...
    1 punkt
  13. Kahjuks oli ka lõdvik osa probleemist. Nimelt oli see otsast sellisel määral deformeerunud, et vahelt vett pritsis. Õnneks leidis mu isa probleemile ajutise lahenduse, lõigates deformeerunud osa maha ning radika plastikut piisavalt nüsides, et lõdvik tagasi otsa saada ja kinni tõmmata. Seejärel saime teada, et parasjagu sõidab mu vanaisa Eesti poole ning peab ka Valgast läbi sõitma ja saaks auto teelejäämise korral tagasi Tartusse tõmmata. Seetõttu võis meid ürituse alguses siiski näha nii Tartu kolonnis kui ka Militaarmuuseumi parklas teistest autodest eraldi musta ix-i ja sinu 320-i kõrval. Oli tore ja loodame, et järgmisel aastal saame kauemaks jääda.
    1 punkt
  14. Eile õhtul kasutaja Sannder-i rulli nähtud tammsaare ja sõpaka mäki parklas
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus