Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Olen isegi seda vaadanud, aga mind häirib see, et nupp on vale kujuga. Endalgi plaanis elektriline teha, aga see on alles kuskil töödenimekirja lõpus.

Olen midagi kuulnud, et fordi tükkidest tehakse. Idee poolest peaks sobima vist E34 actuaatorid ja mõni keeratav lüliti fordi pealt?

Muudetud , muutis Chulo
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

minu teemas on näha kuidas peab tegema asjad valmis 

 

Vaja jh e34 tulede regull el motod uuemad. kaks varjanti on vanemad on suuremad ja ei pruugi ära mahtuda kui hakkad tulede raame tagasi kerele kinnitama.

Mina kasutasin ford mondeo regull nuppu mis on pööratav. Leidub igas romulas ma arvan. Järve autolammutuses on küll neid.

 

Ja mind küll ei häiri see, et pole orginaal nupp. Kui osav nokitseja oled suudad selle orginaal nupu ka aretada fordi jubina külge.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

ebayga on jah nii nagu on, vahest õnnestub midagi ka odavalt ka saada. Mina sain näiteks väga heas korras originaal  FLudukad koos lülitite ja kõikide poltidega 50€, see sisaldas juba transporti. Olen ka neid konkreetseid kitte näinud 80€-ga  minemas.

Muudetud , muutis Chulo
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Said diisli komplekti? See kinnitub tehasepoolt vaheplekiga muidu tuleseina külge. Endal sai see nii tehtud kunagi, vist läks läbi mingi olemasoleva augu kerekülge kinni ka. Tegelikult saab akuklemmi selle kõige jämedama mutri alla kinni ka keerata- ei pea tavalist kaablikinga asemele jootma nagu sellel pildil.

 

 

akujuhe-vi.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus