Hüppa postitusse
  • Vastuseid 8,6tuh
  • Vaatamisi 1,1m
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Kõige populaarsemad postitused

  • Mitu meeldimist see postitus saab, kui ma mainin 2015 särke? Huvilisi?

  • Sel aastal tegin omale ka katusele selfie sticki    

  • Lähen ühte ix 2ukselist vaatama ja tal veel ka selline pill müügis 😁eks näha kas tulla 0-1 või 2 autoga tagasi😂

Postitatud pildid

Esiletõstetud vastused

comment_367
Mario :

Ei pidanudki purjus olema :D Oleks seda teadnud oleks mudarehvi alla lükanud ja sinna läinud oleks paagi täis saanud :lol:

Mõõtmised toimuvad 4.-6. oktoobril Rocca al Mare Statoilis ning 7. oktoobril Laagri Statoilis, kõigil päevadel kell 12-18.30. 6. ja 7. oktoobril kell 12-13 viiakse vastavas tanklas sõnumi illustreerimiseks täiendavalt läbi üritus, kus oma jääkmustrit mõõtmas käinud juht saab tasuta täpselt nii mitu liitrit bensiini, kui mitu millimeetrit on tema sõiduauto nelja rehvi mustri jääksügavus.

comment_361

Mõõtmised toimuvad 4.-6. oktoobril Rocca al Mare Statoilis ning 7. oktoobril Laagri Statoilis, kõigil päevadel kell 12-18.30. 6. ja 7. oktoobril kell 12-13 viiakse vastavas tanklas sõnumi illustreerimiseks täiendavalt läbi üritus, kus oma jääkmustrit mõõtmas käinud juht saab tasuta täpselt nii mitu liitrit bensiini, kui mitu millimeetrit on tema sõiduauto nelja rehvi mustri jääksügavus.

Mul täna vabapäev ning sinna kanti sja ning lähen toon oma kütuse ära :lol:

comment_349

Mis te räägite siin, ma sõitsin kolm aastat peale lubade saamist igapäevaselt RWD Ladaga (2006-2009), kaks aastat neist siis vahtralehega ka. Vot suhtumine vene auto ja vahtraka kombinatsiooni oli vapshe teine asi, E30-d (teiste hulgas) sõitsid mööda nagu kardaks mingit nakkust saada :D. Ja spidomeetri viga oli mul teada, sõitsin nagu teisedki 5-10km/h üle. Maanteel kellestki lihtsat möödasõitu tehes hakati suht tihti tõmblema, "kohta" tagasi võtma, wtf, vormelit sõidavad osad vist. Eriti on meeles üks tossav E28 diisel, mis kõrvalteelt ette keeras, uimas, sõitsin mööda ja Rakverre sisenemisel suutis ta must allamäge ikka mööda pressida. No mis sa teed lolliga, mine kui tõesti nii häbi on:lol:

Mina pole otseselt rullika vastu mingit erilist viha märganud - inimesi lasen üle tee, nahhaalselt vahele ei trügi, kummi ei vilista, joonte vahele katsun ka parklas pihta saada. Isegi muidu kurjad Paide mendid pole mul dokkegi kontrollinud. Tartus jah, on kahel korral pikalt sabas sõidetud sinise ©kodaga.

Välimusest sõltub minumeelest ka palju, kui on mingi muidu räämas välimuse, tumedaima tooni ja valju tümakaga ossimasin, siis vaadatakse viltu automargist sõltumata.

Autofoorumites muidugi see mentaliteet on, BMW-le "koti pähe tõmbamine" on, tundub, et siiamaani ülim etalon. Naljakas vaadata ja lugeda :lol:

Just my 0.02€.

comment_346
Inimese elus on kolm ebameeldivat perioodi:

1. Pubekaaeg- sul on aega ja energiat, aga pole raha.

2. Töölkäimise aeg- sul on raha ja energiat, aga pole aega.

3. Pensioniaeg- sul on aega ja raha, aga pole enam energiat...

:D:lol::lol::lol:

comment_328
___________________________________________

tõlge: JOON. juba hommikul vara.

Ubli ma jätan joomise maha. Nii s**t pole mul veel olnud:S. Tegin eile pudeli Old captenit ja oi oi oi oi ... ( seda tuleks nii palju kirjutada, et see terve lehekülg tuleks täis :D ) Minu oi oi oi oid

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus