Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

erks1

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

65
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast erks1

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    sierram20b23 bmw e30

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. erks1

o :mittekomplekse e30 max hind 500

Korrasolek pole oluline . Voib ilma mootoritta pakkuda . Dokumendid peavad olemas olema . Hind ja pildid ps
  2. erks1

O: ilma mootoritta e30 kupee

Koik muu voiks olemas olla . Pakkumised postkasti koos piltide ja hinnaga !
  3. erks1

o : e30 hind kuni 600

Pole vaja yv aga peaks olema soidukorras . Kui midagi pakkuda siis info koos pildiga teretulnud .
  4. erks1

320i (M50B29) Coupe 87PreFacelift -Turbiin

kus kandis soomes asud ? auto ostes ja hetkeseisuga v6rreldes siis ohhoooo ! Ilus rull !
  5. erks1

M20b20 turbo rõhu abi

kui asi niikaugel et tihendit vaja siis tuttav pidi metallist tihendi välja sebima 100 eest . niiet ma ka ei tea kust saab aga kui asi niikaugel et tihendi kallale vaja minna siis annan teada mis hinnaga sain kokkuvõttes
  6. erks1

M20b20 turbo rõhu abi

lendab laiali siis uus moto ja nii see läheb edasi . osta metallist kaanetihend 100-euri kanti peaks hind j22ma .omal plaan tellida samuti .
  7. erks1

Lobamokkade rubriik

mis nime all see mäng app stores on
  8. erks1

320i (M50B29) Coupe 87PreFacelift -Turbiin

mis soome lehekylje aadress on ? samuti ega sul pole pakkuda m20b20 õhulugejat soomes ? palju sellest mootorist rõhku tahad saada ? Mul isiklikult pääris palju juppe puudu Loodan seda autot varsti näha liikluses Kui sul pakkuda mulle nimelt keskkonsooli , armatuuri , esitulesid , prille ja muud sinnakuuluvat ja tagatulesid siis võid kirja postkasti visata
  9. erks1

M:m20b25 väntvõll, kepsud ja lamda...

Sobib 2.0 motole ?
  10. erks1

M:m20b25 väntvõll, kepsud ja lamda...

kus ¨hulugeja asub ?
  11. erks1

E85 kütuse mõju auto mootorile

okey seljuhul teada
  12. erks1

E85 kütuse mõju auto mootorile

küsimus siis selline et kuidas see mõjutab auto mootori tööd mis on plussid ja miinused ?
  13. erks1

K: Kui lai velg e30 ette taha alla olete pannud ?

selge siis paras ikkagi 10 lai teha ja rehv peale visata
  14. ise plaan laientatud plekk alla toppida aga küsimus mis üldse ära mahub ilma flantsita mis rehv läheks laiuselt stretsina peale 10tollise laiusega veljele ?
  15. erks1

M: E30 324d

tampige teema lukku Thats my

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus