Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

christian

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

192
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

2

christian võitis päeva viimati 7. aprill 2013

christian sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

5 meeldimist

Kasutajast christian

• Tiitel
    Vana kala

Hiljutised profiili külastajad

300 profiili vaatamist
  1. christian

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Siis sai mõlemad autod päevaga müüdud, mille üle ma ka ei imesta. Iseenesest oli väga ilus vaadata kuidas kaks puhast ning korraliku autot seisid ilusti garages.. Hetke seisuga olen enda omaga küll väga rahul. Tunduvalt kergem ja odavam osta kohe korralik auto kui seda sada aastat ehitada ning lõppkokkuvõtteks pole see ikkagi lõpuni originaal vaid remonditud. (Kui kellelgi tekkis nüüd hirmus kihk originaali koha pealt sõna võtta, siis pole mõtet kui autosi enne pole näinud) Sõitsin otse peale regamist ilma ühegi süümepiinata ülevaatusele ning läbisin selle puhtalt. Hiljem kiire käik ka paarist remondiettevõttest ning esindusest läbi ja igalt poolt öeldi, et silm puhkab sellise auto peal. Kui ma panen enda auto Somaaliasse müüki sel hetkel kui sealt läbi sõidan, siis kas ta on Somaalia päritolu? Mille järgi siis päritolu riiki tuvastatakse? Kas riigi auto dokumentide, omaniku kodakondsuse või vahepeatuse järgi kus auto mingi hetk ootab transporti? Järgi mõeldes Eix ehk tõesti ei eksinud oma lausega aga see lause on ka väga kaheti mõistetav..
  2. christian

Räägi siis konkreetselt kui midagi sellist väidad. Vastasel juhul tundub veidi soolapuhumisena. Täna hommikul võtsin arvele, tegin kindlustuse ja üv.. Niipalju võin vihjeks öelda, et Leedu dokumente sellel autol ei olnud..
  3. christian

Kus kohast selline informatsioon?
  4. christian

Lobamokkade rubriik

Kui ära pole visanud, siis peaks ca. 3 tükki vedelema kuskil garaaži nurgas. Saan õhtul vaadata.
  5. christian

316i M43B18 '89 - Nurgatagune

Kui kuskil mingi vana kast nurgas seisab, siis lõigake otsast nuut ära. Nii saab ilusti ja kindlasti paika siduri.
  6. christian

Miks kastiga koos välja ei võtnud? Esimest korda mootorit vahetades tegin sama vea ning elu on kordi raskem. Juhul kui sidurit vahetad ning ei saa õiget tööriista, et sidurit paika saada, siis on ilge jama mootorit ning kasti ühendada..
  7. christian

Kallis sõber, kui Sa ei tea mis mul on, siis palun ära loobi nii kergekäeliselt sõnu. Kunagi ei tea millal oma sõnu sööma peab hakkama. Kõik asjad õnneks/kahjuks ei jõua ka internetiavarustesse. Ma palun Sult vabandust kui riivasin Su tundeid ja maailmapilti Sinu enda teemas. Minupoolt oli asi juba lõpetatud, kas Sina tahad midagi veel lisada? Homseks on see teema nkn kustutatud. Peale sõda ju rusikatega ei vehita
  8. christian

Äkki seletaksid?
  9. christian

Ei usu, et asi silmakirjalikuks muutub. Pigem oli see ratsionaalne ning mõistlik otsus. Loobusin vaid kerest, sest sain tunduvalt parema kere millega edasi minna. Kui laulaksin Teile kiidulaulu ning kiidaks takka, siis see oleks silmakirjalik. Kas Sa ei leia seda?
  10. christian

Kui Sul on midagi tabavat mulle öelda, siis telefoni number on profiilil kirjas. Mingi väie kriitika taluvus võis ikka olla, kõik ei pea pidevalt kiitma, seda foorum tähendabki. Asi juba teemast mööda, nii et tõstke ümber või kustutage.
  11. christian

Sa ei osta autot maine pärast, aga ometi räägite selle nostalgilisest välimusest ning legendaarsetest sõiduomadustest. Aga ma usun, et räägin mõne eest veel, kui ütlen, et aitäh, et mainet ikka kõrgel hoiad. Pole ühegi ülemuse tallalakkuja, pole isegi ülemust. Naine on, aga päris tuhvlialuseks nimetada samuti ei saa. Päris väike samuti pole, või no ei käi vähemasti kuskil parklates ketsi laskmas.
  12. christian

BMW 318i (316i) '90 - christian

Nii Jutt lühike. Paar kuud tagasi sai soetatud endale üks PFL kupee kere. On asju, mida ma kasutan uue kere juures, sellest ehk kunagi hiljem. Viimased ajad veetis ta garaažis ja ausalt öeldes on päris kahju. Lahkus väärikalt. Selle auto lugu sai otsa.
  13. christian

Mainest pole väga vaja rääkida. See ongi selline nagu antud videost näha oli. Sõiduomadustest on samuti kehva rääkida, kui asi on altpoolt sama hea kui ülevalt samal ajal olles ka kasutusotstarbega võrdes. Võimalik, et lihtsalt flippisin ära selle video peale, aga seda oli lihtsalt kurb vaadata. Kui käed p. välja ei kasva, siis tee parem midagi ilusat antud autost, mitte ära kuluta oma aega ning ressurssi selle kulutamisele sedaviisi. Ja need istmed võiksid jääda nurga taha.
  14. christian

316 (m20b25) '86 - siimp

Täitsa ilus oli vaadata seda autot eile õhtul Balti Jaama lähistel sõitmas. Ise sõitsin puksiiriga Sul taga. Ainus asi mis mind häiris olid vähe lääpas tagarattad..
  15. christian

BMW 318i (M52B28) Touring 1991 - P2hkel

Pakkusin ka sama plaani välja. Kindla peale minek ning tunduvalt vähem jamamist.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus