Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

christian

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  195
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  2

christian päevavõit oli viimati 7. aprill 2013

christian sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Hiljutised profiili külastajad

907 profiili vaatamist

Kasutaja christian saavutused

Panustaja

Panustaja (7/14)

 • Esimene postitus
 • Vestluste alustaja
 • Kaasalööja
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

10

Reputatsioon

 1. christian

  Lobamokkade rubriik

  Aga kui tema maksud tulevad kliendi taskust kuid jäävadki tema taskusse.. Tekib konkurentsieelis ning sealt alates lähebki asi lõhkuma. Pigem on asi ilmselt südametunnistuses ning tahtmises panustada kohta kus Sa ise elad. Võtta on alati lihtne aga ole meheks ja anna ära ka vahel. Miks peaksid ausad ettevõtmised kandma kõigi teiste tegematajätmised enda kanda? Kui Sa ei panusta tagasi ja julged poole suu poolegagi viriseda, et tee on katki või arsti juures on pikk järjekord, siis mõtle enne selle ütlemist hoolikalt järgi. Need kes käivad palgatööl, lõppmõnus on teada ju, et kui jäseme maha lõikad vms halba juhtub, siis sisuliselt oled ju kindlustatud tänu sellele, et Su ilge m**n ülemus maksab Sinu pealt palgamaksud. Kui ta seda ei teeks ja saaksid iga kuu rohkem raha selle arvelt (heal juhul), siis peaksid ise oma käe tagasi õmblema saadud võidust..
 2. christian

  Lobamokkade rubriik

  Ulme ju.. Pole küll objektiivne arvamus aga võitlen nende nn. prügiautodega igapäevaselt. Maksan kvartalis riiklike makse ca 25k, samal ajal enamik konkurendid piirduvad parimal juhul paari üksiku tuhandega.. Meil saavad kõik ametlikult kontole palga täies ulatuses. Ja siis tuleb see prügiauto, ilmselgelt pole mitte ainsamat maksu makstud, kahtlemata on ülekaalus ning tehakse kuidagi urakana ära. Kedagi ei koti kas su vedu on kindlustatud jne jne jne. Võitle nagu tuuleveskiga, igaljuhul jääd kaotajaks. Ja siis mõni mees julgeb veel öelda, et sõidame kallilt Ilmselgelt sõidamegi kallimalt kui see tati ja tahtejõuga koos püsiv auto kuna maksame oma maksud jms ausalt ära. Hetkel küll jääb ainult endale see rahulolu ja teadmine, et teeme asju õigesti. Inimene võtab jätkuvalt seda kes viib raipe kõige odavamalt ära. Isegi kui ta peab veo peale kulutama 30min asemel näiteks 3 tundi. Ja siis kui tuleb mingi keeruline töö (maa-alune garaaž või lukus pill või mida iganes mis üle mõistuse käib) või prügimees on õllevines õhtul/öösel, alles siis helistatakse. Mujal tsiviliseeritud riikides on selline asi ammu möödanik ning unustatud. Tegelikult on kurb..
 3. christian

  O: E30 hobiautoks

  Lihtsalt kommentaariks, sellele auto mitte nn. "kõnetamisele". Kas vaevusid üldse autot vaatama tulema? Pildid olid tehtud suvel telefoniga tolmusest autost. Oleks need tehtud korraliku kaameraga ning veidi töödeldud nagu need kuulutused, mis senimaani on välja toodud, siis oleks parem olnud? Äkki oleks rohkem kõnetanud? Väga veidra mulje jätab selline arvamuse avaldamine hetkel, kui inimene on otsinud autot sisuliselt sellest ajast kui rulle tegema hakati, samas ei vaevu autot isegi vaatama minema.. Mõistlik oleks leida see tund ja autot vaadata, kasvõi veenduda, et auto ikkagist ei sobi. Neid ei tule iga päev 3 tükki müüki. Minul auto tänaseks müüdud ilma suurema jauramiseta ning ilmselt sai päris hea uue kodu. Tänan tähelepanu eest.
 4. Siis sai mõlemad autod päevaga müüdud, mille üle ma ka ei imesta. Iseenesest oli väga ilus vaadata kuidas kaks puhast ning korraliku autot seisid ilusti garages.. Hetke seisuga olen enda omaga küll väga rahul. Tunduvalt kergem ja odavam osta kohe korralik auto kui seda sada aastat ehitada ning lõppkokkuvõtteks pole see ikkagi lõpuni originaal vaid remonditud. (Kui kellelgi tekkis nüüd hirmus kihk originaali koha pealt sõna võtta, siis pole mõtet kui autosi enne pole näinud) Sõitsin otse peale regamist ilma ühegi süümepiinata ülevaatusele ning läbisin selle puhtalt. Hiljem kiire käik ka paarist remondiettevõttest ning esindusest läbi ja igalt poolt öeldi, et silm puhkab sellise auto peal. Kui ma panen enda auto Somaaliasse müüki sel hetkel kui sealt läbi sõidan, siis kas ta on Somaalia päritolu? Mille järgi siis päritolu riiki tuvastatakse? Kas riigi auto dokumentide, omaniku kodakondsuse või vahepeatuse järgi kus auto mingi hetk ootab transporti? Järgi mõeldes Eix ehk tõesti ei eksinud oma lausega aga see lause on ka väga kaheti mõistetav..
 5. Räägi siis konkreetselt kui midagi sellist väidad. Vastasel juhul tundub veidi soolapuhumisena. Täna hommikul võtsin arvele, tegin kindlustuse ja üv.. Niipalju võin vihjeks öelda, et Leedu dokumente sellel autol ei olnud..
 6. Kus kohast selline informatsioon?
 7. christian

  Lobamokkade rubriik

  Kui ära pole visanud, siis peaks ca. 3 tükki vedelema kuskil garaaži nurgas. Saan õhtul vaadata.
 8. christian

  M43 mootori paigaldus E30-le

  Inimene, kes võtab ajult immo maha vajadusel- 58007330
 9. christian

  M43 mootori paigaldus E30-le

  Või siis googelda ja otsi üles, et mida m43 miski pin teeb ja sama m40 puhul. Siis pane õiged juhtmed kokku ning keera võtit. Hea õnne korral leiad isegi juba valmis skeemi. Aga üldiselt peaks see juhtmepundar päris lihtne olema.
 10. christian

  Mootori swapp

  See peaks olema m20 pin tabel
 11. Paigalduse asend Tagasild, Paigalduse asend Vask ja parem, Paigalduse asend Välimine, Paigaldusvõimalus Kumm/metall laager, Siseläbimõõt 15 mm, Välisdiameeter(mm) 58 mm, Laius (tolli) 104 mm Lemförderi tagasilla tala puksi mõõdud. Ehk aitab.
 12. Tahtsin endale täpselt sama asja, inglise keelne nimetus oeaks sellel olema louvre. Äkki aitab natukese otsingutel.
 13. christian

  Lobamokkade rubriik

  No anna võimalikult täpne kirjeldus, sest ategosi ei liigu väga palju linnavahel. Viimasel ajal on küll palju neid linna tekkinud ning enamus püsivad neist tati ja tahtejõuga koos. Eks seal hulgas ka kahtlast seltskonda juurde tekkinud.
 14. christian

  Lobamokkade rubriik

  Ei saanud miskipärast postitust muuta, aga kollast, punast või valget värvi?
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus