Hüppa postitusse

erks1

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    65
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis erks1 postitas

  1. Korrasolek pole oluline . Voib ilma mootoritta pakkuda . Dokumendid peavad olemas olema . Hind ja pildid ps
  2. Koik muu voiks olemas olla . Pakkumised postkasti koos piltide ja hinnaga !
  3. erks1

    o : e30 hind kuni 600

    Pole vaja yv aga peaks olema soidukorras . Kui midagi pakkuda siis info koos pildiga teretulnud .
  4. erks1

    M20b20 turbo rõhu abi

    kui asi niikaugel et tihendit vaja siis tuttav pidi metallist tihendi välja sebima 100 eest . niiet ma ka ei tea kust saab aga kui asi niikaugel et tihendi kallale vaja minna siis annan teada mis hinnaga sain kokkuvõttes
  5. erks1

    M20b20 turbo rõhu abi

    lendab laiali siis uus moto ja nii see läheb edasi . osta metallist kaanetihend 100-euri kanti peaks hind j22ma .omal plaan tellida samuti .
  6. erks1

    Lobamokkade rubriik

    mis nime all see mäng app stores on
  7. kus ¨hulugeja asub ?
  8. küsimus siis selline et kuidas see mõjutab auto mootori tööd mis on plussid ja miinused ?
  9. selge siis paras ikkagi 10 lai teha ja rehv peale visata
  10. ise plaan laientatud plekk alla toppida aga küsimus mis üldse ära mahub ilma flantsita mis rehv läheks laiuselt stretsina peale 10tollise laiusega veljele ?
  11. erks1

    M: E30 324d

    tampige teema lukku Thats my
  12. erks1

    M: E30 324d

    nõustun sooviks ka pilte
  13. erks1

    Lobamokkade rubriik

    loomulikult Võiks ka ikkagi ju jutukasse pääseda äkki mõni mode saab asjaga tegeleda ? pääsesin just sisse !!!! oleksin võinud varem proovida Tänud kes tegutses selle problaga
  14. erks1

    Lobamokkade rubriik

    õhtu mul tõsine probleem ! Ei pääse jutukasse !!!! [size=3]Sind on jututoast välja visatud tambib mulle tuimalt ette pidevalt kui jutukasse üritan pääseda niisiis milles viga ?[/size]
  15. erks1

    Lobamokkade rubriik

    paistab hää pehme kraav
  16. erks1

    Lobamokkade rubriik

    head mootorid skodadel järelikult .
  17. erks1

    Lobamokkade rubriik

    Täisesti nõustun kasutaja P2hkel mõttega . Kui kasutajal Ranzz on viitsimist siis oleksin pusale ja särgile huviline .
  18. erks1

    Lobamokkade rubriik

    http://forumas.bmwfan.lt/download/file.php?id=93338 palju sellise särgi tegemine eestis läheks ? oleks isegi sellisest t- särgist huvitatud
  19. erks1

    Lobamokkade rubriik

    rahapuudusel ära bemmi maha müü vähemalt
  20. erks1

    Viimased Kleebised saadaval!

    1 = 45x45 ja 1 = 20x20 reflektor kotkas valge hinnad sooviks ps saada . Tänud
  21. m50b25 mootor ei tööta tühik2igul korektselt kuid kui tagasivool kinni pigistada siis töötab ilusti. äkki pakute milles viga võib olla . Tagasivoolu klappi olen juba proovinud kütuse pump lööb ilusti , surve jääb püsima . Milles veel võib viga olla ?
  22. oleks vaja siis nmetatud autole skeemi juhtmestikust ja samuti kõigest muust mis kerele kuhu läheb tuled ja muud vidinad .
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus