Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

Pildil olev kaup tundub üsna aus selle hinna eest.

Küll aga ei ole see auto kas tehase 325i või on aastaarvuga mingi eksimus. Pildil on teise otsa pre, see ei saa kuidagi 84a olla nagu ka 325i (tootmine algas alles 85a)

Ilmselt vin vahetatud või mõni 84a auto täiesti ümber ehitatud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

VIN WBAAA310309294567

Type Code 1131

E Series E30 ()

Series 3

Type LIM

Model 320I (EUR)

Steering LL

Doors 2

Engine M20

Displacement 2.00

Power 0

Drive HECK

Transmission MECH

Colour ACHATGRUEN METALLIC (177)

Upholstery (0153)

Prod. Date 1984-03-01

Vehicle options

S311 ELEKTRISCHER BEIFAHRERSPIEGEL

S350A Therm. insulat. glass green

S400A Slide/tilt sunroof, manual

S498A Headrests, rear, mechanically adjustable

S520A Fog lights

S660A Radio BMW Reverse (C42)

S680A Radio antenna, manual

S690A Cassette holder

S915A Dummy-SALAPA

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

http://www.auto24.ee/used/2713185

See mu sõbra auto. Omanud seda aastaid juba. Tehnika tegi sinna kunagi aastaid tagasi Viimsist ALDriftteamist A. Lätt, läks suht kõik ka tol hetkel uus külge. Üldiselt väga ehe vanakooli e30. Talve ta minuteada pole aastaid näinud. Võin juba "luisata" aga minuteada seal ka LSD all ja igasugu muid huvitavaid pudinaid küljes. Minu arvates on see hind peaaegu, et röövimine hetkel :D Paneb endalgi käed sügelema

Muudetud , muutis tns1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

3 tundi tagasi, harcore ütles:

http://www.auto24.ee/used/2710089  

ja jälle müügis :D 

 

Kui ma selle ära ostsin,oli müüjaga juttu,et tal just 14 päevane tasuline kuulutus tehtud a24-s,ütlesin,et viska minu andmed sinna-las ripub....vb leidub mõni minust suurem peletise huviline :rolling-on-the-floor-laughing:

Muudetud , muutis siim69
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

FL 316i sedaan on kindlalt kõige odavama hinnatasemega e30 mudel. Selle hinnaga, kui inflatsioon sisse arvestada ei osta seda keegi ka 5++a pärast kahjuks. Veelvähem sellisest riigist nagu Läti, kus on vaja arenenud maale impordiks taguda korralike makse

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Originaal konditsioonis e30 ei otsigi, plaststanged ei häiri, piltide järgi istuvad üsna hästi. Kuna auto on pisut teistsugune ja päris pikalt müügis olnud, siis arvasin, et siin sellest juba juttu olnud või keegi vaatamas käinud.

Täna omanikuga sai suheldud, siis pidavat väga heas korras olema ja samuti kere pidi väga hea olema, nii alt kui pealt:ipb-blush:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus