Hüppa postitusse

siim69

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    114
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

siim69 päevavõit oli viimati 8. detsember 2017

siim69 sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

  • Minu autod
    Chevrolet Corvette & palju muud põnevat!

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja siim69 saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

4

Reputatsioon

  1. siim69

    O: E30 fl touring juppe.

    http://album.ee/node/29767569/50133825 16" Veljejooks koos rehvidega 150€
  2. siim69

    Müüdud!

    Elame näeme,teavitan sind esimesena kui müüdud
  3. siim69

    Müüdud!

    "Kaunitar" endiselt hõivab ühte parkimiskohta mul majaees
  4. siim69

    Müüdud!

    hind 1000€-ei tingi!
  5. siim69

    Ostan M10b18 JAGAJA

    Näed poleks pidanud täna sulle normaalse hinnaga seda müüma,vaid mõned aastad veel kannatama ja oleks saand tonni küsida
  6. See roim oli alles hiljuti facebookis 700-ga müüa,oleksin 500-ga doonoriks võtnud aga umbkeelne müüja ei olnud huvitatud.
  7. Kui ma selle ära ostsin,oli müüjaga juttu,et tal just 14 päevane tasuline kuulutus tehtud a24-s,ütlesin,et viska minu andmed sinna-las ripub....vb leidub mõni minust suurem peletise huviline
  8. Arvasin,et rohkem koledamaks ei saa seda Taparongi teha....aga näe saab küll!!! Tänud,ei soovi.
  9. Tead ma pimedas ta ostsin,homme uurin lähemalt...põhjas paar auku paistis....samas sõiduosa tundus täitsa ok.
  10. Mina ostsin selle peletise täna õhtul ära....,hinna sain paremaks kui 999€ Lasin oma numbri müüja aktiivsesse a24 kuulutusse lisada,et kui keegi soovib seda nii väga,siis võime kaubelda.
  11. Kummaline maailm.....vanasti kauplesid ostjad hinda alla mitte ülesse.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus