Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Marie

BMW 318i 2,5i 1992

Soovitatud postitused

Tervist!

Teen siis ka oma rullale teema. Auto on siis nüüdseks 2,5 mootoriga , ennemalt oli 1,8 . Minul on ta teine rulla. Sai siis julgus kokku võetud ja see auto autorahaks vendade käest ära võetud. Olen kuulnud juba igalt teiselt inimeselt selle koha erinevaid halbu kommentaare . Mulle siis räägiti selle venna poolt , et mingi mees olevat ehitanud seda autot oma naisele aga asi jäi katki, ilmselt on see jutt vale , kuid olen autoga rahul . On teinud küll kõvasti pulli mulle juba aga ei midagi hullu. Tehtud on temaga juba ühtteist ja plaanis on veel palju. Väga ei oskagi rohkem kirjutada panen , siis poisist paar pilti kah , milline ta oli ja kuidas ta hetkel on :)

post-1689-0-99576900-1368551142_thumb.jp

post-1689-0-86380700-1368551178_thumb.jp

post-1689-0-15520300-1368551189_thumb.jp

post-1689-0-88615000-1368551215_thumb.jp

post-1689-0-63749300-1368551232_thumb.jp

post-1689-0-54650700-1368551279_thumb.jp

• Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Pildid piltideks . Ma mainisin , et mulle on räägitud erinevaid jutte auto kohta. Konkreetselt halba pole veel välja tulnud. Inimesed kes väidetavalt on seda autot käinud ka vaatamas on rääkinud et auto ei töödanud üldse ja puterdas.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Spioonikas :D Mis seal on mingi tuuringute pesa või, maja ümber oli mitu tükki veel :D

0102455613ffc96.jpg

Tumesinine värv on küll selline asi, mida peab lihtsalt kiitma, pildil pole see kunagi nii ilus kui lives ja eriti sheff kooslus koos nende velgede ja värvitud karbilaienditega. Ilus auto, hoia seda :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Täna siis sai midagi otsa, foori taga enam käigud sisse ei läinud ja käigukang nagu sült. Lõpuks hakkasid suure hädaga 1,3,5 käik kuudagi toimima aga 2,4 on täiesti tühjad :/

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Hoovastik lahti tulnud.. mul samamoodi juhtunud, et ettepoole käike saab sisse ja välja ja seda nipiga nöökides s.t tuleb järsku tagasi tõmmata kui käiku välja tahad..

Alla ja uued kuluosad külge, ongi valmis ;)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Vahepeal siis rullpoiss saanud uue õli, uued kettad klotsid, uue radika ja muud nipetnäpet:). Edasi siis hakkab igasuguste kriuksude ja kräuksude likvideerimine:)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Pole ju vahet, kui see 17 tolline seal all oleks, siis see istuks veel rohkem koopas ju.Õigete rehvide puhul on ratta ümbermõõt sama.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus