Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Kohupiim

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

216
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

Kohupiim võitis päeva viimati 22. veebruar 2014

Kohupiim sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

5 meeldimist

Kasutajast Kohupiim

• Tiitel
    Vana kala

Hiljutised profiili külastajad

563 profiili vaatamist
  1. Kohupiim

O: kupee/cabrio

Ootan pakkumisi kellel projekt pooleli jäänud või mõni tuttav tahab garaasi ruumi saada. Paku mulle kas fl kupee või cabrio. Umbes aasta tagasi pakkus keegi mulle punast cabrio, kelle kontakti ma ei leia kahjuks. Asukoht pole oluline. Infot masina kohta saada postkasti või helista 5560131neli
  2. Kohupiim

KALENDER 2016 - HÄÄLETUS

9,13,27,33,40,44,49,51,56,60,63,74
  3. Kohupiim

318I (M50B25) '89 - Kohupiim

Kellel huvi võib hinnapakkumise teha postkasti...
  4. Kohupiim

320i '87 - wilson

Mu kere keevitas sama tegelane
  5. Kohupiim

320i (M50B25) '90 - RaidoM

Vahetasin ise ka just alles kõik piduritorud ära. Netis vaatasin video, et lasevad tagasilla vähe allapoole, mul endal oli ika väga pude see kolmik tagasilla juures. Nüüd järgmisega tuleb kütte torud vahetada. Siis saab kergemalt hingata jälle kui kõik uus. Mis lakiga tagatuled lakkisid?
  6. Kohupiim

320i (m20b25 turbo) 1989 - lepa

Kuskilt seda osta saab? Vaja endal ka kaitse teha.
  7. Kohupiim

325i kupee (m20b25) '87 - Hannes

Liitun ka ardo millal plaan valmis saada?
  8. Kohupiim

M; kupee uksed

Vot ei oska seda õelda.
  9. Kohupiim

M; kupee uksed

Müüa kupee uksed, 2tk,elektriakendega. Asuvad haapsalus ja uksed heas seisus, 50eurikut tk. ukselukud,lingid, liistud kõik küljes,(croomist) 55601314
  10. Kohupiim

320i (m20b25 turbo) 1989 - lepa

Millest karterikaitse tehtud on?
  11. Kohupiim

318I (M50B25) '89 - Kohupiim

Mõnel tegelasel maksab terve rull sama palju kui tehti seda kere, kui istmete järgi käisid siis ma ei näinud küll, et sa nii väike oled, et kuskilt august oleksid läbi mahtunud Aga jah e30 minusilmis on taastamist väärt. Kuigi see oli taga bike kõksuga siis sirgeks seda ajada oli küll paras nu**. Präegu olen tulemusega ikka väga rahul.
  12. Kohupiim

Karteripõhjas pragu

Tuleb mootor maha võtta veidi sillast kõrgemale tõsta? Keeramisel ruumi oleks?
  13. Kohupiim

Karteripõhjas pragu

M50 mootoril siis all eesotsas ribide vahel 1mm x1mm pragu, silmaga väga ei näe, Pesin koha puhtaks ja mõne tunniga on väike väike loik all, Soovitage prao parandamiseks erinevaid võimalusi, põhja ise alt ära võtta ei tahaks, et alu keevitusse viia.
  14. Kohupiim

Teelpüsivus.

Chulo Mis se muuta saab kui taga flantsid vahel? Kui tee rööpas pole näiteks?
  15. Kohupiim

O: faceliftile

Tagumise stange plastik liist (komplekt 3tk). 2x aknävändad koos splintidega. Asjadega kiire. Asukoht pole oluline kui saab postiga või millega iganes saata. 55601314

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus