Hüppa postitusse

Kohupiim

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    214
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis Kohupiim postitas

  1. Kohupiim

    O: kupee/cabrio

    Ootan pakkumisi kellel projekt pooleli jäänud või mõni tuttav tahab garaasi ruumi saada. Paku mulle kas fl kupee või cabrio. Umbes aasta tagasi pakkus keegi mulle punast cabrio, kelle kontakti ma ei leia kahjuks. Asukoht pole oluline. Infot masina kohta saada postkasti või helista 5560131neli
  2. 9,13,27,33,40,44,49,51,56,60,63,74
  3. Kohupiim

    M; kupee uksed

    Vot ei oska seda õelda.
  4. Kohupiim

    M; kupee uksed

    Müüa kupee uksed, 2tk,elektriakendega. Asuvad haapsalus ja uksed heas seisus, 50eurikut tk. ukselukud,lingid, liistud kõik küljes,(croomist) 55601314
  5. Tuleb mootor maha võtta veidi sillast kõrgemale tõsta? Keeramisel ruumi oleks?
  6. M50 mootoril siis all eesotsas ribide vahel 1mm x1mm pragu, silmaga väga ei näe, Pesin koha puhtaks ja mõne tunniga on väike väike loik all, Soovitage prao parandamiseks erinevaid võimalusi, põhja ise alt ära võtta ei tahaks, et alu keevitusse viia.
  7. Kohupiim

    Teelpüsivus.

    Chulo Mis se muuta saab kui taga flantsid vahel? Kui tee rööpas pole näiteks?
  8. Kohupiim

    O: faceliftile

    Tagumise stange plastik liist (komplekt 3tk). 2x aknävändad koos splintidega. Asjadega kiire. Asukoht pole oluline kui saab postiga või millega iganes saata. 55601314
  9. Kohupiim

    O: 16-17 velgi

    18 liiga suur rullika alla
  10. Kohupiim

    M: polstrid

    Müüa väga korralikud kupeele 4x uksepolstrid plus pagasniku luugi polster, kõik on elehallist nahast, korralikud tüüblid kaasa, Asuvad läänemaal, Parim pakkuja saab omale.
  11. Kohupiim

    O: kupee sisu

    Hallist nahast uksepolstrid pakkuda plus pagassiluugikate hallist nahast.
  12. Kohupiim

    O: 16-17 velgi

    Up võib ka 2 tk pakkuda.
  13. Ostan kohe facelifti kerele esimest põlle seisukord pole väga oluline. Pakkuge ka poritiibu ette seisukord pole väga oluline, 2x välimisi ukselinke. Hea oleks kui asuks läänemaa/harjumaa. KIIRE!
  14. Tahumine iste? Hind, olen ise haapsalus.
  15. Esimesi õõtsasid, mõlemaid koos sarniiride ja puksidega?
  16. Tehke pakkumisi 16-17 tolliseid velgi auguvahega 4x100 keskava 57,1 Värvus ega rehvid pole olulised.
  17. Margo millist täpsemalt? Pole silma hakkanud. Rifferplekk pehme/nõrk pole?
  18. Leks jah nii pões lamp. Kütusepump ei töödanud.
  19. Asi selles,et kõik sai joonise järgi ühendatud pinnide järgi, käik muu toimib aga sädet pole. Süütepooli võtsime küljest proovisime eraldi küünlaga sädet massist saada.Tulemustb pole. Lambiga kontrollides süütepooli pistikust vool sinnani jäuab aga sädet pole. Oleme proovcinud erinevaid süütepoole.
  20. Soovin osta kaks flantsi 1,5-2 cm E30 keskavaga 57,1 Võib pakkuda ka 2 flantsi 1cm paksuseid. Asukoht pole oluline.
  21. Võin vahetada üks ühele mul koos luugiga lip. Vastu soovin ilma luuguta lippi kus auke pole sees. Värvus pole oluline.
  22. Kohupiim

    M: varuosi

    Tagaluugist pilti ja hinda ps!
  23. Haapsalus 1 velg olemas, korraliku talverehviga,huvi siis kirjuta.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus