Hüppa postitusse

McRicco

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    8
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    525TD `93

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja McRicco saavutused

Algaja

Algaja (2/14)

  • Esimene postitus
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. liikusin järvevanalt peterburi teele raudteesilla alt läbi kui naine küsis et miks neid vanemaid kolmeseid nii mitu sõitis vastaspoolt, mingi üritus või ...Nüüd siis loen siit
  2. vast oleks ikka mõtet mõelda uutele klaasidele kui just suht uued pole...ei maksa ju meeletut hinda ja tuhm klaas juba on valgusele segavaks faktoriks..
  3. omal oli kogemus kus ehitasin CCFL-id sisse e34 HB tuledele (avatari pildil ka need näha)...siis ei hakanud vaeva nägema, purustasin ettevaatlikult klaasid ja urgitsesin hiljem sooned puhtaks kruvikeerajaga..kahjuks hetkel on mul EBK teema maas kuid väike galerii sellest on täitsa olemas, vbl kellelgi huvitav vaadata tuled ju e30 omadega analoogsed ka ...kel midagi küsida selle kohta siis PS avatud.
  4. Ei hakanud uut teemat tegema aga kas ma sain õigesti aru et e34 tuleklaasid sobivad 1:1 facelifti tuledele??
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus