Hüppa postitusse

2016 Suvine kokkutulek?


m20b20

Soovitatud postitused

Tere.

Vaikselt võiks hakata planeerima 2016 suvist kokkutulekut. Parajalt aega auto valmis ehitada, raha koguda ja puhkust/vabu päevi planeerida.

Kuna Laupäev/Pühapäev läheb suhteliselt kiiresti, siis käis läbi mõte teha selliselt, et Reedel peale lõunat/õhtul kohale ja Pühapäeval siis lõpetamine. 

2015 oli osavõtt vaatamata ilmale väga suur 30+ autot kokku. 

Punkt 3 ja 4 vastates palun arvestada sellega, et eelarve puudub ja nagu näha oli siis ei tahtnud seda ka koguneda! Eelnevad üritused on toimunud tänu sellele, et mõned klubilised on pannud õla alla rahaliselt ja ka vabatahtlikult aidanud.

Sellega seoses ongi 5 küsimust mida lahata:

1. Teha Reede-Pühapäev üritus või Laupäev-Pühapäev?

2. Juuli teine nv 8-10 juuli /9-10 juuli

3. Asukoht (3 korda on saadud Valgamaal Aheru jv ääres kokku)?

4. Mida teha paremini/teisiti?

5. Soovib keegi ise korraldada?

Muudetud , muutis m20b20
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mõtlesin pigem sellega seda, et on ikka "geniaalne" idee Tiidul.
Ma olen üldiselt igas kliimas harjunud pikalt õues olema, seega mind halb ilm ei hirmuta. Lihtsalt ilus ilm oleks meeldivam^_^

1. Reede-pühapäev festival võib liiga pikaks venida, ka läheb ehk mõnel keeruliseks reedel poolest päevast kuhugi sättima hakata. Mis linnade kogunemistesse puutub, siis teiste kohta ei oska öelda, aga eks üritage Tallinnast reedel peale tööd efektse kolonnina linnast välja kruiisida...

2. Juuli teine nädalavahetus võiks traditsiooniks saada küll, enamusel võetud puhkused sinnakanti ja kui nagunii nädalavahetus, siis saavad enamus vast ikkagi tulla, kui piisavalt ette planeeritud.

3. Asukoht asukohaks, aga ilma petteks võiks muidugi see aasta peotelgi rendi juba kohe sisse arvestada. Ka mingi majutusvõimalusega koha rent tuleks ehk kõne alla, et kellele kohe üldse telgis ööbimine ei sobi, aga hirmasti tahaks tulla, saaks ka üritusest osa. Kõik see tähendab muidugi teatavat väljaminekut, aga saaks selliste soovide korral osalejate vahel mingi korjanduse teha ja olenevalt kohast ning osavõtjate arvust ei pruugi individuaalselt summa üldse märkimisväärne olla.

4. Eelmine jutt suht siia sobiv ka.

5. Kõigepealt tuleks asukoht määrata, siis teaks täpsemalt, mida organiseerida. Kui uuesti Oores teeme, siis oleks Kerdil lihtsam ilmselt protseduure korrata. Võin küll erinevates asjades abistada, kuidas vaja.

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...

Mõtlesin pigem sellega seda, et on ikka "geniaalne" idee Tiidul.
Ma olen üldiselt igas kliimas harjunud pikalt õues olema, seega mind halb ilm ei hirmuta. Lihtsalt ilus ilm oleks meeldivam^_^

1. ...............

Nõustun kõiges Margoga. Pooldan laupäevast- pühapäevani. Võiks olla juuli teine nädalavahetus. 

Eks me peame paika panema, et kas seekord moodustame eelarve või ei. Sellest saab sõltuma kohavalik jne. Mulle endale Oore variant meeldis, oli küll Tallinnast kaugel, kuid kruiisida oli sinna seltskonnaga mõnus + nüüd peaks ju uus asfalt olemas maas Valga- Oore suunal. Tuleval aastal ma hakkan 1-2h varem tulema, siis jõuan oma diisliga sabas ka püsida :D

Palun avaldada arvamust, kas eelarvega üritus või ei?

 

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Juuli algus on hea mõte, sel ajal on tavaliselt ilm ka talutav. Asukoha suhtes oskan vaid ükskõiksust väljendada, kuna vahemaa (elan siiski keset Eestit, igale poole üks maa) ning ööbimisvõimalus pole minu jaoks kumbki kuigi olulised. Ma tsikliga üritustel käies pole mõnikord telkigi kaasa võtnud.:D

Eelarve kohalt võin lihtsalt öelda, et tore, kui on saunad ja värgid, aga igaüks ei pruugi hoolida.

  • Meeldib 3
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 4 nädalat hiljem...

•No nii ilmselgelt tuleb siis Laupäev-Pühapäev teha, aga kas leidub kedagi kes sooviks korraldada?

 

•RMK puhkealad on väga hea lahendus kui eelarvet ei teki. Valga-, Võru- ja Põlvamaal keegi sooviks korraldada ja teab sobivat RMK puhkekohta, siis saan loa hankimisel abiks olla.

 

•Juuli teine nv on hea jätta traditsiooniliseks kokkusaamise kuupäevaks(ma siis nimelt puhkan ka iga aasta :D)

 

•Wannabee Martin(TrvP) jah Oore tee nüüd valmis :D

•Midaasja vabalt võib tulla ka ilma autota. Pole kedagi minema ajanud. 

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...
2/2/2016 kell 15:24, eliise22 ütles:

Mina võin ka abiks olla.. kui saab siit Pärnust kuidagi aidata :D:rolleyes:

 

56 minutit tagasi, Airi L ütles:

Ma olen käpp. Kuupäevadest on savi, raha võin ka anda kui vaja ja korraldada võin ka natuke :)

 

Vot on tüdrukud siin foorumis :) Poisid võtke malli :) Lähima 2 nädala jooksul tuleb ürituse info üles. Kp bronnige siis juuli teine nv 9-10 Juuli!!

  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...
  • 3 nädalat hiljem...
  • 4 nädalat hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus