Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. phahaha ,ma tahan näha kuidas see 205/55 sinna rullika alla ära mahub . krt nad ikka nussivad :S, neid probleeme ikka sitaks olnud inimestel siin.
  2. esimesed bilsu amordid väikesele püstakule ,45 euri tk ja üksik sisemine ehk pikk sarniir lemförder 15.- . asjad tutikad ja asuvad tallinna kesklinnas.
  3. Toivoku

    Kerevenitus

    Kasutaja Valgma vahepeal sai orgunnida selliseid asju sirgeks.
  4. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    sisselaset kindlasti maha võtma ei pea. saad selle alt lahti lasta ,kui ka ülevalt, seal ruumi palju ju
  5. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    forssist või saad kõik käigukangipuksid kui vaja. Starteri pead kindlasti ära võtma või noh kasti küljest lahti laskma.. vahetada võiksid vändasimmerlingi ja kasti simmerid, neid tunduvalt mugavam teha kui kast maas
  6. Toivoku

    O: FL Kupee juhipoolset ust.

    Mul vedeleb, mittek üll väga heas korras arvatavasti aga mõlkis pole, alt vast roostes . küsiks hinnaks 25.-
  7. kasutamatta, uued pakendis. ei ole originaalid, hind 35.- 4 tki.
  8. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    Lauril ääsmäel kindlasti selline relee olemas ja ma suht kindel,et ka mul vedeleb sellist kuskil
  9. Toivoku

    Müüdud lukku

    ärge ajage oma talve juttu, see stangelisa on minu auto hind on jah tonnikanti. Ja keegi ei taha seda rohkem kui mina, mul on e21l bbsi lisa e12 bbsi lisa, pean nyyd ka rullile saama bbsi lisa. Ja kuskile garaazi nurka selle stange peitmine oleks ka patt mu meelest, oleks ikka tore kui see mõne auto küljes rahvale näidata oleks
  10. Toivoku

    Müüdud lukku

    MIna tahan esistange lisa, sellest näpud eemale
  11. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    miks see nii viltu seal olema peab saan aru,et maitsemeeled on erienvadja ka minu looming summutite osas kõigile ei saa meeldida aga fakk noh
  12. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    Kurat ma ei saa aru mis teema nende summutitega on, nahhui sellist õudust vaja teha on`.
  13. Toivoku

    Coiloverid

    tagant jääb nii vedru kui amort pikaks e46 omadel. Aga minul nii eest, kui tagnat kõige madalam aste, ja siiani ma eisaa aru miks see pill eest nii madalaks vajus, vbla sellepärast,et läbilöögipukse polnud
  14. Toivoku

    Coiloverid

    mida sa saavutada tahad? madalaks? jäigaks?
  15. Toivoku

    Coiloverid

    Mdalaks ei saa ainult nende jommidega ainult Mul ka rullal need all ja eeston normaalne aga tagant vahetükid ära võetud ja ikka uppis Samas ühel tuttava autol sellel on kõik 0 keeratudja tundub nagu oleks tavaline mtech madaldus, tal muidugi 17 velg ka veits balloon rehviga aga siiski. Ise leian,et igatepidi on mõistlik e36 compacti omad võtta ja esimesed püstakud ümber keevitada.
  16. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    äkki ei leki radiaks vaid see sooja kraan hoopis?
  17. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    alternatiiv on ühemassiline. ENda autol on aga mulle üldse ei meeldinud,
  18. Toivoku

    M20b20 jõnksutab.

    Ma nii küsiks nii ajaviiteks, et mis kändelseid (küünlaid) kasutad, enamus kukimikude küünaldega tekivad probleemid mida isegi aimata ei oskaks.
  19. Ma kasutan siiamaani IRCd oma sõpradega
  20. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    saan pakkuda mingi metzgeri omi mingi 34 euriga ja tootja blic on minig 25-26 euri
  21. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    MIks UMi lehel oelvale hinnale paarkümpi peaks otsa minema?
  22. Toivoku

    kustutada

    no see jahutusvedeliku vahetus, Bemari on nii kift auto,et keskmiselt korra aastas/hooaja jooksul laseb ikka lambist kuskilt mahlad välja. Jah mõlemad korrad panin ka uue plastiku, sest elu on õpetanud,et kui vahetad termostaati ,võta ka see korpus uus, juba tihendid saad uued ja ei pea mingi hermetsiga mässama. See mis katki läks, sellel oli murdunud ära väiksema tihendi soon ja tooteks oli topran, seekord läks swagi pakendis olev asi ja samamoodi gatesi termostaat, loodan,et peab kauem kuigi hetkel tundub,et termostaat jälle peetis sest auto töötemp arvuti järgi on 101-103 kraadi , see võib ka muidugi olla tempanduri viga, eks selle probleemiga tegelen paariaastapärast kui masina uuesti garaazist välja ajan.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus