Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

ingvar

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

22
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

ingvar võitis päeva viimati 22. november 2015

Kasutajal ingvar oli kõige rohkem sisu meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

4 meeldimist

Kasutajast ingvar

• Tiitel
    Algaja

Profiili info

• Minu autod
    87 320i

Hiljutised profiili külastajad

219 profiili vaatamist
  1. ingvar

O: M20B25 mootor, torukollektor, lip spoiler

Otsin endiselt
  2. ingvar

Lobamokkade rubriik

Äkki sillastendi minna?
  3. ingvar

O: Madaldusvedrud e30 R6 2d

Küsiks, et mis see parem hind on? Stance lehel E30 mudelile ei pannud tähele, et pakutaks. Palju reklaami tehtud erinevates postitustes stance poe kohta, aga infot väga pole.
  4. Tere! Sooviks Tallinnas neid asju leida pre kupeele: Konsool nupuaukudeta. Peeglid mustad klaasidega. Tagumine osa koos tuhatoosiga. Korralik esimene stangeplastik kogus ulatuses. Kui keegi huvitub vahetusest, endal peeglid veidi ratsitud värviga, keskkonsool aknatõstuki nupu aukudega, muidu korralik. Tagumine konsooli osa tuhatoosi juurest veidi katki.
  5. ingvar

O: küljepeeglid

Ideaalis ainult peegliklaase. Täna olen Pärnus. Homsest Tallinnas. Oleks koheselt vaja
  6. ingvar

O: M20B20 sisselaske klapp

Üht klappi soovin. Vars 6.97mm, klapi osa 40mm 95kw 1987 E30. Tallinn
  7. Paluks kirjutada sõnumitesse. Otsin: komplektset mootorit torukollektor lip spoiler pagasnikule - mtech 1, is või mis iganes
  8. ingvar

O: Küljepeeglid

Hea, kui saaks pealinnas mõlemad. Kriitiline on parempoolne, mida enam pole üldse.
  9. ingvar

O: M20B25 mootor

Tere. Soovin osta toimiva M20B25 mootori koos käigukastiga.
  10. ingvar

Kes, kus ja keda nägi

Kui olid mustad veljed, siis minu pruut hoopis pre kupeega. Mõned päevad tagasi nägin lasnamäele piritalt tõustes halli facelift kupeed näitsikuga. Täna oli kummaline seik, kus samas kohas sõitis mu taga mõnisada meetrit punane pre kupee nagu mul, kaabuga mees oli roolis. Jube palju rullikaid viimasel ajal, kevad käes.
  11. ingvar

O: Pagassi lip spoiler

Otsin pagasnikule kas siis mtech 1, IS või miski muu lip.
  12. ingvar

KALENDER 2016 - HÄÄLETUS

52x12
  13. ingvar

Kes, kus ja keda nägi

Tegelikult eile just parkisin ta ära, talveks puhkama.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus