Jump to content
E30 COMMUNITY

yaku

Foorumikasutaja
  • Content Count

25
  • Last visited

• Days Won

1

yaku last won the day on November 18 2017

yaku had the most liked content!

Community Reputation

2 meeldimist

About yaku

• Rank
    Algaja

Profile Info

• Minu autod
    E34 tds, e30 tds

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. yaku

O: m57 swapiks

Tervist, otsin mõnd jubinat, e46 330d mootorikäpad, e38 3.0d karterit, õlivõtturit ja varrast. m57 hooratas ja korv 51960093
  2. sooviks siis sellist mis sobib diiselkonele. paisupaak peab eraldi olema Üle eesti 51960093 / PM
  3. @vunts88 vilguta siis 3 korda, krabasin ehmatusest turvavöö peale :D tervist ja jaksu sullegi:)
  4. Oih. Tagumist alumist, seda Dilbertiga. Isd avastasin ka, et mul erineva paksusega need eri pooltel. Olen huvitatud mõlemast.
  5. Võllid peaaegu olemas, aga alumisi patju ikka vaja
  6. 51960093 Harjumaa Otsin alumist patja 90a 316i Suht kiire Neid kole palju erinevaid .
  7. Tõttöelda väga raske pole vahetus, kiilu tagasisaamine on kannatlikkuse proovilepanek, sest minul läks see tagasi millimeetri haaval. Eelnevalt on päris palju haiget tehtud plastikule ja ka tihendil oli mõni pisem defekt. Eks aeg näitab tulemusi. Soovitaks eelnevalt lähemalt uurida, ehk oleks targem neid koos vahetada hoopis..
  8. Jàrjekindlus aitab selliste juurikate puhul.
  9. Otsisin googlest juhtnööre taga mingiaeg ja unustasin õlled märkida otsingusse. nüüd pean õlled ja simmeri ostma:D
  10. yaku

Ei lähe käima

mingi jagajaga pole sel mudelelil sellise probleemiga tegemist?
  11. saada ühed tallinna

aga kuidas?

12. otsin miskit jäigemat. vastu maad ka ei soovi autot lasta PM Tutikad, poest..
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy