Hüppa postitusse

Aaro

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    512
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    22

Kõik, mis Aaro postitas

  1. Aaro

    O: istme peatoed.

    Olemas.
  2. Aaro

    Tanketoru

    Tuulutused umbes, üldse ära lõigatud või miskit muud keemiat tehtud. Parempoolne tagumine ratas tõsta üles, vaata mis seal tanketoru juures koopas üldse toimub ja mis alles on. Peale seda tõsta tagumine iste välja pumba juurest kaas maha ja vaata kuidas tuulutuse torud paagi peal on. Kui tundub kõik korras siis lase tuulutuse toru paagi pealt lahti ja puhu või pumpa näiteks käsipumbaga õhku läbi, kui õhk ei liigu siis toru kuskil umbes. Google: E30 fuel vent pipe
  3. Aaro

    O: istme peatoed.

    Pildil olevat värvi (0269 ANTHRAZIT) peatugesid vaja 2 tk. Ps või 5210726
  4. Tarisin selle auto oma garagesse ja head pole seal miskit !pole ûhtki tetaili mis pole tefektiga kaugelt jh viisakas aga tegemist vãga palju kel huvi võib kirjutada räägin lähemalt. Aga muidu jh kel käed perssest välja ei kasva siis potensiaali palju sellel autol. Tõin selle auto oma garaaži ja head pole seal midagi. Pole ühtegi detaili mis poleks defektne, kaugelt on viisakas, aga tegemist vajab väga palju. Kellel on huvi, võib kirjutada, räägin lähemalt. Aga muidugi, kelle käes tööriistad seisavad, siis potensiaali sellel autol kindlasti on. (proovisin dešifreerida, mida austatud kaasfoorumlane kirjutas)
  5. Madaldus pakkuda. PS kui huvi.
  6. Aaro

    O: taskulambi

    Pealkirjas kõik õeldud, E30-le sobiv taskulamp, töötav ja elava akuga isend on oodatud. PS on kiireim ühendus müüja ja ostja vahel. Tänan.
  7. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Mis targad sellest arvavad? Mina arvan, et otsitakse rumalaid ja müüakse uue tule katteid mingite spets katete pähe või siiski....? https://www.ebay.com/itm/E30-BMW-Twin-Headlight-Covers-Very-Rare-Part-Alpina/232532421295?hash=item3624032aaf:g:UwAAAOSwAFBZtJjd&vxp=mtr
  8. Vastan Marguse eest - Würthi roostemuundur.
  9. Aaro

    Kassetihoidja

    Minu silmis on tavaline, selle süvendiga, palju väärtuslikum. Eks muidugi turg määrab oma hinna. Kui tavalist on pakkuda siis annaks kassetiomaga vastu ja väike õlleraha juurde.
  10. Mis moodi neid üldse külge pannakse, originaalil on ju kümneid erinevaid tüübleid ja klambreid? Pildil on vaid paljad nahad.
  11. Aaro

    Ostan 89a fl sedaanile varuosi.

    Ühed madaldusvedrud jäävad kuu lõpus üle.
  12. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Terve see paneel on huvitavaid asju täis, mis asi see vendika kiiruse nupu alla veetud veel on? Iseenesest selline keskkonsool on ju autodelt, millel tahhokat ei olnud vaid kell selle asemel, ehk ilmselt 316 teema, millel antiradarit kindlasti ka vaja on. Mina katsetaks seda maanteel kiirusekaamera postide juures. Peaks ilmselt seal ka signaali andma, töötavad ju ka need samuti radaritena. Siis kohe asi selge, kas töötab või mitte.
  13. Aaro

    L: mtech2 shabloonid

    Laenaks mtech2 aukude puurimise shabloone, tean, siin foorumis vähemalt 1 inimene on need ostnud. Kellel on pakkuda, raha eest muidugi, siis PS palun.
  14. Nädalavahetusel ilmselt saaks selle toru sulle.
  15. Minu arust sõitis see masin eelmine reede õhtu Häädemeeste kandis.
  16. Kas see haruldaseim lisa on nivoo amordid mis eelnevalt tekstist silma jäi? Eix midagi mainis lisasid täis pumbatud autost, kas too ongi see sama? Huvitav oleks seda lisade listi näha.
  17. Aaro

    M: Toyo R888 ja veljed

    Rehvid veel järgi. 250,-
  18. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Truumu diagnostika peaks ka hakkama saama sellega.
  19. Sellise mootori käigukast on omalgi veel alles, mootor kahjuks deformeerus kokkupuutel elektripostiga.
  20. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Keskluku ja tavalukud on erinevad, äkki see vahe?
  21. Minu olukord lahenes täna 26 märtsil ilmselt peale infot, et tekib ta nimi siia teemasse. Alljärgnevas kirjavahetuses on osapoole nimi eemaldatud. Aga hea õppematerial kuidas kummi venitada ja ise veel justkui süütuks jääda. 14 september: Tehingu eest maksmine ja kokku leppimine, et kaup pannakse teele novembris 12 november: Ma nüüd täitsa olemas. Võib need minu poole kuidagi liigutada. 12 november: Ok käin otsin homme välja kui aega saan 26 november: Tsau. Oled need üles leidnud? 26 november: Ma tean kus nad on vaja välja õngitseda vaid 30 november: Ei õnnestunud pakiautomaati visata? 30 november: Poole teepealt tuli häire ja ei jõudnud sinna. Olen nüüd nv 4 päeva est Tuleta laup päeval meelde 4 detsember: Paned siis ikka pakiautomaati? 4 detsember: ok 6 detsember: Tsau. Panid siis paki ikka teele? 6 detsember: Pakk kodus valmis Läks äratulek nii kiirex et pinnin prouat et kui lähetuselt tuleb, ära saadaks 13 detsember: 12 november mainisin, et võiks paki teele panna, tänaseks siis juba üle kuu aja. No loodame, et aastatega ei pea arvestama hakkama varsti. 14 detsember: Ole noh. Peale garage koristust sai nad eest pandud ja praegu vedelevad kodus kapinurgal et ära saata 14 detsember: Ma tean ju seda ja ega ma siis neid ju ka tasuta soovi, sai suvel/sügisel makstud. Asi selles, et ma ei käi igapäev linnas ja kui satun siis on hea ka pakid ära korjata. Hirmus tobe sõita lihtsalt pakiautomaati paki järgi. Proovin ikka sõidud ajatada, et mitu asja korraga tehtud saaks. Ega ma muidu ei kiirusta sind kui tean, et mõne päeva pärast on jälle sõita vaja. 14 detsember: Arusaadav et ei liigu tihti linna vahet. Ma võin selle raha tagasi ka kanda kui kardad et pudinaid ei saa. 17 detsember: Kus sa elad? Vb homme liigun sealtkaudu siis tln. Annan ära 17 jaanuar: ma tegelikult ootan ikka veel neid eelmisel aastal ostetud jubinaid. 21 jaanuar: ok, ei taha ma neid enam, kanna raha järgmise nädala jooksul tagasi. igatahes oli kena sinuga äri ajada loodan, et kunagi enam seda tegema ei pea 24 jaanuar: See kuramuse pakk vedeleb siiani riiulil Anna konto siis 31 jaanuar: millal sul palgapäev on? siis tean oodata oma raha tagasi. 31 jaanuar: Tere jh. Sis kui saan aega ja lähen arvele panen. 31 jaanuar: Asi hakkab juba rohkem kui nõmedaks minema. 31 jaanuar: Misasizsul nõmedaks muutub? Ma teen homme v ülehomme lühema päeva ja käin pangasy läbi 31 jaanuar: makse tegin 14 september, mis kuupäev täna on? 31 jaanuar: Ei viitsi üles skrollida. Mul pold kiire ja vaja neid maha müüa. Lõpuks meeles oli pakkisin ära ja nüüd nad vedelend riiulil. 31 jaanuar: olemas asjad juba ja tahan tehingu lõpetatuks lugeda sinuga, aga selleks võik raha tagasi maksta ja kõik 31 jaanuar: Selle pärast päeva lühemalt ma tegema ei hakka! 31 jaanuar: järgmise nädala lõpuni annan aega, siis hakkavad teised asjaga tegelema 31 jaanuar: Aga palun Tule ise järgi kuo põleb 31 jaanuar: no eks see olegi rohkem sinu probleem, kuidas see tagasi kanda 31 jaanuar: Ok sul selline lõke taga et ma kaen vb lähen tsekkan siin kus automaati o kust laadida saab
  22. Mida mitte kellegile teha ei soovita aga lihtsalt silmaringi laiendamiseks, et soojal maal kus ma elasin kasutati tavalist puhast vett. Ei mingit muret ja üle mõtlemist mis värv või sisaldus just selle mootori jaoks õige peaks olema.
  23. Aaro

    m10 juhtmestik, m20 mootoriga??

    Kolmesest pistikust ajule läbi süüteluku vool peale ja korras.
  24. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Uuri Omitron, Lao 12-3.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus