Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

ellu796

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

51
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

3

ellu796 võitis päeva viimati 6. juuli

ellu796 sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

20 meeldimist

Kasutajast ellu796

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    324td 91 touring

Hiljutised profiili külastajad

474 profiili vaatamist
  1. ellu796

Ülevaatuse teema

Ülevaatused tõesti karmiks läinud. Kui ennem oli velje-rehvi teema rohkem ARKis arvele võtmise probleem, siis nüüd üv punktid ka kontrollivad. Mitte küll kõik vast, aga mul eelmine kord ka vaadati kui ühe e38ga läksin. Õnneks olid ülevaataja vaatas ainult ühte ratast.. selle mõõt klappis. Mul olid erilaiused veljed ja rehvimõõt erines teljeti. Olen täheldanud ka seda, et ülevaatusele pannakse küllaltki absurdseid asju kirja. Olin uue auto otsinguil ja tegin erinevatele autodele mnt lehel taustakontrollli, et mis üv punktides kirjutatud on. Küll leidsin selliseid asju, nagu : Iluliist puudu, värviparandused, salong kulunud (kus juures auto kuulutuses oli jummala ok sisu.. ), uksenurgas roostet jne. Siis tekkis küll küsimus, et krt... kas varsti hakkavad vaatama ka, kas veljed all on originaalvärvi? Äkki neoon kollane veljevärv on ka liiklusohtlik, äratab ehk liialt tähelepanu
  2. ellu796

Poleeritud randiga velje hooldamine?

Autoeksperdis müüa veljekaitsevahend. Ise seda proovinud pole, aga teisi Sonaxi asju olen ja nendega rahule jäänud http://www.autokataloog.ee/et/artikkel/so-236-100/valishooldusvahend-sonax-xtreme-veljekaitsevahend-250ml Aga muidu Fixus Mustamäel on norm poleerpasta müüa.
  3. ellu796

Suvine kokkutulek Oore 2018 14.-15. juuli

Palju autosid kohale tuli?
  4. ellu796

324TD Touring '91 - ellu796

Läbi Tartu Turu tn Fixuse tellisin
  5. Normis seisus r6 td hall vaip pakkuda. 20.-
  6. ellu796

Sain vahepeal turbo kätte ja beezid porimatid 🙂 Kuna siiani pole e28 turbo õlitorusid leidnud, siis järgmine nädal käin dunlopist ja hydroscandist läbi. Äkki suudavad mingi lahenduse pakkuda
  7. ellu796

Sain oma turbo valiku dilemmast jagu ja tellitud sai e28 2.4td taastatud turbo Lätist. Mõtted käinud ka väljalaske kolle portimise osas, kui see üldse midagi eriti juurde annab, kui kaas portimata.
  8. ellu796

Eks nad kipuvad olema jah. Nii palju kui kursis olen, siis põhiline mure on, et väkjalaske kanalid peenikesed, mistõttu temperatuur võib pähe andes liiga kõrgeks tõusta ja nii ongi mõrad taga.. Arvan, et intercooler on kindlasti suureks abiks jahutamisel. Ja ega ma hetkel väga suurt power'it taga ei ajagi. Hinnanguliselt 200hp võiks see mootor tavalise kaanetihendi ja ilma muude modifikatsioonideta välja kannatada.
  9. ellu796

O: Fl esimeste el akende juhtmestikku

Sooviks komplektset ikka. Endiselt otsin
  10. ellu796

Ahsoo 😃 Tundub tüüpviga olevat.. Aga tekkinud on ka väike dilemma. Kuna tahaks natuke rohkem power'it mootorist välja pigistada, siis kas targem oleks kasutada e28 2.4td turbot, hübriid turbot või hx35? Intercooler tuleks ka kindlasti aga natuke hiljem. Ulme numbreid taga ei aja ja ega sellest eelajaloolisest diislist väga ei pigista kah. Põhiline, et mõnus sõita oleks ja möödasõitudel palvetama ei peaks. Ja et nats sussi ka all ringi tõmbaks.. 😁
  11. ellu796

Kuna ta lekib mul korpuse vahelt, siis panustan rõngastihendi vahetusele. Pole veel jõudnud küljest võtta, et lahti võtta.
  12. ellu796

Sellisel juhul otsin komplektset juhtmestikku. Kui kellegil pakkuda, siis märku anda. Auto hetkel endiselt pikutab garaazis. Pole jõudnud absoluutselt tegeleda. Panustan juuli puhkusele, et suvepäevadeks auto tänavatele saada. Käisin vahepeal bemmi piilumas ja külge said ka mustad neerud. Hetkel ei teagi, kas peaks kroomi jätma või mustad. Kroomiga tuli ilus nina kuju esile, mustaga jälle süngem. Samas eks vastavalt tujudele saan alati ka vahetada 😎 Mis teha vaja, et muretult see hooaeg ära sõita: Põhjaga miskit ette võtma, kahest kohast tuleb vett sisse, üks siis kõveraks sõidetud põhjapunn Üks katuseluugi äravoolu voolik vahetada ja vahetatud riidega laepolster külge Soojaklapi leke kõrvaldada Elektrilised aknad paigaldada Elektriline ventilaator parema jahutuse tagamiseks Ja ilus oleks teine turbo ka muretseda, kuna praegune reaalselt laseb õli mootorisse.. ja mitte vähe. Plaanis natuke suurem turbo panna, aga hetkel pole ei aega ega raha et sellega tegeleda. Üritaks kasvõi enam vähem korras origin. turbo peale saada. Ülevaatusel käia
  13. ellu796

E30 fl juhtme valmidus

Ei anna. Pean esialgu mööda ukse sees olevat juhet vist edasi minema.. vaatama, kuhu ja kas kuskile välja jõuab. Valmiduse kohapeal näiteks esimeste uste tweetritel olid juhtmed olemas.. lootsin, et äkki muude asjade jaoks ka olemas. Samas laepolstrit maha võttes märkasin, et elektrilise katuseluugi juhtmeid polnud.. Foorumist kuskilt jäi silma, et üldjuhul need autod, millel on 2x el aknad, on ka tagumiste jaoks olemas. Kuid kui on 0x elektriakent.. selle kohta infot ei leidnud. Välismaa foorumites olid päris paljud elektriakendele 0st juhtmed vedanud.
  14. ellu796

Selline lugu, et hakkasin elektriaknaid paigaldama (ette, eelnevalt vändaga aknad) ja ukse sees tundus pistik täitsa olevat. Kuid keskkonsoolist ei leia kuskilt. Kas pistikud võivad armatuuri all kuskil olla? Hetkel põhjavaip ja keskkonsool väljas. Ei taha uskuda ka, et poolik valmidus.. et ukse sees on, aga nuppude jaoks pole juhtmeid. Äkki kellegil kogemust?
  15. ellu796

E30 fl juhtme valmidus

Selline lugu, et hakkasin elektriaknaid paigaldama (ette, eelnevalt vändaga aknad) ja ukse sees tundus pistik täitsa olevat. Kuid keskkonsoolist ei leia kuskilt. Kas pistikud võivad armatuuri all kuskil olla? Hetkel põhjavaip ja keskkonsool väljas. Ei taha uskuda ka, et poolik valmidus.. et ukse sees on, aga nuppude jaoks pole juhtmeid. Äkki kellegil kogemust?

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus