Jump to content
E30 COMMUNITY

ellu796

Foorumikasutaja
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

ellu796 last won the day on June 27

ellu796 had the most liked content!

Community Reputation

21 meeldimist

About ellu796

 • Rank
  Bemarivend

Profile Info

 • Minu autod
  324td 91 touring

Recent Profile Visitors

923 profile views
 1. Ülevaatused tõesti karmiks läinud. Kui ennem oli velje-rehvi teema rohkem ARKis arvele võtmise probleem, siis nüüd üv punktid ka kontrollivad. Mitte küll kõik vast, aga mul eelmine kord ka vaadati kui ühe e38ga läksin. Õnneks olid ülevaataja vaatas ainult ühte ratast.. selle mõõt klappis. Mul olid erilaiused veljed ja rehvimõõt erines teljeti. Olen täheldanud ka seda, et ülevaatusele pannakse küllaltki absurdseid asju kirja. Olin uue auto otsinguil ja tegin erinevatele autodele mnt lehel taustakontrollli, et mis üv punktides kirjutatud on. Küll leidsin selliseid asju, nagu : Iluliist puudu, värviparandused, salong kulunud (kus juures auto kuulutuses oli jummala ok sisu.. ), uksenurgas roostet jne. Siis tekkis küll küsimus, et krt... kas varsti hakkavad vaatama ka, kas veljed all on originaalvärvi? Äkki neoon kollane veljevärv on ka liiklusohtlik, äratab ehk liialt tähelepanu
 2. Autoeksperdis müüa veljekaitsevahend. Ise seda proovinud pole, aga teisi Sonaxi asju olen ja nendega rahule jäänud http://www.autokataloog.ee/et/artikkel/so-236-100/valishooldusvahend-sonax-xtreme-veljekaitsevahend-250ml Aga muidu Fixus Mustamäel on norm poleerpasta müüa.
 3. Normis seisus r6 td hall vaip pakkuda. 20.-
 4. Sooviks komplektset ikka. Endiselt otsin
 5. Ei anna. Pean esialgu mööda ukse sees olevat juhet vist edasi minema.. vaatama, kuhu ja kas kuskile välja jõuab. Valmiduse kohapeal näiteks esimeste uste tweetritel olid juhtmed olemas.. lootsin, et äkki muude asjade jaoks ka olemas. Samas laepolstrit maha võttes märkasin, et elektrilise katuseluugi juhtmeid polnud.. Foorumist kuskilt jäi silma, et üldjuhul need autod, millel on 2x el aknad, on ka tagumiste jaoks olemas. Kuid kui on 0x elektriakent.. selle kohta infot ei leidnud. Välismaa foorumites olid päris paljud elektriakendele 0st juhtmed vedanud.
 6. Selline lugu, et hakkasin elektriaknaid paigaldama (ette, eelnevalt vändaga aknad) ja ukse sees tundus pistik täitsa olevat. Kuid keskkonsoolist ei leia kuskilt. Kas pistikud võivad armatuuri all kuskil olla? Hetkel põhjavaip ja keskkonsool väljas. Ei taha uskuda ka, et poolik valmidus.. et ukse sees on, aga nuppude jaoks pole juhtmeid. Äkki kellegil kogemust?
 7. Nupud ja aknatõstukid olemas, muu mudru puudu.
 8. Eelmine aasta ei jõudnud, kuid selle aasta suvepäevadeks loodan auto sõitma saada
 9. Lihtsam vast kas uus süsteem tellida või kui originaali taga ei aja, siis elektriliseks ehitada.
 10. Märkasin nüüd alles vahetuspakkumist.. aga igatahes 4x9" läinud, alles veel 4x7.5" hinnaga 200.- koos flantsidega, et veljed ette mahuks.
 11. Tere, Sooviks osta touringule tagaklaasi serva käiva spoileri.
 12. Mul peaks selline olema. Koodi ei tea kuid selle peaks kerge vaevaga netist saama.
 13. Up. Võite pakkuda ka erinevaid vahetusi ja hinnanägemust.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy